Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB bez većine u Gradskom vijeću [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Felt, ne ulazim u tvoje izlaganja da im sudim kao ljudima ali da nešto rade, rade s obzirom što je urađeno prije njih! Drugo pitanje je tko da ih zamjeni. HDZ? Za njih neću pa makar i da imam Staljina i Hitlera u koaliciji protiv njih. Liberalna opcija mi je nešto manje zlo od crvenih Kmera a Borzanica odurna do bola. Eto sam kažeš za tog laburista da mu nitko ne zna ime ajd možda još ništa nije strpao u džep pa mi ne izgleda kao loša opcija. Jedino mi ostaje don Ivan Grubišić no to mi dođe kao manje zlo jer crkvu ne vidim kao dobrog političkog partnera (povijest me uči). Ovi izbori kao i 2000., opet protiv a nikada za nekog.
I sad da budem pametan. Prijedlog neki, Felt?!

_________________
... uvijek na početku i uvijek na kraju ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.11.2011. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počela se raspadat klaunska družina. Hoće li biti prijevremenih izbora? Vjerojatno neće. I HDSSB i Matković su trgovačka društva. Sada će isti taj HDSSB dati brda i doline kako bi spasili većinu, a Matković to jedino i traži. Svakako će HDSSB biti u problemima. Ako ne daju ništa Matkoviću ode vlast, ako mu daju, a morat će mu dati puno, onda će stvoriti problem u vlastitim redovima jer će Matković dobiti dio kolača koji oni žele.

No kao što rekoh - trgovačka društva koja shvaćaju da ni jedni ni drugi na sljedećim izborima nemaju šanse i dogovor će pasti. Pitanje je samo koliko će skup biti taj dogovor po građane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angeliume a tko će po tvom dobit iduće izbore u Osijeku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2011. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nova stranka u Osijeku..bez ovih koji se godinama vrte u lokalnoj politici, mlađi,školovani ljudi sa novim idejama kojima je cilj bolji život u lokalnoj zajednici za sve a ne samo za njih koji dođu na vlast i njihove podanike(pod tim mislim stranačka zapošljavanja, kadroviranje po gradskim firmama, nadzorni odbori i sl.) ako se ikad pojavi takva stranka, prvi ću se učlaniti u nju.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2011. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la (Pogledaj post): ›
W.M. Felt je napisao/la: ›


Na državnoj razini, Hdssb je jedina stranka u Hrvatskoj s kojom sigurno nitko neće koalirati nakon izbora. Dakle, to je jedina stranka koja sigurno nikad neće sudjelovati u vlasti. Time je i beskorisna. Lajanje, vrijeđanje, i sramoćenje grada i regije u Saboru, što su nam demonstrirali u zadnje 4 godine, ne može pomoći gradu i regiji.

Imidž te stranke, već 100 metara dalje od Osijeka, užasan je. Nitko pristojan ne voli ih ni vidjeti, a kamoli čuti. Sljedbenici su to mahnitog mučitelja i ubojice nevinih sugrađana. Ljudi su to koji su prevarom doveli Sanadera na vlast. Ljudi su to koji podmićuju suce. Ako će netko ipak za njih glasati, i blesavo misliti da se ti ljudi bore za regiju, onda taj ima ozbiljnih problema sa pameću.
¸


i ja ne kužim kako te očite stvari nisu jasne ljudima koji glasuju za njih, a nema ih tako malo...


Za takve ljude glasuju ili oni koji od toga imaju osobne koristi (nije ih malo) ili pak ona vrsta ljudi koju namjerno neću imenovati zato što ne mogu pronaći adekvatan izraz koji ne bi bio uvredljiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam predložio ovdje da se ljudi pokrenu i kandidiraju..

Imamo franciku za gospodarsku stranku sa vizijom za razvoj cesta i pruga.. imamo Mungosa za komunističku stranku... Angeliuma za neku novu pravašku stranku odmaknutu od Đapića.. Osječanina za lokalpatriotsku stranku..

imamo svega, samo da se pokrenemo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): › Felt, ne ulazim u tvoje izlaganja da im sudim kao ljudima ali da nešto rade, rade s obzirom što je urađeno prije njih! Drugo pitanje je tko da ih zamjeni. HDZ? Za njih neću pa makar i da imam Staljina i Hitlera u koaliciji protiv njih. Liberalna opcija mi je nešto manje zlo od crvenih Kmera a Borzanica odurna do bola. Eto sam kažeš za tog laburista da mu nitko ne zna ime ajd možda još ništa nije strpao u džep pa mi ne izgleda kao loša opcija. Jedino mi ostaje don Ivan Grubišić no to mi dođe kao manje zlo jer crkvu ne vidim kao dobrog političkog partnera (povijest me uči). Ovi izbori kao i 2000., opet protiv a nikada za nekog.
I sad da budem pametan. Prijedlog neki, Felt?!

Ja ipak idem na ove uzbore glasati za a ne protiv.
Zato za Ivana Grubišića i uopće me ne zanima što neće proći izborni prag.
A čak znam da i ovaj prvi na listi Zvonko Horvat nije lopov, da je inteligentan i pošten.
Grubišić je lista broj 20, pa ako još netko želi glasati za a ne protiv nek razmisli malo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.11.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosta je teško predvidjeti tko bi dobio eventualne prijevremene izbore. Mislim da samostalno ne može nitko. Zasigurno bi gubitnici bili HDSSB i Matković, ali zbog sveobuhvatne situacije i HDZ. Pitanje je samo u kolikoj mjeri. S obzirom da ljevica u Osijeku jako slabo stoji, ne mogu čak ni približno u ovom trenutku reći tko bi tu mogao spojiti vlast.
Nova pravaška stranka ? Moja najveća vrlina je odanost, tako da nema šanse za prelazak u bilo koju drugu. Odbijao sam do sada 5 ponuda i mislim tako i nastaviti. Radije ću se pozabaviti čišćenjem korova nego pobjeći. Nisam ja Matković Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od cijele Matkovićeve Priče ostali su samo on i još četvorica. Malo je preambiciozan za lika koji ne može pobjediti u svojoj gradskoj četvrti. Po meni ovo je uspješan pokušaj političkog samoubojstva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Angelium -- Dakle ne vidiš baš HSP ponovno na vlasti u Osijeku?
Matković je vjerovatno svjestan da mu novi izbori nose znatno slabiji rezultat pa neće to ni forsirati.

Trenutno osim Francike ne vidim nikoga tko bi mogao pobjediti Bubija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB pobjeđuje sigurno na prijevremenim izborima, ako se budu morali raspisati.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
S obzirom da ljevica u Osijeku jako slabo stoji, ne mogu čak ni približno u ovom trenutku reći tko bi tu mogao spojiti vlast.



Ovo će se opet pokazati kao vrlo točno..
Kukuriku će sada dobiti 40-50% u Osijeku (oko 30 000 glasova), a na gradskim izborima će dobiti manje od 10 000.

Fale im ljudi na lokalnoj razini.. pa makar stavili Mungosa i ljevičarsku ekipu sa ovog foruma vjerovatn obi više dobili nego Bilja koja 4 godine u Saboru nije riječ rekla sa Osijek i Slavoniju (ostale slavonske SDPovce u Saboru nisma ni vidio ni čuo).

Osim toga biti će zanimljivo vidjeti i koga će kukuriku postaviti na vodeća mjesta državnih firmi u Osijeku..ima tu hrpa velikih firmi, a kod njih nažalost ne vidim previše sposobnih ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
S obzirom da ljevica u Osijeku jako slabo stoji, ne mogu čak ni približno u ovom trenutku reći tko bi tu mogao spojiti vlast.



Ovo će se opet pokazati kao vrlo točno..
Kukuriku će sada dobiti 40-50% u Osijeku (oko 30 000 glasova), a na gradskim izborima će dobiti manje od 10 000.

Fale im ljudi na lokalnoj razini.. pa makar stavili Mungosa i ljevičarsku ekipu sa ovog foruma vjerovatn obi više dobili nego Bilja koja 4 godine u Saboru nije riječ rekla sa Osijek i Slavoniju (ostale slavonske SDPovce u Saboru nisma ni vidio ni čuo).

Osim toga biti će zanimljivo vidjeti i koga će kukuriku postaviti na vodeća mjesta državnih firmi u Osijeku..ima tu hrpa velikih firmi, a kod njih nažalost ne vidim previše sposobnih ljudi.

Pa zašto da uopće mijenjaju ako nemaju sposobnije. Nek ostanu isti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2011. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to i ja kažem. ionako je HDZ=SDP

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › Pa to i ja kažem. ionako je HDZ=SDP

Mislio si reći HDSSB=SDP jer HDSSB ima vlast u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: