Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zabrana parkiranja na Trgu L. Ružičke? [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2011. 15:56 
Naslov:  Zabrana parkiranja na Trgu L. Ružičke? [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječki gradski oci uputili su apel građanima da ne parkiraju vozila ispod pješačkog nathodnika uz željeznički kolodvor, čime ne samo da krše propise, već i blokiraju ulaz do dizala namijenjenog starijim osobama i onima s invaliditetom. Oni koji se ogluše na ovaj apel stići će kazne komunalnih redara koji će red kontrolirati u dvije smjene, a razmišlja se i općoj zabrani parkinga na Trgu Lavoslava Ružičke. Na sastanku gradske uprave odabran je i napovoljniji ponuđač električne energije za grad kroz 4 godine, a HEP je ovu utrku izgubio od tvrtke Korel čija je ponuda bila povoljnija za 1,8 milijuna kuna.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- upisi u program predškole
- vozio 101 km/h brže od dozvoljenog
- kuća oproštaja na muslimanskom groblju


Osječka televizija - Vijesti, 28.10.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.10.2011. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojte na bezobrazan i lopovski način naplacivat parking ispred kolodvora pa ljudi nece imat potrebe kršit propise Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.10.2011. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je krajnji pokaz nesposobnosti gradske uprave. Bez ikakvog znanja kako provesti postojeća pravila oni će radije ZABRANITI svima sve nego nešto dovesti ured.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2011. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na tom trgu je bilo samo privremeno parkiranje..trebalo ga je ukinuti i ranije. Ta podloga nije za aute.
Ovima koji parkiraju ispod nathodnika treba spičit kazne jer su drski, takve ne vrijedi opomenit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2011. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja stvarno ne znam što je ovom Angeliumu....jel ti nije fin catering u NK Osijeku ili šta? Mani se računala i počni nešto raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Forger
Offline
Ukupno postova: 145
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2011. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
nemojte na bezobrazan i lopovski način naplacivat parking ispred kolodvora pa ljudi nece imat potrebe kršit propise Wink


nije ti baš neki argument.. onda možeš tu analogiju primjenit na sve u životu a nije baš tako Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2011. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koje dizalo jbt...................nikad ne radi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2011. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto je u naslovu Ružička s mekim ć?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2011. 1:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › ja stvarno ne znam što je ovom Angeliumu....jel ti nije fin catering u NK Osijeku ili šta? Mani se računala i počni nešto raditi.


offtopic - znaš li da je jabuka voće koje najbrže gnjili?

ontopic - bit će da si me zamijenio sa sinovima Glavaš i Šišljagić. Druga stvar je to što sam pune 4 godine VOLONTERSKI odrađivao hrpu toga za moj voljeni klub. No eto, kada je i mene, između ostalih, bivši predsjednik Bubalo optužio za njegovo rušenje sa mjesta predsjednika NK Osijeka nekako mi opala motivacija Smile

A što se direktno teme tiče - i dalje stojim pri svome stajalištu. Gradska uprava je nesposobna riješiti ovako banalan problem pa se razmišlja o kažnjavanju svih, a ne pravih krivaca. Takvo generaliziranje je vrlo opasno. Recimo zamisli da nekog saborskog zastupnika optuže za, recimo, pokušaj podmićivanja sudaca i onda se ta krivica generalno prenese za cijelu stranku iz koje dolazi. Ne bi li to bio loš primjer generaliziranja kao i u ovom slučaju ? Ovaj konkretan slučaj mogu riješiti komunalni redari. Problem je što ih nema dovoljno za pokriti sve u Osijeku što trebaju pokriti. NO što ćeš kada je gradska uprava još 2009. u srpnju zaustavila natječaj za prijem novih komunalnih redara a gradonačelnik rekao kako oni nisu potrebni. Evo ovdje jasan primjer da jesu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: