Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad Osijek u 2011. izdvojio 4.6 milijuna kuna za NK Osijek!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2011. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › pa dobro to stoji, ali opet, moras se i ti sloziti, da ce u 95% situacija NK Osijek koristiti te terene.
jednostavno, previse se trosi na gluposti i u drzavi i u zupaniji i u gradu.


da, koristit će, ali nije grad NK Osijeku dao 4,6 miliona kuna..dao je 2,1 milion kuna..koliko se sjećam atletski klub svakodnevno koristi stadion Gradski vrt pa ne vidim u članku da je atletski klub dobio 1,5 mil. kuna koliko su dobili Sportski objekti za održavanje stadiona nego se taj novac mudro pripisao ulaganju u NK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2011. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima u što je Bubi uložio novac koji smo ove godine uštedili na tretiranju komaraca kojih nije bilo?
Neka me netko ispravi ako griješim, ali radi se o iznosu od oko 10 milujuna kuna koliko je trebalo biti potrošeno, a potrošeno je 2 milijuna na preventivu.
Što je s 8 milijuna kuna?

I da, yebo ga NK Osijek. Zašto moj porez ide u taj klub? Mene nogomet ne zanima. Zašto ja ne bih mogla odlučiti kojem sportu želim financijski doprinjeti?

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2011. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): ›
I da, yebo ga NK Osijek. Zašto moj porez ide u taj klub? Mene nogomet ne zanima. Zašto ja ne bih mogla odlučiti kojem sportu želim financijski doprinjeti?


možeš doprinijeti..kupi 3 ulaznice godišnje za taj sport i doprinjela si više nego što si doprinjela NK Osijeku kroz porez... Wink


Zadnja promjena: Osječanin; 04.11.2011. 0:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2011. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ha.....kakav debiliziam.

Kako se baca novac, a toliko gladnih, po kontejnerima, bolesnih, starih, obespravljenih, nezaposlenih.

Da da ......treba fudbalerima ulagati novac.

Kakva je to mafija sve koja koristi porezni novac.
Bez obraza.

Strasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2011. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
eto Vam porezni obveznici, evo Vam hračak posred lica, onaj zeleni pravi.. dok se u gradu raspadaju škole i vrtici, dok u bolnici nema adekvatnih uvjeta za liječenje, dok se na preglede zbog nedostatka aparata čeka i 6 mj, dok su poneki projekti zbog nedostatka novca zaustavljeni na pola radova, dok su ceste po kojima se vozite pune rupa i 100 puta krpane već, dok nemate prava dječija igrališta za svoju djecu, dok vi što imate pse nemate njih gdje pustit jer grad ne može izdvojit novce za pravit prostore za njih, dok padaju bandere po gradu od starosti i hrđe, dok GPP vozi starim autobusima i tramvajima još uvijek, dok onaj odjel za kemiju nema ni jednu predavaonicu, dok se pročelja u tvrđi, sjenjaku, V.B.K. , V.I.Č-u i ostalim djelovima raspadaju i padaju ljudima po autima i glavama, dok TRUDNICAMA NAPLACUJETE CJEPIVO, Vi odvajate 4,6 mil kuna za NK Osijek, rupu bez dna..

Svaka ti čast Bubalo, tvoj um sada lagano već pokazuje ozbiljne znakove za uputit na promatranje na psihijatriju (inače odjel bolnice koji je isto u destruktivnom stanju), al sva sreća imaš onog svog prijatelja iz Zoološkog, onoga što je isto sišao sa grane, mislim da mu je Šišljagić ime, dr. Šišljagić, pa eto on će ti riješit da nemoraš na psihijatriju, al svakako razmisli o tome da mu se pridružiš na drvetu, na grani..



veću hrpu budalastina nisam procitao...dakle vidim da se na razumijes u zakon o lokalnoj upravi i samoupravi...dobro znas da je grad u proteklih godinu dana ulozio 10 000 000 kn u obnovu postojećih škola i krenuo u izgradju novih. Obrati se svojoj šefici po pitanju bolnice jer je osječka bolnica isključivo u nadležnosti ministarstva, pa tako i samo upravno vijeće u kojem sjede članovi vladajuće opcije. Također te molim da se obratiš HEP-u po pitanju bandera jer ni to nije u nadležnosti grada. Što se tiče tramvaja i autobusa, očito se nisi provozao u njima već 10 godina ili si baš potrefio na genšera kojih u usporedbi s novima ima zanemariv broj. Zgrade, upravo je Zavod za stanovanje prvi u hrvatskoj krenuo sa sufinanciranjem kamate za kredite namjenjene obnovi fasada. Nemožeš očekivat od grada da u potpunosti financira obnovu fasada jer su većina tih objekata u privatnom vlasništu, ali pošto vidim da ne znaš ni osnove, ne čudi me... Dakle, uzmi si malo vremena i prouči malo nadležnosti pa se čujemo kad to obaviš Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2011. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda je ulozeno milijune i milijune no ostaje cinjenica da su za mene Provokatorove rijeci blize istini.
Jer uvijek netko pri vlasti uzme sebi dio "veceg" kolaca, a tako eto i za jadan NK Osijek treba jos vise novaca uloziti.
I oni su gladni dobrih terena i kopacki, kao i oni bez primanja ili niskih primanja.

Stogod, vecina toga novca ode u BiH i ostale jatake. Pa tko "vodi" grad od 90-ih u propast Sad

Glede tramvaja, bar su bili besplatno za neke skupine u vrijeme HSPa.

ma ne...neka se naplacuje nezaposlenima pregled kod liijecnika i recepti.......ne daj Boze da pukne zlatna nogica kojem fudbaleru, treba ga lijeciti na specijaliziranim klinikama

pa nezaposleni ce to rado platiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.11.2011. 3:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se slažem...onaj umjetni teren je dao svoje i stvarno je katastrofa....samo da još dođe na red i srednjika Smile Smile Smile woooohooo.... Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2011. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la (Pogledaj post): ›
I da, yebo ga NK Osijek. Zašto moj porez ide u taj klub? Mene nogomet ne zanima. Zašto ja ne bih mogla odlučiti kojem sportu želim financijski doprinjeti?


možeš doprinijeti..kupi 3 ulaznice godišnje za taj sport i doprinjela si više nego što si doprinjela NK Osijeku kroz porez... Wink


WORD!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2011. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
eto Vam porezni obveznici, evo Vam hračak posred lica, onaj zeleni pravi.. dok se u gradu raspadaju škole i vrtici, dok u bolnici nema adekvatnih uvjeta za liječenje, dok se na preglede zbog nedostatka aparata čeka i 6 mj, dok su poneki projekti zbog nedostatka novca zaustavljeni na pola radova, dok su ceste po kojima se vozite pune rupa i 100 puta krpane već, dok nemate prava dječija igrališta za svoju djecu, dok vi što imate pse nemate njih gdje pustit jer grad ne može izdvojit novce za pravit prostore za njih, dok padaju bandere po gradu od starosti i hrđe, dok GPP vozi starim autobusima i tramvajima još uvijek, dok onaj odjel za kemiju nema ni jednu predavaonicu, dok se pročelja u tvrđi, sjenjaku, V.B.K. , V.I.Č-u i ostalim djelovima raspadaju i padaju ljudima po autima i glavama, dok TRUDNICAMA NAPLACUJETE CJEPIVO, Vi odvajate 4,6 mil kuna za NK Osijek, rupu bez dna..

Svaka ti čast Bubalo, tvoj um sada lagano već pokazuje ozbiljne znakove za uputit na promatranje na psihijatriju (inače odjel bolnice koji je isto u destruktivnom stanju), al sva sreća imaš onog svog prijatelja iz Zoološkog, onoga što je isto sišao sa grane, mislim da mu je Šišljagić ime, dr. Šišljagić, pa eto on će ti riješit da nemoraš na psihijatriju, al svakako razmisli o tome da mu se pridružiš na drvetu, na grani..



veću hrpu budalastina nisam procitao...dakle vidim da se na razumijes u zakon o lokalnoj upravi i samoupravi...dobro znas da je grad u proteklih godinu dana ulozio 10 000 000 kn u obnovu postojećih škola i krenuo u izgradju novih. Obrati se svojoj šefici po pitanju bolnice jer je osječka bolnica isključivo u nadležnosti ministarstva, pa tako i samo upravno vijeće u kojem sjede članovi vladajuće opcije. Također te molim da se obratiš HEP-u po pitanju bandera jer ni to nije u nadležnosti grada. Što se tiče tramvaja i autobusa, očito se nisi provozao u njima već 10 godina ili si baš potrefio na genšera kojih u usporedbi s novima ima zanemariv broj. Zgrade, upravo je Zavod za stanovanje prvi u hrvatskoj krenuo sa sufinanciranjem kamate za kredite namjenjene obnovi fasada. Nemožeš očekivat od grada da u potpunosti financira obnovu fasada jer su većina tih objekata u privatnom vlasništu, ali pošto vidim da ne znaš ni osnove, ne čudi me... Dakle, uzmi si malo vremena i prouči malo nadležnosti pa se čujemo kad to obaviš Smile


Pa lakše je napisat budalastine i napast Grad za sve kad ionako to piše na forumu gdje nitko ne zna tko je takvu glupost izjavio.
Zato je i osječka oporba šutljiva zadnje 2 godine.
Nemaju šta pametno prigovorit..da je ovako kako piše Provokator svaki dan bi čuli da to izjavi SDP ili HDZ..ovako šute jer znaju da u Osijeku polako sve dolazi na svoje mjesto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2011. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Korina je napisao/la (Pogledaj post): ›
I da, yebo ga NK Osijek. Zašto moj porez ide u taj klub? Mene nogomet ne zanima. Zašto ja ne bih mogla odlučiti kojem sportu želim financijski doprinjeti?


možeš doprinijeti..kupi 3 ulaznice godišnje za taj sport i doprinjela si više nego što si doprinjela NK Osijeku kroz porez... Wink


e oni bi sve besplatno i da netko drugi plati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2011. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve dolazi na svoje mjesto? Oke, jel mogu ja onda dobiti svoje radno mjesto, koje bi, sa ovim fakultetom koji imam završen, prije 5-6 godina dobio isti dan kada sam diplomirao?

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2011. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
eto Vam porezni obveznici, evo Vam hračak posred lica, onaj zeleni pravi.. dok se u gradu raspadaju škole i vrtici, dok u bolnici nema adekvatnih uvjeta za liječenje, dok se na preglede zbog nedostatka aparata čeka i 6 mj, dok su poneki projekti zbog nedostatka novca zaustavljeni na pola radova, dok su ceste po kojima se vozite pune rupa i 100 puta krpane već, dok nemate prava dječija igrališta za svoju djecu, dok vi što imate pse nemate njih gdje pustit jer grad ne može izdvojit novce za pravit prostore za njih, dok padaju bandere po gradu od starosti i hrđe, dok GPP vozi starim autobusima i tramvajima još uvijek, dok onaj odjel za kemiju nema ni jednu predavaonicu, dok se pročelja u tvrđi, sjenjaku, V.B.K. , V.I.Č-u i ostalim djelovima raspadaju i padaju ljudima po autima i glavama, dok TRUDNICAMA NAPLACUJETE CJEPIVO, Vi odvajate 4,6 mil kuna za NK Osijek, rupu bez dna..



većina ovih stvari nije pod ingerencijom Grada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2011. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozes, uclani
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Sve dolazi na svoje mjesto? Oke, jel mogu ja onda dobiti svoje radno mjesto, koje bi, sa ovim fakultetom koji imam završen, prije 5-6 godina dobio isti dan kada sam diplomirao?


mozes, lako je..samo se uclani u stranku na vlasti i budi aktivan i sva ce ti se vrata otvoriti (materijalna)
Bogatiji ces biti, posao ces imati, a sada da li ces biti duhovno bogatiji......
Pogledaj politicare......eto nas predcjednik se rado slika po koncertima, pravi umjetnik, duhovno obogacen, LIJEP, zavodi mase (koliko % Hrvatske je glasalo za nj), lijepo prica, kulturan, stalozen, divan....

Hm.....koje je glavna odlika sotone?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2011. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Sve dolazi na svoje mjesto? Oke, jel mogu ja onda dobiti svoje radno mjesto, koje bi, sa ovim fakultetom koji imam završen, prije 5-6 godina dobio isti dan kada sam diplomirao?


sta ce ti radno mjesto kad imas umjetnu travu, reflektore da moze E.T. sletjeti ... kakvi nezahvalnici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2011. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Sve dolazi na svoje mjesto? Oke, jel mogu ja onda dobiti svoje radno mjesto, koje bi, sa ovim fakultetom koji imam završen, prije 5-6 godina dobio isti dan kada sam diplomirao?


šta misliš kolki postotak napora u otvaranju radnih mjesta treba učiniti Grad , kolko je trebala učinit idržava a kolko na sve utječe svjetska kriza al onak iskreno, ne kao ovi ostali koji pišu samo da pljuju. ti si pošten kak čitam po postovima.
Moja neka ocjena je : Grad 10ak % Drzava 50-60% Kriza 30-40 %

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: