Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Šestomjesečni besplatni prijevoz za umirovljenike koji se ne voze u "špici"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66068
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2011. 19:29 
Naslov:  Šestomjesečni besplatni prijevoz za umirovljenike koji se ne voze u "špici"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tijekom 2011. godine osječki Gradski prijevoz putnika prevezao je više od 11 milijuna putnika, od kojih je petero umirovljenika nagrađeno nadopunom butre i GPP-ovim poklonom. Uz blagdansku čestitku darovani su: Vesna Pristojković, Andrija Colnarić, Dragutin Gas, Šimo Vuković i Josip Lazar.

- Na temelju evidencije ulaznih prijava odabrali smo najsavjesnije umirovljenike koji su se vozili više od 700 puta gradskim prijevozom, ali nikada ujutro između 7 i 8 sati, kada su najveće gužve. U prometnim "špicama" tramvaji voze svake tri minute kako bi putnici imali što više mjesta i pohvalno je što naši vjerni korisnici umirovljenici izbjegavaju gužvu pa im na ovaj način zahvaljujemo.

- Drago mi je što 57 posto naših putnika ima umirovljeničke karte i koriste gradski prijevoz - kazao je mr. Igor Medić, direktor GPP-a, dodajući kako je od nagrađenog umirovljenika doznao kako se on uplašio kada su ga zvali da dođe u GPP jer se vozio više od 700 puta. Naime, putnik je najprije pomislio da ga zovu jer je previše koristio butru i zato bi, možda, mogao biti kažnjen.

- Pobojao se kažnjavanja, ali naprotiv, u GPP-u ga je dočekala nagrada s nadopunom butre za šest mjeseci vožnje u 2012. godini. Upoznavši nagrađene vidim kako dobro izgledaju i uvjeren sam da će biti još dugo naši putnici, što me raduje - zaključuje Medić.

- Sve obavljam vozeći se malo tramvajem, malo autobusom, ali nikada ujutro, kada su vozila puna školaraca i radnika, jer bude velika gužva - kaže Vesna Pristojković, koja je domaćinima u GPP-u zahvalila domaćim blagdanskim kolačima.

Pohvala GPP-ovim vozačima

- Gradskim prijevozom prije stignem obaviti što trebam, ali sam uvijek obziran prema radnicima i ne idem u gužvu. Najčešće se vozim oko 10 sati i podneva jer su oko 13 sati gužve zbog učenika. Stanujem u Vukovarskoj, ribič sam i bar dva puta tjedno putujem u Sarvaš, zbog čega butru nadoplatim s 30 kuna. Hvala GPP-u na daru. Vozači su za pohvalu! Volio bih da na kraju Sarvaša imamo treće ugibalište i ne moramo pješačiti od crkve do vikendica - predlaže Dragutin Gas.

Tekst: N.Špoljarić/GlasSlavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: