Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



The Shapeshifters report: Velikani elektronske scene po drugi put rasplesali Osječane!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2011. 9:39 
Naslov:  The Shapeshifters report: Velikani elektronske scene po drugi put rasplesali Osječane!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U prepunom Bastionu, sinoć su nastupali jedni od najpoznatijih izvođača elektronske scene - The Shapeshifters. Ovo je već drugi posjet britanskog produkcijskog dvojca Osijeku, kojima je kao pojačanje bila Sam Divine, službena pratilja i kolegica iz Defected Records-a. Lokalna podrška bio je resident DJ cluba Bastion, DJ Chimp-E.

Galerija 031: Bastion: The Shapeshifters
[Foto: Daniel Antunović][09.12.2011. Bastion]

Rasplesanu publiku i DJ pult, dečki se preuzeli od Sam Divine u 01:30 sati te dodatno (za)grijali atmosferu do ranih jutarnjih sati.

Inače, iza imena The Shapeshifters krije se dvojac Max Reich i Simon Marlin, čiji su hitovi poput "Lola’s Theme", "Sensitivity", "Back to Basics" i "She Freaks" dosad zauzimali visoke pozicije na svjetskim top ljestvicama.

Tekst: Ana Mišin
Foto: Daniel Antunović

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.12.2011. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velikani elektronske scene??? možda u ovoj Balkanskoj žabokrečini...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.12.2011. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:facepalm:

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2011. 22:18 
Naslov:  Re: The Shapeshifters report: Velikani elektronske scene po drugi put rasplesali Osječane!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
Velikani elektronske scene??? možda u ovoj Balkanskoj žabokrečini...

Čini mi se da je u pitanju onaj glupi balkanski primitivizam - pljuj po onome tko je uspješan, kukaj kako ništa ne valja i kako se ništa ne događa. Kad bi i Guetta došao u Osijek, kontam da bi bilo glupih komentara poput: "Guetta ovo, Guetta ono...", bez obzira što bi SD Gradski vrt bila krcata... Rolling Eyes

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: