Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inicijativa mladih za ljudska prava – Hrvatska podnijela prijedlog za zabranu rada 7 nacionalističkih političkih stranaka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2011. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvi farizeji......bas pogledah na njihovu stranicu
http://www.yihr.org/rs/

kada ono imaju sve jezike...
english
bhcs (bosanski, hrvatski, crnogorski i srpski, naravno da sve pise na srpskom) i
albanian.

No za ovo albanian su dobili sto i zasluzuju jer ako kliknete na njihovu "pomirbenu"(citaj licemjernu) inicijativu dolje
"Dani Sarajeva u Beogradu" moze se korisno nauciti koji ce narod i opstati na ovim prostorima (onaj koji je ovdje vec najduze i koji je slozan).

He he bas me je ova inicijativa oraspolozila, tj. njihov link Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Josip321
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2011. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi ljudi trebali znati nešto, posebno ovi koji sebe nazivaju liberalima. A to je da nacionalizam, odnosno zvati se nacionalistom nije ništa loše. Čak obratno. Šovinista je ono loše. A kod nas kada se kaže nacionalista u biti se misli na šovinistu, samo što ljudi to ne znaju.
Što je tomu razlog ne znam. Vjerojatno sličnost riječi nacizam i nacionalizam. Prvi je zla ideologija pa valjda onda ljude i nacionalizam asocira na nešto loše. Ili možda zbog dugog vjeka pod Jugoslavijom gdje se zatiralo sve nacionalno na uštrb opet nekog drugog nacionalizma, onoga jugoslovenskog.
Pa u npr. su socijalisti vladali, mislim 70 godina bez prestanka, i oni su opet ponosni deklarirani nacionalisi. To vrijedi za sve Skandinavce, SAD, Kanađane, ....

Brkaju se pojmovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: