Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tramvajska pruga do Josipovca, tri kružna toka u Višnjevcu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da su vanzemaljci koji vladaju u Osijeku poludili.
Umjesto da prave krugove u žitu, oni prave krugove u cestovnom prometu.
Izleda da im fale neke vijuge i da pokušavaju to rješiti na sve moguće načine.


ako mislis na kruzne tokove,onda se grdno varas ili nemas pojma o cestovnom prometu,inace kruzni tok je najucinkovitiji i najbolji za regulaciju prometa u kojem po pravilu nebi trebalo dolauit do zaustavljanja...proputuj malo svicarskom i slicnim drzavama pa ces vidit koliko je puno kruznih a malo semafora

Kolega na žalost ti nemaš pojma o prometu. Promet je puno učinkovitiji kad nema kružnih tokova. Kružni tokovi se prave samo kad nema drugačijeg rješenja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2011. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Tek sad sam pročitao tekst.
Nedavno je izrečena obmana građana gdje je rečeno da će pruga kroz Višnjevac koštati 20 milijuna kuna.
No dobro, nemam što zamjerit jer i sam kad potrošim 1000 kn ženi kažem da sam potrošio samo 100 kn, a i ona meni isto.

Pljačkaju Vas lažovi, da ne kažem lopovi!


ovaj francika se ocito nemoze pomirit s cinjenicom da tramvaj ide do visnjevca a ne portanove a onda tu *ebe pol foruma Very Happy

Pa naravno. Grad nema rješen tramvajski prijevoz u samom gradu, a gradi tramvajsku prugu do, pazi sad, čak do Josipovca, a samo zato da kupi glasove birača za izbore i to novcem građana, a gdje su ih obmanjivali nedavno da će pruga koštati "samo" 20 milijuna kuna.

Naravno da bi bilo bolje da se izgradi tramvajska pruga od Strossmayerove do L.B.Mandića (zračne luke) i onda do kružnog toka na Đakovštini jer bi se tako olakšao odlazak na posao do industrijske zone svim građanima uključujući i Višnjevčane koji veće imaju prijevoz autobusom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: › Promet je puno učinkovitiji kad nema kružnih tokova. Kružni tokovi se prave samo kad nema drugačijeg rješenja.


na novim cestama prema Budimpešti ima bezbroj kružnih tokova. hoćeš reći da struka nema pojma a da si ti, kao ugledni forumaš, u pravu? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Naravno da bi bilo bolje da se izgradi tramvajska pruga od Strossmayerove do L.B.Mandića (zračne luke) i onda do kružnog toka na Đakovštini jer bi se tako olakšao odlazak na posao do industrijske zone svim građanima uključujući i Višnjevčane koji veće imaju prijevoz autobusom.


A prema L.B. Mandića nema autobusnih linija? Prvi glas... Stvarno velik propust.
@francika za gradonačelnika !!!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Forger je napisao/la: ›
francika je napisao/la: › Promet je puno učinkovitiji kad nema kružnih tokova. Kružni tokovi se prave samo kad nema drugačijeg rješenja.


na novim cestama prema Budimpešti ima bezbroj kružnih tokova. hoćeš reći da struka nema pojma a da si ti, kao ugledni forumaš, u pravu? Very Happy


Mađarska, raj kružnih tokova, na izlazima s obilaznice imaš kružne tokove, sad ti zamisli da umjesto svih silnih nadvožnjaka na zaobilaznici imaš kružne tokove. Još da se vozači znaju i služiti s njima....

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
oggy031 je napisao/la (Pogledaj post): › živi bili pa vidili...


pa da zivi bili pa vidjeli Smile)) u ovom nasem gradu se nesto napokon pocelo gradit a da se grad ne zaduzuje.


Točno, grad se ne zadužuje, nego vlast zadužuje nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da su vanzemaljci koji vladaju u Osijeku poludili.
Umjesto da prave krugove u žitu, oni prave krugove u cestovnom prometu.
Izleda da im fale neke vijuge i da pokušavaju to rješiti na sve moguće načine.


ako mislis na kruzne tokove,onda se grdno varas ili nemas pojma o cestovnom prometu,inace kruzni tok je najucinkovitiji i najbolji za regulaciju prometa u kojem po pravilu nebi trebalo dolauit do zaustavljanja...proputuj malo svicarskom i slicnim drzavama pa ces vidit koliko je puno kruznih a malo semafora

Kolega na žalost ti nemaš pojma o prometu. Promet je puno učinkovitiji kad nema kružnih tokova. Kružni tokovi se prave samo kad nema drugačijeg rješenja.


hahah da da sigurno provozaj se malo po europi pa ces vidit sta je najucinkovitije,a u ostalom vama pojedincima koja se god tema tu postavi vi samo pljujete,pa preociti ste da ste placenici operbenih stranka u gradu,strasnoo,vama nista ne valja,a kad ste bili na vlasti onda su ruze cvjetale....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): ›
oggy031 je napisao/la (Pogledaj post): › živi bili pa vidili...


pa da zivi bili pa vidjeli Smile)) u ovom nasem gradu se nesto napokon pocelo gradit a da se grad ne zaduzuje.


Točno, grad se ne zadužuje, nego vlast zadužuje nas.


kako zaduzuje nas? ajde mi lijepo objasni,kako to ovaj grad zaduzuje nas,a da nas prije nije zaduzivo???nas zaduzuje ova nasa vlada i HDZ..... grad je proglasen za financijski najbolje stojeci grad u RH,sta imas rec na to??' zupanija napreduje na ljestvici...a ostale 4 zupanje koje naravno vodi HDZ koji je za divno cudo i na vlasti u drzavi pa nece tim nasim seljacima u tim zupanijama nista pomoci,pa moze vas bit sramota

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Tek sad sam pročitao tekst.
Nedavno je izrečena obmana građana gdje je rečeno da će pruga kroz Višnjevac koštati 20 milijuna kuna.
No dobro, nemam što zamjerit jer i sam kad potrošim 1000 kn ženi kažem da sam potrošio samo 100 kn, a i ona meni isto.

Pljačkaju Vas lažovi, da ne kažem lopovi!


ovaj francika se ocito nemoze pomirit s cinjenicom da tramvaj ide do visnjevca a ne portanove a onda tu *ebe pol foruma Very Happy

Pa naravno. Grad nema rješen tramvajski prijevoz u samom gradu, a gradi tramvajsku prugu do, pazi sad, čak do Josipovca, a samo zato da kupi glasove birača za izbore i to novcem građana, a gdje su ih obmanjivali nedavno da će pruga koštati "samo" 20 milijuna kuna.

Naravno da bi bilo bolje da se izgradi tramvajska pruga od Strossmayerove do L.B.Mandića (zračne luke) i onda do kružnog toka na Đakovštini jer bi se tako olakšao odlazak na posao do industrijske zone svim građanima uključujući i Višnjevčane koji veće imaju prijevoz autobusom.


kako si ti pametan,tebe bi ja za gradonacelnika stavio Smile sta ti hoces rec da do industrijske zone nema bus? a kake ti glasove spominjes,ja stvarno ne kuzim koji je vas problem zasto svaki projekat koji grad odluci radit vama ne odgovara....strasno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2011. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno je Državna revizija napravila izvješće grada Osijeka koje je vrlo slično od prošle godine. Grad je prošle 2 godine svake NENAMJENSKI zasebno potrošio oko 20 miliona !!!!!(više-manje), tj. ukrali su 20 miliona kuna. To normalno nećete pročitati u Al-jazeeri( Glasu Slavonije), ali nasreću može se sve lijepo na internetu pronaći. O čemu mi više da pričamo. Ili je to vjerojatno naručena državna revizija, od Hdz-a vjerojatno. Mrze nas, prijete nam smrću itd. bla, bla , bla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2011. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la: ›
kako si ti pametan,tebe bi ja za gradonacelnika stavio Smile sta ti hoces rec da do industrijske zone nema bus? a kake ti glasove spominjes,ja stvarno ne kuzim koji je vas problem zasto svaki projekat koji grad odluci radit vama ne odgovara....strasno


Ako pogledaš 4-5 postova gore, primijetit ćeš da sam i sam to predložio.
Do sada već ima dva glasa. Veliki potencijal, nema što … osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2011. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A u kakvoj mi medijskoj izolaciji živimo najbolje se vidi po primjeru istjerivanja novinara iz prostorija Hdssb-a jer se novinar eto drznuo pitati tko ih financira. Dobro je i prošao mogao se i kiseline nagutati.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/157912/HNB-pozvao-HDSSB-da-prestane-reketariti-novinare.html
A s druge strane medijska industrija iz Drinovaca, spominje nekakvo financijsko uvjeravanje masa da je eto Osijek najbolji grad u Hr, ali nijedan relevantan portal ili dnevne novine to nisu popratile. Mora da ih mrze , jel?? Ili lažu, što je vjerojatnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
cadis1 je napisao/la: ›
kako si ti pametan,tebe bi ja za gradonacelnika stavio Smile sta ti hoces rec da do industrijske zone nema bus? a kake ti glasove spominjes,ja stvarno ne kuzim koji je vas problem zasto svaki projekat koji grad odluci radit vama ne odgovara....strasno


Ako pogledaš 4-5 postova gore, primijetit ćeš da sam i sam to predložio.
Do sada već ima dva glasa. Veliki potencijal, nema što … osijek031.com smile

Vas oboje ste slijepi i ne vidite razliku da je pruga kroz industrijsku zonu pruga kroz sam grad, a pruga kroz Višnjevac je pruga kroz prigradsko naselje.

Jel znate Vi uopće kako će ljudi putovati na posao u te industrijske zone. Sigurno će doći tramvajem iz Višnjevca i onda presjedati u bus da dođu do posla.

U normalnom svijetu se iz prigradskih naselja putuje busom, a u gradu tramvajem, ali Vama je normalno da je obrnuto.

Da normalno razmišljate, ne bi bili nenormalni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la (Pogledaj post): ›
The Forger je napisao/la: ›
francika je napisao/la: › Promet je puno učinkovitiji kad nema kružnih tokova. Kružni tokovi se prave samo kad nema drugačijeg rješenja.


na novim cestama prema Budimpešti ima bezbroj kružnih tokova. hoćeš reći da struka nema pojma a da si ti, kao ugledni forumaš, u pravu? Very Happy


Mađarska, raj kružnih tokova, na izlazima s obilaznice imaš kružne tokove, sad ti zamisli da umjesto svih silnih nadvožnjaka na zaobilaznici imaš kružne tokove. Još da se vozači znaju i služiti s njima....

Točno tako. Puno je lakše voziti kroz petlje u kojima je super reguliran promet i vozač uvijek zna kud ide.
Kružni tokovi su vrlo nepregledni i jako je teško pratiti prometne znakove u samom kružnom toku.

Kružni tokovi se prave uglavnom kako bi se grad pljačkao malo po malo jer grad nema toliko novaca da bi ga se pljačkalo na veliko izgradnjom petlji. Vlast to radi upravo zato jer se na takav način financira stranka na vlasti. Bitno je podijeliti lovu a da se ne vidi, kako bi se kasnije moglo legalno i ilegalno dijeliti.

No nedavno je HDSSB napisao popis firmi koje su dužne financirati HDSSB jer su im davali poslove po principu vrati koko što si pozobala, ali u međuvremenu je sva lova pokradena unutar tih firmi pa su vlasnici tih firmi zaboravili tko ih je hranio sve te godine.

I naravno da struka zna svoj posao, ali lova je nešto što struku tjera da radi gluposti i radove ne izvedu stručno jer je pohlepa uvijek jača od razuma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: