Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivana Patarčić - Modna fotografija s dušom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65943
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2011. 15:32 
Naslov:  Ivana Patarčić - Modna fotografija s dušom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velika zaljubljenica u modnu fotografiju, Ivana Patarčić, s nama je podijelila svoje radove objavljene u brojnim modnim časopisima poput The Reverie i We See It Magazine-a te nam otkrila ponešto o svom poslu iz snova. Trenutno živi i radi u Dublinu gdje studira fotografiju na New Media Technology College-u.

- “Iskustvo koje je na mene najviše utjecalo je bilo razvijanje crno- bijelih fotografija kada sam imala 15 godina. Mislim da je to najbolji način za svakog fotografa jer uz toliki napredak digitalne fotografije, svatko od nas bi trebao razumjeti kako se sve to razvijalo godinama prije. Prije dvije godine sam imala priliku s dečkom proputovati motorom od Hrvatske do Irske i to je presudilo da se opet vratim fotografiji. Netom nakon toga upisala sam dvije godine studija fotografije u Dublinu. Od tada svaki moj dan ispunjen je mislima koje ću ideje prije realizirati.

Fotografija je moj život učinila potpunijim u svakom smislu. Svakim danom kroz male znakove i različite inspiracije potiče me da razmšiljam kako to i kada postići. Fotografija je divna profesija i svakim iskustvom govori mi da će uvijek biti dio mog života.”


- “Mnogo vremena posvećujem online i tiskanim časopisima jer mislim da bi se sveukupni trud cijelog tima s kojim radim bolje pokazao kroz časopis ili online publikaciju nego samo putem društvenih mreža. Neki drugi pojekti na kojima radim su knjige različitih tematika, tako da ono sve što nije povezano s modnom i uličnom fotografijom, koju najviše volim, bit’ će dio toga. Nešto potpuno drugačije.

Moj najdraži photoshoot? Bilo je to prije par mjeseci kad mi je bilo odobreno da slikam u blizini požara koji se dogodio na jednom prekrasnom poluotoku pokraj Dublina. Ekstremnije situacije kao što je požar, pljusak, snijeg ili magla uvijek će mi biti najprivlačnije.”











Tekst: Tina Lončar/Fotofashionart.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: