Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Robert Špehar podnio ostavku na mjesto predsjednika NK Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je bilo samo pitanje vremena. Prodao sina i put pod noge. Sve ostalo su priče za malu djecu iliti demagogija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatski nogomet valja vratiti na livadu i igrati na dvije branke... Dakle, ab ovo

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2011. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
dr. zoidberg je napisao/la (Pogledaj post): › mamić je spejs šatl za sve ostale predsjednike klubova, ne može mu se prigovorit sposobnost i snalažljivost....koliko god mu drugih odlika nedostajalo

od kluba koji vodi, napravio je prciju i predmet sprdnje.
rezultati su jednostavno produkt gomile novca kojeg dinamo dobiva od grada sto je opet
odredjeno mnogim pramterima, a najmanje zdravkom mamicem.ima tu politike i svega,nije dinamo smo mamic..mnogi se interesi tu lome.

Ono sto mu se moze priznati je dobro bratanje novcem koji mu se poklanja, sposobnost da od tog novca stvori zaradu sebi.
Moze mu se priznati i managerska sposobnost posto je kupio cijelu ligu raznim pozajmicama i transferima kojima bi zaprvo legalno kupio neki klub(vrzdin zadnji primjer)
on i vldajuc garnitura hns-a, unitili su nas nogomet, zbog profita.

nogomet nam je pun talenta,publiku imamo..dakle kao trziste smo zanimljivi stranim ulagcima ali tko blesav bi ulagao kad zna da se mora boriti sa mafijom da bi imao posten tretman.

sve ovo sto se desava..mamic nosi najveci dio odgovornosti.




__________________________

BRAVO svaka riječ na mjestu!!!

Lako je Mamiću tuđim parama raspolagati,obogatio se na glupom narodu,koliki milijuni mu sjedaju od grada svake godine.

A Špehar kad je riješio sina ode.jer je nesposoban išta napraviti za klub,gledao je samo svoj interes,tipična hrvatska priča.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije vrag da smo došli do toga da ćemo Mamića hvaliti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 17:21 
Naslov:  Re: Robert Špehar podnio ostavku na mjesto predsjednika NK Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eeeeee, da se u ovoj državi barem grebalo za opstanak tvornica kao što se grebe za opstanak nogometnih klubova ne bi sada bili u govnima. A posebno se to odnosi na naš grad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne vidim gdje je problem u amaterizmu... ionako nema love za preskupu ligu, na kraju krajeva gospodarstvo je to koje drži razinu profi sporta...

trebaju igrati za par kila sarana, jabuke ili tursiju... i dobro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2011. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › nogomet nam je pun talenta,publiku imamo..dakle kao trziste smo zanimljivi stranim ulagcima ali tko blesav bi ulagao kad zna da se mora boriti sa mafijom da bi imao posten tretman.


Ne znam baš za "talente", ali ajde recimo da ima potencijala, mada su sve to uglavnom novinarski napuhane "zvijezde."
A što se tiče publike - Osijek je prošle sezone u 15 domaćih utakmica gledalo ukupno 34500 ljudi - 2300 po utakmici.
Vrlo je dvojbena smislenost tolikih ulaganja - velikih za osječke sportsko-financijske prilike - kada se gleda broj gledatelja, a o nekakvim sportskim uspjesima da i ne govorim.
Da se u NK Osijek ubaci još ne znam koliko novaca, dalje od trećeg mjesta ne može, jer će Dinamo i Hajduk uvijek biti financijski jači - što je i normalno, obzirom na financijsku snagu Zagreba i Splita.

S druge strane i takav NK Osijek proguta najveći dio financijskog sportskog kolača, tako da za ostale sportove ima malo ili ništa.
U Osijeku više ne postoji rukomet - Osječanke su bile dva puta pobjednice europskog kupa - košarka... da o "malim" sportovima ne govorim.

Što se tiče mafije - ne može se iskorijeniti mafija i korupcija u nogometu, ako se ne iskorijene u društvu. Zaboravljate da su vodeći klupski funkcioneri političari i gospodarstvenici, općenito ljudi iz vladajućih struktura.

Mislim da je potrebno profesionalne klubove ustrojiti kao trgovačka društva - pa tko ima želje i mogućnosti neka u skladu sa zakonom radi, a tko nema ključ u bravu.
Alternativa je amaterska liga, što je za trenutne hrvatske ekonomske prilke najrazumnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › bojim se da ovdje ne pričamo samo o jednom predsjedniku, već o stečaju, amaterizaciji i petoj ligi

I u cemu je problem?
Neprofitabilan si-kljuc u bravu. Nikoga ne zanimas-kopacke o klin.
Sprdacina od kluba ko i kompletan HNL.

A uvjeren sam da sada gledas i Dinamo koji je samo odraz te lige. Guzenje! Postat ce najgora ekipa u povijesti lige prvaka.
To je predstavljanje Hrvatske? To je sramocenje drzave!
I cemu onda takva liga? Cemu takvi klubovi? Niti ista osvajaju niti ikoga zanimaju. Dao Bog da se kompletan HNL raspadne, a kakvo je stanje mogao bi vrlo uskoro. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma treba amaterizirati cijelu ligu, ukinuti pomoći grada ili države prema tzv profesionalnim nogometnim klubovima, treba dati novce za razvoj omladinskih kadrova, ulagati više u tzv manje sportove, graditi što više sportskih terena , poticati rekrativno bavljenje sportom, a tko želi uložiti svoj novac, neka ga uloži pa neka plaća igrače koliko hoće, neka napravi uspjeh , time će privući i spoznore i eto profita. Previše je truleži i mafije oko nogometa, prije sam redovito pratio tekme a sada mi se sve to gadi kada vidim kakvi mafijaši i debili su oko klubova i reprezentacije,a sudačka organizacija je posebna priča(nepotizam na kvadrat) Sve je to jedna velika borba za moć i novac, eto hns će samo za plasman dobiti 8 miljuna eura, pa treba to podijeliti međusobno.

Što se tiče Špehara, mislim da je politika tu svoje odigrala, čovjek je imao neke dobre ideje, ali nažalost nije prošlo. On je za razliku od nekih ipak igrao u velikim klubovima i vidio je kako se to radi ,ali nažalost to ne prolazi u ovoj bari punoj krokodila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2011. 22:34 
Naslov:  Re: Robert Špehar podnio ostavku na mjesto predsjednika NK Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma za Špehara se odmah znalo što i kako će, pa baš smo ovdje na forumu komentirali kako će nakon prodaje sina pokupiti prnje i evo, nismo dugo čekali..

Zar se nitko ne sjeća da je prije nekoliko godina klubovima oprošteno 700 milijuna kuna! A svega pet, šest godina prije iz također iz Sabora - došla odluka da se oprosti 500 milijuna!

700 milijuna kuna
500 milijuna kuna
---------------------
nema tu ni S od sporta ni š od športa ni n od nogometa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2011. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam ko je napisao da je mamić kupio varaždin ali veću glupost nisam čuo duže vrijeme, btw negdje sam čuo da varteksovog stadiona nema u urbanističkim planovima za Varaždin za par godina ( navodno zgrade ) ...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2011. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam ko je napisao da je mamić kupio varaždin ali veću glupost nisam čuo duže vrijeme, btw negdje sam čuo da varteksovog stadiona nema u urbanističkim planovima za Varaždin za par godina ( navodno zgrade ) ...


Ja sam napisao.Ne mislim vise o tome jer to ni nisu moja posla, ali cisto da ti pojasnim...
varazdin pred bankrotom, mamic kupuje igraca(ne znam tocno kojeg,moze se naci na netu) za 500,000€ koji nije skupio niti jedan nastup za dinamo, ne znam ni di je danas.
kasnije se pisalo o tome da je zaprvo bilo rijec o poklonu..legalnom.varazdin je spasen i duznik je dinamu...i to nije samo varazdin nego pola lige.
i dok se nije pisalo, pricu sam cuo od ljudi koji sigurno znaju sto se dogadja u hnlu..a ovo sve je samo kap u moru.

nisam mislio da moram pojasnjavti kako nije doslovno kupio neki klub...ali ga je ipak kupio.
hrvatska posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: