Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2011: Rezultati izbora [4. izborna jedinica]: Kukuriku - 6, HDZ - 4, HDSSB - 4

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2011. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: ›
Bit će prekasno dok jedan Slavonac shvati da svoju budućnost ne može naći u ljevici nego u pročišćenoj desnici. Lijeva opcija je opcija bankara i trgovaca (nisu se sinoć šefovi banaka slučajno našli na proslavi kod SDP-a) a zato i propadamo svi skupa jer nas bankarski sektor uništava. Dakle, razumijem frustriranost u Slavoniji jer su ljudi svjesni da i izbor Kukuriku koalicije gura Slavoniju na začelje države. Jednostavno se mora dogoditi revolucija i oduprijeti se tendencioznom medijskom izvještavanju. Istu takvu frustriranost možemo vidjeti i na sjeveru zemlje, gdje su izronili Laburisti. Industrija se smišljeno uništava od strane SDP-a i tomu treba stati na kraj.


Ti se ili zayebavaš ili nisi normalan... Nema sredine.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
beejay je napisao/la: ›
Bit će prekasno dok jedan Slavonac shvati da svoju budućnost ne može naći u ljevici nego u pročišćenoj desnici. Lijeva opcija je opcija bankara i trgovaca (nisu se sinoć šefovi banaka slučajno našli na proslavi kod SDP-a) a zato i propadamo svi skupa jer nas bankarski sektor uništava. Dakle, razumijem frustriranost u Slavoniji jer su ljudi svjesni da i izbor Kukuriku koalicije gura Slavoniju na začelje države. Jednostavno se mora dogoditi revolucija i oduprijeti se tendencioznom medijskom izvještavanju. Istu takvu frustriranost možemo vidjeti i na sjeveru zemlje, gdje su izronili Laburisti. Industrija se smišljeno uništava od strane SDP-a i tomu treba stati na kraj.


Ti se ili zayebavaš ili nisi normalan... Nema sredine.

što je najgore, bojim se da on stvarno vjeruje u to što laprda!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
sastav nove vlade Ranko, Rajko, Veljko, Gvozden....Zoran na celu sa pomocnicima Radomirom i Milankom..............u kojoj drzavi cemo sada zivjeti, to se ja pitam.

 Koliko čovjek može biti cerebralno unesrećen ... osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
sastav nove vlade Ranko, Rajko, Veljko, Gvozden....Zoran na celu sa pomocnicima Radomirom i Milankom..............u kojoj drzavi cemo sada zivjeti, to se ja pitam.

 Koliko čovjek može biti cerebralno unesrećen ... osijek031.com smile

hehehe, evo kikoša za komentar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
sastav nove vlade Ranko, Rajko, Veljko, Gvozden....Zoran na celu sa pomocnicima Radomirom i Milankom..............u kojoj drzavi cemo sada zivjeti, to se ja pitam.

 Koliko čovjek može biti cerebralno unesrećen ... osijek031.com smile

hehehe, evo kikoša za komentar!

osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
sastav nove vlade Ranko, Rajko, Veljko, Gvozden....Zoran na celu sa pomocnicima Radomirom i Milankom..............u kojoj drzavi cemo sada zivjeti, to se ja pitam.

 Koliko čovjek može biti cerebralno unesrećen ... osijek031.com smile


očito da ovaj postavlja nove standarde.. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
eseker je napisao/la: ›
beejay je napisao/la: ›
Bit će prekasno dok jedan Slavonac shvati da svoju budućnost ne može naći u ljevici nego u pročišćenoj desnici. Lijeva opcija je opcija bankara i trgovaca (nisu se sinoć šefovi banaka slučajno našli na proslavi kod SDP-a) a zato i propadamo svi skupa jer nas bankarski sektor uništava. Dakle, razumijem frustriranost u Slavoniji jer su ljudi svjesni da i izbor Kukuriku koalicije gura Slavoniju na začelje države. Jednostavno se mora dogoditi revolucija i oduprijeti se tendencioznom medijskom izvještavanju. Istu takvu frustriranost možemo vidjeti i na sjeveru zemlje, gdje su izronili Laburisti. Industrija se smišljeno uništava od strane SDP-a i tomu treba stati na kraj.


Ti se ili zayebavaš ili nisi normalan... Nema sredine.

što je najgore, bojim se da on stvarno vjeruje u to što laprda!


Naravno da vjerujem. Iz istog tog razloga je nastala i Lega Nord u Italiji, a i CDU u Njemačkoj se može smatrati u neku ruku regionalnom (bavarskom) strankom.

Slavonski SDP-ovci se jednostavno moraju pomiriti s time da će ih se iz središnjice u Zagrebu uvijek doživljavati kao ovce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2011. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la: › Naravno da vjerujem. Iz istog tog razloga je nastala i Lega Nord u Italiji, a i CDU u Njemačkoj se može smatrati u neku ruku regionalnom (bavarskom) strankom.


Ah, kad slava udari u glavu, pa mali Mujo pomisli da mu se opanak pretvorio u Armanija.

Uz razliku sto ni CDU ni Lege Nord, niti ikoja druga civilizairana stranka nema ratnog zlocinca za vodju koji njome upravlja iz zatvora susjedne drzave, s obzirom da je iz vlastite pobjegao i po njoj hrackao negirajuci njen ustavno-pravni poredak. Naravno, nitko od njih zasigurno nije narucivao ili skrivao svirepa ubojstva vlastitih sugradjana, niti je u zrak dizao kuce, kafice ili spomenike po gradovima.

Jednako tako, stranka bi bila zabranjena vjerojatno istog treba trena kad bi na bilo kojoj njemackoj televiziji njen predsjednik citao poslanicu ratnog zlocinca - npr. Goebelsa, Himmlera, Adolfa. Jucer je u izbornom programu HRT dozvolio navodnom predsjedniku stranke citanje poslanice ratnog zlocinca. Nitko se nije pitao na koji nacin je ratni zlocinac u tako kratkom roku mogao doci do bilo cega cime bi poslao "poslanicu", a jos manje su se zamarali s posljedicom takvog cina.

I da, CDU doista ima program, a ne cirkusiranje po Bundestagu uz jodlanje u gojzericama i planinarskim hlacicama.

Citat: › Slavonski SDP-ovci se jednostavno moraju pomiriti s time da će ih se iz središnjice u Zagrebu uvijek doživljavati kao ovce.
Slavonski SDP-ovci se prvo moraju stvoriti. No, sad kad su osvojili vlast na drzavnoj razini, vjerujem da ce im se broj naglo povecati.

Ono sto slavonski HDSSB-ovci trebaju znati je da ce uvijek, ne samo iz Zagreba, biti smatrani suludim sljedbenicima pravomocno osudjenog ratnog zlocinca i grobara slavonskog gospodarstva. No, mozda ce ih pamtiti po jos necemu, ali za to pricekajmo da pravni sustav prodise...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2011. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › ...suludim sljedbenicima pravomocno osudjenog ratnog zlocinca i grobara slavonskog gospodarstva....


ne volim ispravljati sam sebe, ali dragi moj alter ego ... grobar dodje kad je netko mrtav i pokopa ... ovdje se radi o UBOJICI slavonskog gospodarstva

ostalo sam sve dobro smislio Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
sastav nove vlade Ranko, Rajko, Veljko, Gvozden....Zoran na celu sa pomocnicima Radomirom i Milankom..............u kojoj drzavi cemo sada zivjeti, to se ja pitam.

 Koliko čovjek može biti cerebralno unesrećen ... osijek031.com smile


očito da ovaj postavlja nove standarde.. Laughing

Možda je ipak samo jal zbog izbornih rezultata ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2011. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strasti se smirile, novi je dan, novi ljudi na vlasti, rezultati izbora su tako htjeli............idemo dalje Sad Do Propasti, a onda nazalost socijalni nemiri pa tko prezivi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam u zadnjih 10 godina bio sklon pričama o oporavku i Slavonije i Hrvatske ukupno pod vodstvom SDP-a dok nisam malo bolje upoznao kako ta stranka funkcionira. Činjenica je da su oni boljševički ustrojeni koliko god netko sanjao o tome da smo dobili demokratsku stranku i na neki način mi je i drago da sad imaju prilike pokazati se tko su i što su, jer neće moži raditi ono što su radili u prijašnjem mandatu.

Slavonija ima jedan problem: jedan dio pučanstva, a to je uglavnom onaj koji baš i nema iskustva s druženjem/poslovanjem s ljudima iz drugih krajeva Hrvatske, previše idealizira situaciju drugdje i istovremeno pljuje po svemu iz rodnog kraja, a svoje sudove donosi isključivo na temelju medijskih članaka. Ono što želim reći je npr. da ti možeš biti i superinteligentni SDP-ovac, ali ako si iz Osijeka, uvijek ćeš biti nula samo zato što je ta stranka boljševička. Ja osobno imam daleko bolje mišljenje o inteligenciji i sposobnosti gospođice Borzan nego o velikoj većini SDP-ovaca iz drugih dijelova zemlje, ali ona će uvijek biti u sjeni samo zato je iz Osijeka. Isto mišljenje imam i o HNS-u - po meni bi bio grijeh usporediti Čačića sa Vrdoljakom, ali Čačić će uvijek biti eksponiraniji samo zato što ima veći broj ovaca ispod sebe u organizacijskoj piramidi.

Baš iz svih tih razloga sam veliki zagovornik regionalne ideje Slavonije i Baranje kao jedinog mogućeg izlaska iz gospodarske i društvene krize. Ne mora se ona nužno zvati HDSSB, može ona biti i HNS, ali da ima uporište u Slavoniji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.12.2011. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
Strasti se smirile, novi je dan, novi ljudi na vlasti, rezultati izbora su tako htjeli............idemo dalje Sad Do Propasti, a onda nazalost socijalni nemiri pa tko prezivi

Poznati ste vi po tim demostracijama no kad ste na vlasti ne držite se ni slova onoga što izgovarate na tim demonstracijama. Da prafraziram jednu od priznatog hrvatskog pijanca, locirati, uhititi, isporučiti. A kad se sjetim vaših demonstracija na splitskoj rivi. Što se tiče socijalnih nemira, vjeruj prvo odredište je središnjica jer nikada vam nećemo zaboraviti što ste nam uradili.
Da objasnim vama iz hdza nešto. U hrvatskoj izbori se ne dobivaju već gube. U jednu ruku je to žalosno ali kad vas pogledamo to je posve u redu. Zanima me na čemu temeljite optimizam da će te pobjediti na sljedećim izborima. Sumnjam da će SDP zasrati kao vi a to je sasvim dovoljno da vas skoro ne vidimo na vlasti. HDZ kao stranka postojat će još nekih 4 godine jer kad ne osvoje vlast na sljedećim izborima jednostavno neće imati svoju svrhu a to je trpanje u svoje džepove. Jednom ste prebjegli iz bivšeg KPJ no sumnjam da ijedna normalna stranka treba konvertite vaše vrste. Može nova vlast izgubiti izbore neke sljedeće ali vi ih nikada više nećete zamjeniti. Ilustracije radi, prisjetite se kad ste vladali u Osijeku ... na našu sreću nikada. To se neće promjeniti ni za vjeke vjekova!

_________________
... uvijek na početku i uvijek na kraju ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2011. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
....idemo dalje Sad Do Propasti...

HDZ sa takvim egoističnim stavovima definitivno srlja u propast.
Šteta je jedino povijesnog nasljeđa stranke.
Sva novija povijest stranke je za Remetinec ili psihijatrijsku opservaciju.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2011. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beejay je napisao/la (Pogledaj post): › . Ono što želim reći je npr. da ti možeš biti i superinteligentni SDP-ovac, ali ako si iz Osijeka, uvijek ćeš biti nula samo zato što je ta stranka boljševička..


al ga ti lupaš majstore.. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: