Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



20 godina Carneta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 0:25 
Naslov:  20 godina Carneta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pištanje, zujanje, brujanje, pukne.... Pišti, zuji, tutuće, pukne... Pišti, zuji, bruji - spoj!
Budan cijelu noć ne bih li vidio 3 gole žene i čitao neke tutoriale u txt-u... Svađao se, smijao i tulumario po ircu; skidao svašta preko irca... Carnet-ovog IRC-a i njihovih modemskih ulaza.

http://www.srce.unizg.hr/novosti/20-godina-projekta-carnet/83ad9a2d05902cee8ca7eba1fae8929d/

Danas imam čast raditi sa jednim od potpisnika ovog lo-fi, ali za hrvatsku vrlo važnog dokumenta:
http://www.srce.unizg.hr/fileadmin/Srce/vijesti/CARNet20/1_sastanak_koord_odbora.pdf

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

076767676
samo nek nam traju još mnogo WIKI - CARNet
gives me creeps


_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

19h Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: