Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Croatia Cup 2012: Rukometaši Hrvatske odnijeli očekivanu pobjedu nad Iranom! [41:19]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2012. 23:07 
Naslov:  [FOTO] Croatia Cup 2012: Rukometaši Hrvatske odnijeli očekivanu pobjedu nad Iranom! [41:19]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U vidno popunjenoj sportskoj dvorani Gradski vrt, večeras su snage odmjerili rukometaši reprezentacija Hrvatske i Irana. Večerašnjom pobjedom, Kauboji su još jednom pokazali kako su jedna od najboljih rukometnih reprezentacija svijeta.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 20:7 za Kauboje, dok su utakmicu priveli kraju rezultatom 41:19.

Najbolji stijelac hrvatske rukometne reprezentacije bio je Ivan Čupić sa 7 pogodaka, za kojim nisu zaostajali ni Gojun, Horvat i Štrlek s 5 pogodaka.

Galerija 031: Dvorana Gradski vrt: Croatia Cup 2012.
[Foto: Dino Spaić][06.01.2012. Dvorana Gradski vrt]

- Bilo je jako dobrih faza, rekao sam dečkima da mi je ovo najvažnija utakmica na ovom turniru, bez obzira što je to jedna selekcija koja nije u našem rangu i upravo sam zato tražio maksimaknu ozbiljnost, prije svega. Bilo je dobrih stvari, isključivo sam tražio obranu i tranziciju između polukontri, što kod pojedinih igrača još ne štima jer su pojedinci dosta često ostajali u tom nekakvom prekidu. Moramo pustiti loptu i moramo još brže i jednostavnije dolaziti do gola. U svakom slučaju, možemo biti zadovoljni - izjavio je izbornik Slavko Goluža na konferenciji za medije, održanoj nakon uspješno odigrane utakmice.

- Čestitao bih našim protivnicima, mislim da su pružili jedan dobar otpor i moram priznati da su me ugodno iznenadili. Mislim da smo odigrali u obrambenom dijelu jako dobro. Sutra se treba dobro spremiti za Slovake, mislim da nam je to dobra provjera. Sami ste vidjeli, imaju pet-šest frajera, od 2 metra, gdje su svi preko 100 kila - rekao je dobro raspoloženi Igor Vori.

Na pripremama u Osijeku za Europsko prvenstvo, koje će se od 15. do 29. siječnja 2012. godine igrati u Srbiji su: Blaženko Lacković, Mirko Alilović, Igor Vori, Marin Šego, Venio Losert, Ivan Čupić, Hrvoje Batinović, Manuel Štrlek, Ivano Balić, Ivan Ninčević, Zlatko Horvat, Željko Musa, Domagoj Duvnjak, Marino Marić, Marko Kopljar, Denis Buntić, Jakov Gojun, Drago Vuković i Damir Bičanić.

Hrvatsku rukometnu reprezentaciju u subotu očekuje dvoboj sa Slovačkom u 18 sati, a u nedjelju sa Švedskom u 15 sati. Ukoliko još niste nabavili ulaznice za predstojeće utakmice, to još uvijek možete učiniti. Za subotu je ostalo još nešto više od 500 ulaznica, dok je za nedjelju ostalo 50 komada.

Tekst & foto: Ana Mišin

Pročitajte i...
Croatia Cup u rukometu 2012.
[Galerija 031] U Portanovi održano druženje s igračima hrvatske rukometne reprezentacije


Zadnja promjena: Redakcija 031; 10.01.2012. 10:05; ukupno mijenjano 5 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2012. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Dvorana Gradski vrt: Croatia Cup 2012.
[Foto: Dino Spaić][06.01.2012. Dvorana Gradski vrt]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: