Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tika-taka u Osijeku - 0:2! [+galerija 031 - navijačice!]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
Mogao sam i na bolji način potrošiti 30 kn, al šta ćeš , na greškama se uči.

ako voliš nogomet, teško da si mogao bolje potrošiti 30 kn! no ako si došao samo zbog naše repke, onda se slažem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): › Mogao sam i na bolji način potrošiti 30 kn, al šta ćeš , na greškama se uči. Glede tekme , ništa neubičajeno, reprezentativni nogomet nam je u padu u svim kategorijama, ajde seniori su još u vrhu ali s kormilarom Bilićem neće ni oni dugo. Sve je to rezultat nakaradnog vođenja saveza , nestručnosti kadrova itd.Ali bar su nam Španjolci pokazali kako se igra nogomet.


I Bilić i Šušak su samo marionete. Nisu oni toliko glupi i nestručni koliko su pod utjecajem više sile. Ne igraju nam više objektivno najbolji igrači nego nečiji sinovi.

Bye-bye nogomet u Hrvata. Mislim ipak da će se stariji plasirati sad ali više zbog toga što imamo sreće da nemamo u grupi nikog jačeg od Grka, ali neminovan je sumrak našeg nogometa vrlo brzo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la (Pogledaj post): › ...

Nandino hvala! Smile

PreacheR je napisao/la: ›
...

HNL uopce ne pratim tako da za to ne mogu reci kakav je igrac.
a sinoc, istina bio je krivac i sukrivac, ali je isto tako i presjekao koju loptu iz koje su Spanjolci mogli zabit gol.
ne znam, mozda sam eto dobio krivi dojam o njemu. ako i je katastrofalan inace, jucer nije bio apsolutno nista losiji od ostalih.

mata22 je napisao/la: ›
...

taj prijenos tekme na SPTV sam gledao. Wink
viceprvak Europe ili ne, ali je tragicno da su ti Svicarci do prije5- 6-7 godina bili marginalci teski. rekao sam da je tragicno da nas guzi Svicarska i Gruzija bas iz toga razloga! jer kako je moguce da su Svicarci (realno bez duplo manje talenta od nas) toliko napredovali, a mi nazadovali svjetlosnim godinama?

i molio bih te da quoteas gdje sam ja to njega izdvojio kao igraca utakmice?! Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
viceprvak Europe ili ne, ali je tragicno da su ti Svicarci do prije5- 6-7 godina bili marginalci teski. rekao sam da je tragicno da nas guzi Svicarska i Gruzija bas iz toga razloga! jer kako je moguce da su Svicarci (realno bez duplo manje talenta od nas) toliko napredovali, a mi nazadovali svjetlosnim godinama?



Mislim da su 3 utakmice sasvim dovoljne za primijetiti da smo doživjeli ogroman pad u kvaliteti u kratkom periodu.

Meni se uopće ne sviđa izvještavanje naših medija o utakmici na način da se pišu hvalospjevi o španjolskoj repki dok istovremeno nitko ne želi kritizirati naše, a jučer su više naši bili loši nego Španjolci dobri. Izgledali smo kao neka minorna zemlja koja "nema što izgubiti". Oprostite ljudi, ali naša nogometna reprezentacija, stara ili mlada, nikad nije nikoga previše respektirala na domaćem terenu makar došli i aktualni prvaci, a sad se u utakmice ulazi sa "nemamo što izgubiti"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno se slažem s autorom članka da je ovo bio vjerojatno najljepši nogomet ikad igran u Gradskom vrtu (naravno od strane Španjolaca). Vjerovatno ovako nekako izgleda kada igra Barcelona jel Very Happy Isto tako, ne sjećam se utakmice kada je naša nogometna repka, bilo kojeg uzrasta, bila za 5 klasa slabija od protivnika. Isto tako, ne sjećam se kada se to publika, ajmo reći, više radovala potezima protivničke ekipe, nego domaće (i to još repke). Tako da, sve u svemu, definitivno nesvakidašnja tekma. Nije mi žao 30kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šušak će Španjolce napasti s ...kako ovo gordo zvuči..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro smo i prošli kad se uzme u obzir da je naša mlada reprezentacija ispod ranga nk osijeka, a španjolska iznad ranga dinama npr.

takvu jadu, bijedu, nemoć i, što je najgore, nezainteresiranost koju su pokazali ti mladići jasno ocrtava prilike u hrvatskom nogometu. nikad lošija mlada selekcija i odlično je netko primjetio da se moamo svi skupa pomoliti bogu da nam ova generacija uhvati što više velikih natjecanje, jer poslije toga bi mogao biti potop.

brojku gledatelja ni slučajno ne bi nazvao sramotnom, čak naprotiv, jer te mlade reprezentacije gleda najčešće gleda po 1000 ljudi. vjerujem da nema boljeg primjera od utakmice hrvatske i srbije, kada se uz organizirano navijanje navijačkih skupina u varaždinu skupilo ispod 5000 ljudi.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2011. 17:33 
Naslov:  Re: Tika-taka u Osijeku - 0:2! [+galerija 031 - navijačice!]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nocas su zvijezde bile ubiti tugu u Q. Crying or Very sad
Lega sa faksa mi je isao sa Copom u osnovnu, pricao jucer s njim u Q i kaze da su oni prezadovoljni sto su dobili samo 2 komada.
Toliko od hrvatskoj U21 reprezentaciji... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
taj prijenos tekme na SPTV sam gledao. Wink
viceprvak Europe ili ne, ali je tragicno da su ti Svicarci do prije5- 6-7 godina bili marginalci teski. rekao sam da je tragicno da nas guzi Svicarska i Gruzija bas iz toga razloga! jer kako je moguce da su Svicarci (realno bez duplo manje talenta od nas) toliko napredovali, a mi nazadovali svjetlosnim godinama?


Viceprvaci ili ne?!
a sto smo to mi?sto su nasi mladi ikad napravili?
Ti svicarci upravo tih zadnjih 5-6-7 godina u svako doba dana i noci tuku nase mlade s pol gasa!
Kopiraju njemacki sustav i ulazu jako puno u mlade kategorije, o nasoj djeci se nitko ne brine, osim osoblja nocnih klubova.
to ti je odgovor na tvoje pitanje.

Odvratan je taj nas mentalitet, nitko ne valja jedino smo mi neki super!
Tako i seniori..."mi smo 10 repka svijeta, sta su ti grci?"
pa grci su prvaci europe, sto smo to MI????
Kaze jucer komentator "blamaza"..a zasto?sta smo mi neka klasa za grke pa je ovo jucer blamaza?Kad smo odigrali dobru tekmu?A i dalje se pise i prica kao da smo sila poput spanjolske.
Muka mi je od toga.


btw taj igrac kojeg hvalis nije materijal za prvu HNL a ne za repku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi smo devedesetih imali dobre igrače iznikle u domaćoj ligi, a u proteklom desetljeću su nas na životu držala djeca gastarbajtera (uglavnom mislim na braću Kovač) i sad kad više nema ni njih koje je krasio pravi odgoj da se u svakoj novoj utakmici moraš iznova dokazivati, ostali su nam samo ovi ćaćini sinovi koji ne znaju ni gdje se nalaze a kamoli nešto više.

Daj Bože samo da u dodatnim kvalifikacijama ne dobijemo neke iz bivše Juge da se ne osramotimo. Nikad ih se prije nisam bojao ali sad stvarno moram, što nam i nedavno loše iskustvo u košarci daje za pravo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: