Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad Osijek u 2011. izdvojio 4.6 milijuna kuna za NK Osijek!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2011. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Najpoštenije bi bilo da ti, kod plačanja poreza, imaš ponuđene opcije koliki postotak čega od toga želiš dati kome/cemu i svi bi bili sretni...

Utopija ljudi moji Smile

Primjerice potpišeš ugovor, 30 % mog poreza dajem NK Osijeku, 30% školstvu, 20% kulturi i 20% u gradsku blagajnu, i svi sretni Smile


U nekim zemljama postoji taj sistem, građani mogu individualno odrediti kojoj udruzi građana žele dati dio od poreza koji uplaćuju.

Tako se financiraju neprofitne djelatnosti pa više dobije tko uvjeri ljude da radi nešto dobro, a ne odlučuje o tome nelegitimna lokalna vlast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2011. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da za pocetak svi imaju posao i nema onih bez primanja? Sigurno bi bilo i porez lakse placati bilo za HNK ili NK Osijek.

Manji problem je nogomet, osim ako ti je trbuh pun. Tada ti smeta sto imas srebrne, a ne zlatne kopacke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2011. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Najpoštenije bi bilo da ti, kod plačanja poreza, imaš ponuđene opcije koliki postotak čega od toga želiš dati kome/cemu i svi bi bili sretni...

Utopija ljudi moji Smile

Primjerice potpišeš ugovor, 30 % mog poreza dajem NK Osijeku, 30% školstvu, 20% kulturi i 20% u gradsku blagajnu, i svi sretni Smile


U nekim zemljama postoji taj sistem, građani mogu individualno odrediti kojoj udruzi građana žele dati dio od poreza koji uplaćuju.

Tako se financiraju neprofitne djelatnosti pa više dobije tko uvjeri ljude da radi nešto dobro, a ne odlučuje o tome nelegitimna lokalna vlast.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debela berta
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se te pare daju odbojkašima bili bi prvaci države, a ovi se zaje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.11.2011. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NEbi bili naši odbojkaši prvaci nego bi doveli sa strane igrače i oni bi bili prvaci, pokupili lovu i ošli..
nažalost vjerovatno pred 300 gledatelja.
Veselilo bi se možda 500 ljudi taj dan kad bi pročitali da smo prvaci u odbojci i to je to.

Ulaganje u mladež kod svih sportova treba biti prioritet, pa tako Grad daje dvoranu svim sportašima i njihovoj mladeži pa onda treba uredit teren i za najbrojniju momčad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ifrit
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma bravo . šta jednu školu? 5 škola nogometa financirajte! Glavno da sam ja morao sam platiti put i hotel kad sam išao na Europsko. Još i srebro osvojim ,a šta dobijem? Pohvalu od Bubala -.- (bar da mi je troškove puta platio...), a ovima sve plačeno a rezultate imaju samo na granici županije. Ma bravo , nisu mogli bolje uložiti, Je*o ih nogomet.

_________________
Idemo na kavu?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ifrit je napisao/la (Pogledaj post): › Ma bravo . šta jednu školu? 5 škola nogometa financirajte! Glavno da sam ja morao sam platiti put i hotel kad sam išao na Europsko. Još i srebro osvojim ,a šta dobijem? Pohvalu od Bubala -.- (bar da mi je troškove puta platio...), a ovima sve plačeno a rezultate imaju samo na granici županije. Ma bravo , nisu mogli bolje uložiti, Je*o ih nogomet.

Ko te j*be kad nisi nogometas! Very Happy (na bezobrazan nacin sam ti rekao brutalnu istinu. Znas i sam da je tako pa se nemoj ljutit... Smile )

Cestitam ti! Ako smijem pitati, sta treniras?

I o tome sam bas pricao... Ljudi poput tebe, Saina, Seligmana, Markovica, itd. dobiju k*rac od ovce, dok ovi manekencici preplaceni dobiju 20-30 tisuca kuna mjesecno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ifrit
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›

Ko te j*be kad nisi nogometas! Very Happy (na bezobrazan nacin sam ti rekao brutalnu istinu. Znas i sam da je tako pa se nemoj ljutit... Smile )

Cestitam ti! Ako smijem pitati, sta treniras?

I o tome sam bas pricao... Ljudi poput tebe, Saina, Seligmana, Markovica, itd. dobiju k*rac od ovce, dok ovi manekencici preplaceni dobiju 20-30 tisuca kuna mjesecno.


Hvala na pitanju. Treniram Karate 12 godina i to 4 stila: Shotokan , Goju-ryu ,Uechi-ryu i Kyokushin-kai.

Na Europskom sam bio u Kyokushin stilu. Bila mi je čast jel za taj stil nema natjecanja skoro nikada.

Uskoro ću napraviti blog pa ti dam link da vidiš razlike.

I baš ,pa ja napravim rezultat vrjedan spomena a ni na internetu me nema. A ovaj levat šutne 2 puta loptu i videoklipova po youtubeu koliko hoćeš.

_________________
Idemo na kavu?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 22:18 
Naslov:  Re: Grad Osijek u 2011. izdvojio 4.6 milijuna kuna za NK Osijek!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad mi nije bio jasan fenomen nogometnih klubova u hr. Uništavaju se tvornice, radna mjesta, sisaju se gradski proračuni a sve da bi preživio nogometni klub u kojem igra hrpa zalizanih pederčina koji glume neki kurac po gradu i voze bjesne aute na konto poreznih obveznika. Ono što je najžalosnije nikad im dosta isto ko i crkvi. Ma neka se nabiju na kurac i neka se uhvate lopate a na trening neka idu u slobodno vrijeme. Laughing

Stvar je vrlo jednostavna. Nisi profitabilan, zatvori firmu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2011. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm........zvuci i izgleda kao Mamic Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2011. 22:26 
Naslov:  Re: Grad Osijek u 2011. izdvojio 4.6 milijuna kuna za NK Osijek!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa moram opravdati avatar Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: