Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljeto 2005

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2005. 18:05 
Naslov: Cool Ljeto 2005
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko ljetuje inace? kuda idete? koje su najbolje destinacije (na jadranu) za nas mlade (bitno da su ljepe plaze, zgodni ljudi i da se ima di za izaci)?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josh je rano za ovakve teme, tek je stiglo proljece, al ajd
inace sam svake godine na moru, od godine gospodnje '81. imam kucu u jelsi na otoku hvaru pa sam tamo, dosad sam dvaput propustio da ne odem tamo. prosle godine sam bio u dubrovniku 5-6 dana,u kleku dan i po i u posedarju 4-5 dana. naravno sve je to bilo bespla posto drustvo tamo ima objekte Smile dubrovnik je za mene najljepsi grad na svijetu, ali nikako ne preporucavam ljetovanje onima sa plicim dzepom, tek jednodnevni turisticki izlet po mogucnosti dok traju "dubrovacke ljetne igre". svakako treba posjetiti gradske zidine te otok lokrum koji je bio utvrda u vrijeme dubrovacke republike. i da, naravno, prosetati stradunom, najpoznatijom gradskom ulicom. ajmo dalje prema sjeveru. u trstenu nisam bio, ali sam cuo price i vidio slike arboretuma. jako lijepo za vidjeti. u stonu, tj. na otoku peljescu, navodno postoji nesto tipa kineskog zida, ali duljine cca 50-70 km. svakako treba posjetiti i restoran "kapetanova kuca" koji je proglasen najboljim u rvackoj. klek je malo mjestasce, nije za mlade, vise je za starije ljude, mirno je a i neum, odnosno BiH je blizu gdje se obicno obavlja soping. zanimljivo je da se u neumu mogu kupiti prstaci jer kod njih nije na snazi zakon koji zabranjuje izlov tih skoljakasa. hvar je kao sto je poznato najsuncanije mjesto u hrvatskoj i jedno od najsuncanijih u evropi. sam grad hvar je takodjer skup, ali vrijedi tamo otici pogotovo navecer kad riva vrvi ljudima. mladji ce isto doci na svoje jer ima dosta kafica i jedan, za mene jako dobar disko, otvorenog tipa,okruzenog zidinama. valja jos posjetiti bol na bracu, iz jelse se organiziraju izleti prema toj destinaciji a nije ni skupo. mladji ce se tamo zabavljati u stimcevom disku....mislim da se zove faceys (kak li se vec pise). moram jos navesti gdje se kupati u jelsi. ko voli skakati ici ce na plazu hotela "jadran", a oni koji vole pijesak mogu ici na plaze "mina" ili "grebisce". te dvije plaze se nalaze blizu kampa. za one koji misle ici malo dalje, preporucujem da idu bar na jedan dan na juznu stranu otoka u zavalu. isto lijepe plaze.ajmo ljeda makarska je bosanska rivijera, bio sam tamo 2003., isto dobra zabava nocu, a plaze su krcate...na zahtjev mogu postat sliku jedne takve. posedarje se nalazi oko 20-ak km od zadra, neznam sta bi se tamo moglo spomenuti, mirno mjesto, nije bas za mlade, ali blizu je pag, odnosno novalja (nekih 1h voznje) i plaza zrce di se nalaze sadrzaji za mlade. hrpa narkomana Smile sad smo vec na kvarneru, rijeka,opatija. Bio sam tamo prosle godine, doduse kao penzioner Smile dosta sam spavo a na kupanje nisam bas ni iso jer me vrijeme nije mazilo. takodjer isto skupo ko vrag. i na kraju rovinj, bio sam tamo u nekom kampu 3 km od grada tako da sam se kupo uglavnom na plazama blizu kampa. u sklopu tog kampa (ili je to neki hotel) postoji veelika terasa gdje se moze zabaviti. eto tolko zasad od mene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2005. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo to? ah, mogo si vise napisat.... Wink


HOCEMO SLIKE!!!! Cool

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kris je napisao/la: › samo to? ah, mogo si vise napisat.... Wink


HOCEMO SLIKE!!!! Cool
koje mjesto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2005. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dubrovnik...makarska...krcate plaze...sve sto je ljepo Smile

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad se moram odpojit, glupi karnet kaze limit je 3 ure

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nastavak....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josh neshto zeli dijaspora? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2005. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super su slike Smile

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2005. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da more je super, jebote gdje god da dođeš sretneš pola osijeka. zato ove godine odustajem od mora i palim mjesec dana na velebit. ako se zaista hoćete odmoriti, prava je stvar odlazak u utočište za napuštene mjedvjediće u Kutarevu!!! istina, treba i raditi tamo, hraniti male plišane loptice, čistiti im nastambe, ali kad dođeš i vidiš svu tu divljinu s tim se ni jedna plaža ne može mjeriti...jedva čekam!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2005. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cistis medvjedja govna, srolas par komada, i onda ti medo kaze "E, lega, imas sat?" ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: