Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bastion: Vodka party

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 17:14 
Naslov:  Bastion: Vodka party
06.01.2012. 22:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klub Bastion Vas poziva na Vodka party koji će se održati u petak 6. siječnja 2012. godine.

Cijelu noć vodka je samo 1 kn. Start je u 22 sata, a ulaz je besplatan.

Kao i svakog petka, uživajte u ugodnom ambijentu kluba Bastion i zabavite se uz odličnu mjuzu!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2012. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idealna prilika da se mlado blago obloče.... Ma di to ima, kaže moj pajdo...

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenk
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2012. 10:32 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, a popusis joint pa ides u zatvor.
jos da se ne prica o tome, da te joint kosta 10 kuna (najmanje).
i da se ni to ne spominje, da se od alkohola poblesavi, dok te joint pravi pametnim.
ali bas zato je alkohol legalan a joint kriminalan - da narod ne bi postao pametan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2012. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma samo neka piju.....treba ima davati besplatno alkohol tako da se svi potruju .....ionako od te balavurdije se ne može ništa pametnoga ocekivati......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2012. 11:11 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenk je napisao/la (Pogledaj post): › da, a popusis joint pa ides u zatvor.
jos da se ne prica o tome, da te joint kosta 10 kuna (najmanje).
i da se ni to ne spominje, da se od alkohola poblesavi, dok te joint pravi pametnim.
ali bas zato je alkohol legalan a joint kriminalan - da narod ne bi postao pametan.

Laughing
Nakon sto u zivotu popusis 2 kg trave toliko si pametan da automatski dobije titulu prof. dr. sc. botanike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenk
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2012. 10:01 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenk je napisao/la (Pogledaj post): › da, a popusis joint pa ides u zatvor.
jos da se ne prica o tome, da te joint kosta 10 kuna (najmanje).
i da se ni to ne spominje, da se od alkohola poblesavi, dok te joint pravi pametnim.
ali bas zato je alkohol legalan a joint kriminalan - da narod ne bi postao pametan.

Laughing
Nakon sto u zivotu popusis 2 kg trave toliko si pametan da automatski dobije titulu prof. dr. sc. botanike.


kad citam tvoj odgovor, onda mi je jasno, da nikada nici popusio niti jedan joint - ali si puno pijo. zato si i tako pametan.
(a ja sam, u 40 godina kifanja popusio i malo vise od 2 kilograma trave - ja znam o cemu pricam.)

prodrogen
kungfutius
kungfutius tagebuch

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2012. 10:55 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenk je napisao/la (Pogledaj post): ›
kad citam tvoj odgovor, onda mi je jasno, da nikada nici popusio niti jedan joint - ali si puno pijo. zato si i tako pametan.
(a ja sam, u 40 godina kifanja popusio i malo vise od 2 kilograma trave - ja znam o cemu pricam.)

prodrogen
kungfutius
kungfutius tagebuch

Cudo kako si se opametio!!!
Cak si postao vidovit pa znas da nisam niti jedan joint popusio u zivotu.

I ajde molim te nemoj se brukati sa takvim glupim izjavam "da od trave postajes pametniji" i referirati sa nekim jos glupljim blogovima koji imaju 17 klikova dnevno.

Ali da se razumijemo, travu ne smatram nista stetnijom od alkohola, cak stovise! Ali da te opamecuje daj molim te...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
coolstorybro
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2012. 3:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta ste se uspjenili odma, pustite ljude da piju. Kao da vi nikad niste bili mladi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenk
Offline
Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2012. 9:22 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
trenk je napisao/la (Pogledaj post): ›
kad citam tvoj odgovor, onda mi je jasno, da nikada nici popusio niti jedan joint - ali si puno pijo. zato si i tako pametan.
(a ja sam, u 40 godina kifanja popusio i malo vise od 2 kilograma trave - ja znam o cemu pricam.)

prodrogen
kungfutius
kungfutius tagebuch

Cudo kako si se opametio!!!
Cak si postao vidovit pa znas da nisam niti jedan joint popusio u zivotu.

I ajde molim te nemoj se brukati sa takvim glupim izjavam "da od trave postajes pametniji" i referirati sa nekim jos glupljim blogovima koji imaju 17 klikova dnevno.

Ali da se razumijemo, travu ne smatram nista stetnijom od alkohola, cak stovise! Ali da te opamecuje daj molim te...


hajde covjek nemas pojma. ne znam kakav si na drugim podrucjima ali sto se droge tice tu si totalno nekvalificiran, inkompetent kao neka slavonska seljacina: flasa komovice i pjevas becarac.
nemoras meni vjerovati, nadji nekog koji zna sta su psychoaktivne droge i pitaj njega. ili citaj neku dobru knjigu o tome. mogu ti preporuciti aldous huxleys `vrata percepcije`.
a sto se klikova na mojim websitima tice, tu nema sta da brines. moj blog je u pet i po godina imao 800.000 klikova – i to sigurno ne, jer sam od droge poblesavio.
i sad odbij. nemoj vise da mi dosadjujes s tvojim bezveznim lupetanjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2012. 10:23 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenk je napisao/la (Pogledaj post): › hajde covjek nemas pojma. ne znam kakav si na drugim podrucjima ali sto se droge tice tu si totalno nekvalificiran, inkompetent kao neka slavonska seljacina: flasa komovice i pjevas becarac.
nemoras meni vjerovati, nadji nekog koji zna sta su psychoaktivne droge i pitaj njega. ili citaj neku dobru knjigu o tome. mogu ti preporuciti aldous huxleys `vrata percepcije`.
a sto se klikova na mojim websitima tice, tu nema sta da brines. moj blog je u pet i po godina imao 800.000 klikova – i to sigurno ne, jer sam od droge poblesavio.
i sad odbij. nemoj vise da mi dosadjujes s tvojim bezveznim lupetanjem.

Ispricavam se Mr. Najpametniji sto sam se usudio proturijeciti vam da ste svakim jointom sve pamtniji, inteligentniji i bistriji.
Preporucujes mi knjigu Aldousa Huxleya? Knjievnik koji je 10 godina bio na meskalinu i LSD-u je kompetentan govoriti o ne/stetnosti droge? Vrhunski!!!
Kad mi das neke znanstveno utemeljene i priznate reference o nestetnosti droga tek tada mi mozes reci da sam seljacina. Dotad nemas pravo biti bahat! A to sto mi ti govoris da ti postajes pametniji time sto pusis travu mi apsolutno nista ne znaci. Znanstveno mi to dokazi...
To sto na blogu imas 800 000 klikova je dokaz da droga nije stetna? Pa za primjer, Adolf Hitler je imao daleko vise sljedbenika i istomisljenika od tebe, a njegova djela procijeni sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2012. 10:26 
Naslov:  Re: Bastion: Vodka party
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenk je napisao/la (Pogledaj post): › hajde covjek nemas pojma. ne znam kakav si na drugim podrucjima ali sto se droge tice tu si totalno nekvalificiran, inkompetent kao neka slavonska seljacina: flasa komovice i pjevas becarac.
nemoras meni vjerovati, nadji nekog koji zna sta su psychoaktivne droge i pitaj njega. ili citaj neku dobru knjigu o tome. mogu ti preporuciti aldous huxleys `vrata percepcije`.
a sto se klikova na mojim websitima tice, tu nema sta da brines. moj blog je u pet i po godina imao 800.000 klikova – i to sigurno ne, jer sam od droge poblesavio.
i sad odbij. nemoj vise da mi dosadjujes s tvojim bezveznim lupetanjem.

Ispricavam se Mr. Najpametniji sto sam se usudio proturijeciti vam da ste svakim jointom sve pamtniji, inteligentniji i bistriji.
Preporucujes mi knjigu Aldousa Huxleya? Knjievnik koji je 10 godina bio na meskalinu i LSD-u je kompetentan govoriti o ne/stetnosti droge? Vrhunski!!!
Kad mi das neke znanstveno utemeljene i priznate reference o nestetnosti droga tek tada mi mozes reci da sam seljacina. Dotad nemas pravo biti bahat! A to sto mi ti govoris da ti postajes pametniji time sto pusis travu mi apsolutno nista ne znaci. Znanstveno mi to dokazi...
To sto na blogu imas 800 000 klikova je dokaz da droga nije stetna? Pa za primjer, Adolf Hitler je imao daleko vise sljedbenika i istomisljenika od tebe, a njegova djela procijeni sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: