Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



utorrent i browser

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.12.2011. 0:43 
Naslov:  utorrent i browser
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo ovako...imam problem...kad upalim utorrent ne radi mi firefox...znači ne želi mi otvorit stranicu ko da nije spojeno na internet...i to kad mi je upload i download na 0 kb/sec...dovoljno je samo da ga imam upaljeno i firefox ne radi. isto tako kad gledam tekmu preko sopcasta live stream, isto ne radi browser...msn radi dobro ako sam se prije toga spojio, a ako nisam onda ne mogu ni na msn.....zvao sam službu za korisnike (bnet) jer se to počelo događat odmah nakon što su mi promijenili žićni modem u bežićni, no oni su rekli da nije to do njih nego da probam reinstalirat program (probao i nema pomoći) ....jel zna neko kako to popravit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
coffee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2011. 2:43 
Naslov:  Re: utorrent i browser
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiče utorrenta nećeš moći surfati ako je brzina skidanja torrenta maksimalna moguća, jer si na taj način zauzeo cijeli bandwith.. ista stvar je kod livestreama, browser zna zaštekati jer takve aplikacije dosta zaguše promet.. s druge strane, ako imaš upaljen utorrent klijent i ne skidaš ništa (0KB/s), a ne možeš surfati, probaj napravit port forward, tj. konfigurirat ruter da prima pakete preko određenih 'vrata' (jer po defaultu je uključen i firewall pa je većina portova blokirano).. pogledaj ovdje kako se to radi: http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/Utor/Utorindex.htm

javi jel ima uspjeha Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.12.2011. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo par savjeta.

- smanjiti globalni broj konekcija u uTorrentu na 100 (45 po torrentu, 2 upload slota)
- smanjiti upload brzinu na 80% ukupne brzine uploada
- smanjiti broj half-open konekcija na npr. 80

Pa vidi hoće li raditi onda.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.01.2012. 3:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uspio sam...isključio u postavkama routera IP flood detection....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: