s Tko je za volan? [1/1]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko je za volan?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2005. 8:56 
Naslov: Great ! Tko je za volan?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogled na digitalni mjerač benzina me zapanjio.
-Do vraga! Opet je prazan!! Shocked

Iako nisam neka nafurana riba sa turbo automobilom da pržim nemilo po Osijeku, a ni tata (ni itko u rodbini) mi nije policajac, ipak nekako tupavo vozim i previše trošim.
To je valjda uobičajeno kod “nepažljivih” žena... Embarassed
Kako bilo, skrenem ja na onu benzinsku na Kanižlićevoj i stanem iza jednog bijelog audija.
Ne kontam se previše u automobile, ali tri (četri, pet? ;-) )krugova što su spojeni onak k’o na zastavi olimpijskih igara nije teško zapamtiti.
Daklem, stanem ja kad iz gore navedene lađe izlazi lik s kretnjama geparda... Twisted Evil
Mlad, reklo bi se kojih 23 ljeta...hm...ne loše njuškice, onak treći dan nebrijanja, visok, crn, neka super bijela trenerka na njemu, guza prilično ukusnog oblika, ramena dovoljno široka za nošenje preko praga...na prsima natpis NEW YORK.
Prvo što mi je palo na pamet bilo je – ah, fala Bogu što ja nisam na njegovom mjestu jer bi sad on popizdio koliko dugo ja inače točim i sve činim sa kretnjama demencijski načete babe Wink – te pazim da se ne uprljam, te ne znam na koju stranu se odvrće onaj poklopac od rezervoara, pa zaboravim ključ u bravici volana, te ako zaboravim ugasit svjetla auto mi pušta neki neidentificirani bip-bip pa svi okreću glavu kad mi se to dogodi, a da ne pričam kako uvijek stanem predaleko od bankine da to bude naprosto smiješno i na kraju nikad nemaju sitniša da mi vrate pa “satima” čekam kusur, jer ne znam tempirati točenje na okrugli iznos...
Nikad mi nije bilo jasno kako su žene “bolje” za volanom, jer po sebi kontam kad se ostave volana – to je katastrofa. Ne daj Bože da moram gumu mijenjat.

Uvalih se ja sva zadovoljna u sjedalo, rekoh: “Super, eto neće dugo trajati, iza mene nema nikog, a ti dečki s “tim” autima su ko zmajevi. Ajd sad ja da malo uživam u blejanju u ovog sposobnog mladca.”
Jednako kako je “antilopsko gepardovski” iskočio iz automobila, tako je i vještim pokretima navukao najlon rukavice, pa sav bitan, svjestan svog izgleda i vrste automobila koji vozi, ležerno otvario spremnik goriva, elegantnim potezom ugurao crijevo u pogodan položaj i ostavio ga tako. Za to vrijeme pogledava prema meni i onak k’o fol se smješka, pa zagleda poluzainteresirano u one brojčice što se bezglavo vrte, kad odjednom aaaaaaaaaa ...
Trgne se crijevo i nekako ko ukleto skoči, a on u čudu krene uhvatiti ga objema rukama, ali ga usput (i vjerojatno) stisne prejako i benzinom polije svoju bijelu trenirku i svoj automobil.
U nastupu panike i benzinskog zalijevanja, odbaci crijevo od sebe na zemlju i stane psovati, šutati automobil i pokazivati animal from inside.Nisam znala jel bolje da se pravim da ne vidim ili da odem.Nikad nisam vidjela bjesnijeg čovjeka.
Uzeo nekakvu krpu iz auta, nešto malo pobrisao po sebi i autu, otrčao do blagajne (pri tom zaključao auto na daljinski), platio valjda i više nego je trebao i odjurio neviđenim turiranjem uz škripu kočnica.
Vjerujem da se nije u životu osjećao gore.
Uhhh....nije mi bilo do smijeha... to se na kraju svakom može dogoditi.
A onda se sjetim s koliko nadmenosti je započela epizoda...

Zapravo je jako dobro biti žensko. Ako ništa drugo, sve za tebe može učiniti sposoban muškarac, ne? Wink


Zadnja promjena: Gemi; 21.04.2005. 14:48; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Azriel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2005. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, tko je za volan, komplexno je pitanje. Evo ja, recimo, glasim za sposobno muško:), al isto tako često moram na benzu(a malo troši!?) pa kad se približavam, gotovo svaki put moram naprezat moždanu koru:"jebenti, s koje je strane ta rupa?!". Nije da sam trapav, al opet svaki put zaserem auto benzinom kad vadim crijevo.Uvijek osane bar par kapi. Istina, rukavice nikad nebih navukao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2005. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek su me impresionirale sposobne žene, mislim - ne mora znat promjenit 'cincilator' na autu...tek toliko da nije tip koji se samo smješka i čeka da joj muškarčina priskoči u pomoć! i totalno nema pravila "tko je za volan?", ovisi o mentalnom sklopu, na cesti mi znaju jednako ići na kurac nabrijani frajeri koji se uvale iz desne trake u ul.republike na skretanju za jagerovu kad sam prvi na semaforu i one uplašene djevojčice koje se dok voze toliko nagnu naprijed da nosom mrljaju po staklu...znam hrpu žena koje odlično voze, još kad se ne boje nagazit papučicu do kraja....savršeno!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beacon
Post Postano: 21.04.2005. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otišao uz škripu kočnica...argh
Dozvolite da na trenutak obratim pozornost na Vašu površnost. Nisu škripale kočnice nego gume...mislim stvarno

Na stranu to što ne znate brojat krugove, bitno je da pogledate dupe i ramena

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2005. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Otišao uz škripu kočnica...argh
Dozvolite da na trenutak obratim pozornost na Vašu površnost. Nisu škripale kočnice nego gume...mislim stvarno

Na stranu to što ne znate brojat krugove, bitno je da pogledate dupe i ramena


Ok, u buduće ja budem detaljno gledala gume...
Guze, ramena, njuskice i ostalo neću više....
Časna pionirska! ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beacon
Post Postano: 21.04.2005. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dojmljiv izgovor, Tita mi!

Poanta je u tome, da već kad pišete to što pišete, trebate ipak pripaziti da ne napišete...jel... to što već napišete, jer se izlažete riziku da drugi prepoznaju apsurd

Download Poruke   Ocijeni poruku  
bimmerdriver
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: tu iza ugla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2005. 17:21 
Naslov:  Re: Tko je za volan?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Začuđujuće je da mlada dama još uvijek spominje pokojne prijecjednike i njihovu mladež-zar ne bi s obzirom na svoje godine trebala biti već iz "post"-pionirskog doba? Very Happy
Btw,super reklama za tvrtku s (ipak) četiri prstena u logu,i još k tome i besplatna Very Happy Very Happy
Možda da je mladi gospodin vozio neki malo manji (ili bar jeftiniji) auto bi njegovim roditeljima onda možda još i bila preostala pokoja kuna da ju investiraju u njegov odgoj i kulturnu naobrazbu,pa onda možda i ne bi uveseljavao mlade dame po benzinskim crpkama svojim "repertoarom" šutanja (najvjerojatnije tatinog) skupocijenog ljepotana...
Ovako se bojim da mladoj dami ne preostaje ništa drugo do li pričekati sljedećeg konja na bijelom princu (ili bar tako nekako) Razz
Pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2005. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žao mi je što su neke karikirane sitničice protumačene kao moje "svekoliko neznanje" i želja za izvjesnim "snobićem" koji se slučajno našao na benzinskoj.
Pitam se jesu li i u školi dotični čitatelji tako pomno i kritički pratili detalje?
Zacijelo su imali o čemu raspravljati na satu hrvatskog...Kod nas je npr.takvima, za "pomnost" i odsustvo logike, Tanocki redovno udijelio carsku tricu. Twisted Evil

Beskrajno hvala na komplimentu glede godina i dojma koji čini se ostavljam. Embarassed
Ipak sam ti ja iz generacije "sretne djece", a prinčevi iz bajke nek samo tamo i ostanu. ;-)
Pozdrav i od mene.Very Happy

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bimmerdriver
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: tu iza ugla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2005. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo je čuti taj izraz (odnosi se na ono "generacija sretne djece"),u današnje doba u kojem općenitu u našem društvu (pogotovo na ovim našim prostorima ovdje) vladaju pesimizam,malo- ili (što je još gore) ravnodušnost prema situaciji koja nas svakodnevno okružuje, pa kad je još to iz usta (ili kako bi se to možda u ovo naše internetovsko doba točnije trebalo reći - "s tipkovnice" Smile)
jedne šarmantne mlade dame onda to zna zbilja uljepšati čovjeku dan.
Tko zna, možda se i meni jednom posreći pa baš
budem čekao na benzinskoj iza gore navedene,
(ili ispred?), no budući da nemam običaj šutati svoje vozilo, možda usprkos nedostatku bijelog konja s četiri prstena ipak uspijem osvijetlati obraz muške populacije ovog nam grada- možda jesmo južnjačke krvi i "vrućeg" temperamenta- ali nekad to i nije tako loše...Smile
A i nismo baš svi tako nepristojni (ili bar ne kad su zgodne mlade dame nazočne Embarassed .
Pozdrav once again Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morales
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2005. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Gemi, ovo ja zovem finim komadom kratke proze....samo nastavi tako, ne daj se omesti.... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: