Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Halloween 2011: Bastion, Excalibur & Plan B [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2011. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Tko ti je to rekao?! Zupnik?!

Pa, koliko god tebi to zvucalo nevjerojatno, religija je nametnuta svakome koga kao osobu bez sposobnosti zdravog rasudjivanja proglase clanom vjerske zajednice. Ne rade to samo krscani, vec i mnogi drugi.

Nisi ti nista spoznao, pripadnici religija ne spoznaju nista, oni samo poslusno prihvacaju servirane "istine". Spoznaja pretpostavlja da postoji faza informiranja, promisljanja i kritike. Kod pripadnika religija to uglavnom ne postoji.

Dakle, nema tu nikakve spoznaje. Spoznaja iziskuje trud. Vjerovanje, pak, iziskuje slijepo prihvacanje. Ne treba brkati ta dva glagola.

I postedi me prica da bi vjerovao u Isusa i kacio ga na avatar da si rodjen u Saudijskoj arabiji ili npr. australskoj pustinji. ;-) Sudeci po sadasnjem avataru, vjerojatnije je da bi sad trenirao i sarafio mehanizme u eksploziv u nekom kampu.

simo031 je napisao/la: ›  Ajd' sad dežurni mudroseri i mrzitelji svega što je povezano sa vjerom i crkvom raspalite po meni iz svih oružja. osijek031.com smile
Ako druge smatras mudroserima, onda sebe valjda smatras mudrogovornikom. Hajde, ako te to veseli.

Simo031 je mudrogovornik!

Sigurno ces vise puta procitati tu recenicu.

Vidim da imamo i identifikaciju ... osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2011. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › ...
...
...
...
...


Dakle... ovo je narcisistički istup prve vrste, egoizam na kvadrat. Pa toliki post ni autorova rođena majka ne bi imala živaca čitati. Internet je zaista frustriranim piskaralima otvorio vrata raja.

(Oh, ali pisac vjeruje u raj?! Možda da si stavi jednu izdubljenu bundevu na glavu, uz kostim leša/kostura/vampira? Bilo bi prikladno.)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2011. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Tko ti je to rekao?! Zupnik?!

Pa, koliko god tebi to zvucalo nevjerojatno, religija je nametnuta svakome koga kao osobu bez sposobnosti zdravog rasudjivanja proglase clanom vjerske zajednice. Ne rade to samo krscani, vec i mnogi drugi.

Nisi ti nista spoznao, pripadnici religija ne spoznaju nista, oni samo poslusno prihvacaju servirane "istine". Spoznaja pretpostavlja da postoji faza informiranja, promisljanja i kritike. Kod pripadnika religija to uglavnom ne postoji.

Dakle, nema tu nikakve spoznaje. Spoznaja iziskuje trud. Vjerovanje, pak, iziskuje slijepo prihvacanje. Ne treba brkati ta dva glagola.

I postedi me prica da bi vjerovao u Isusa i kacio ga na avatar da si rodjen u Saudijskoj arabiji ili npr. australskoj pustinji. ;-) Sudeci po sadasnjem avataru, vjerojatnije je da bi sad trenirao i sarafio mehanizme u eksploziv u nekom kampu.


 Čovjek pun tolerancije i razumijevanja za različitosti, a do sada si na xy puta izrazio svoje ogromno „oduševljenje“ mojim avatarom. Oprosti molim te što sam ti opet pojebo ugled alfa mužjaka ovog foruma. Ako budeš dobar, i dozvoliš sebi razmišljanje da postoji više viđenja iste stvari, i da nije nužno uvijek ona tvoje ispravno, čvrsto obećajem da ću se popraviti i da neću više … to raditi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2011. 8:56 
Naslov:  Re: Kamo za Halloween u Osijeku? [2011.]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto što o temi misli Vedrana Rudan ...


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2011. 22:36 
Naslov:  Re: Halloween 2011: Bastion, Excalibur & Plan B [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, kolika rasprava, a mene, recimo zanima koje su maske bile nagrađene?
Mislim da je u Cadillacu bila neka dodjela nagrada. Pa je li se to održalo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: