Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biciklisti, oprez! U jednom danu kažnjeno trideset i sedam biciklista [najava akcije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): › drotovi me mogu samo pokušati uhvatiti.. Laughing


drotovi će ti bit najmanji problem kad u šokari budeš ležala/o poput biljke sa ozlijedom glave...


Crying or Very sad


hbg..ne želim da tako završiš ali istina je surova....nedavno je u sl. brodu jedan stariji gospodin poginuo..ulazio je na cestu na pješačkom prijelazu, nije slazio sa bicikla....bilo je zeleno za automobil...i malo su se okrznuli..biciklist pao i lupio glavom (najvjerojatnije) u rub..poginuo na mjestu....

što je netko gore napisao...600 mrtvih godišnje u prometu je dovoljna činjenica i surova realnost!!!

zamisli 600 ljudi da stoji ispred tebe...600 osoba...godišnje, 10 godina 6000 ljudi..samo u prometu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dorka96
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha....normalno da mislim da treba poštovati pravila i neglumiti neku kamikazu na biciklu.....al jbmu ovi naši policajci....khm što reći o njima nego da su prebahati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dorka96
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još posebice neki koji misle da su popili svu pamet svijeta. (drotovi)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je do prije par godina ta brojka bila preko 1000, sada je eto 600-700 zadnjih par godina ako se ne varam...Uglavnom, negdje sam čitao da je više ljudi poginulo u prometu od početka rata do danas nego u ratu... Neznam, meni se 600 ljudi čini stvarno pozamašnom brojkom...Zato, samo opalit kaznama drakonskim - ALI SVE! Jer stradavaju SVI! Ovo 300 kn je sića - da je 3000 baš me zanima bil tko riskirao??? Ovako ako uhvati, ajd 300 kn nije puno... a 600 - jel 600 ljudi puno!? Očito nije!


Zadnja promjena: Ica; 29.09.2011. 16:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počet ću bušit gume na biciklima ako ne prestanete raspravljat!

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2011. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leeega puko si ko kokica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakodnevno se vozim bicom po gradu, i svakodnevno se susrecem s pristojnim i nepristojnim vozacima, a sve je samo u tome da ako si pristojan prema pjesacima i drugim vozacima, bit ces i prema biciklistima..
koliko sam puta znala stat na pjesackom (bez semafora) i nisam sisla s bicikle-nisam ni jurisala preko ceste da se razumijemo, ali mi je covjek stao i jos dao znak rukom da mogu prec..i ti mu lijepo zahvalis i dovidenja..
sve to stoji da su neki biciklisti kreteni, al ja vjerujem da su ti kretenski biciklisti ujedno i ti koji su kretenski vozaci bilo kojeg drugog vozila..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dorka96 je napisao/la (Pogledaj post): › ha....normalno da mislim da treba poštovati pravila i neglumiti neku kamikazu na biciklu.....al jbmu ovi naši policajci....khm što reći o njima nego da su prebahati.


ti si klasa optimist..ovo je balkan..kakav narod takva i murija..odakle ti optimizam da ćeš u ovakvom govnarskom okruženju susrest policajca sa ružom..zašto mu to ne kažeš odmah tamo na mjestu..a ne ovako peko foruma??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Počet ću bušit gume na biciklima ako ne prestanete raspravljat!

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idealno rješenje je da bajsevi voze po cesti, a automobili biciklističkom Cool
Podrazumjeva se naravno, da se iz auta mora izaći prije pješačkog i gurati auto, a tko "zakači" kolnik ne mora se brinuti jer tu je policajac koji će mu u što kraćem roku zaljepiti kaznu na šajbu. Razz
Biciklisti moraju platiti cestarinu, ovaj mjesec !
Very Happy

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2011. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/09/29/1022006.html

Bilo bi i više, nego zanimljivih sličnih situacija i kod nas...

_________________
we're not the first, I hope we're not the last...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ms.bovary
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2011. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo već kod sutrašnje akcije naplaćivanja kazni...
Jučer sam vidjela ta 2 policajca na biciklima na pješačkom prijelazu (a iskreno, i meni bi bilo neugodno na njihovom mjestu raditi posao na tom biciklu i isfrustrirano bih naplaćivala kazne svima Mad ) .
I sad, nisam znala da su taj dan masovno naplaćivali kazne i lijepo sam se prevezla preko pješačkog, odnosno crveno označenog dijela za bicikle. A i oni su isto napravili.
I nikom ništa. Very Happy
Pa bi ja sad zaključila da se smije voziti preko tog dijela bez silaženja sa bajsa. Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ms.bovary je napisao/la: ›
Kad smo već kod sutrašnje akcije naplaćivanja kazni...
Jučer sam vidjela ta 2 policajca na biciklima na pješačkom prijelazu (a iskreno, i meni bi bilo neugodno na njihovom mjestu raditi posao na tom biciklu i isfrustrirano bih naplaćivala kazne svima Mad ) .
I sad, nisam znala da su taj dan masovno naplaćivali kazne i lijepo sam se prevezla preko pješačkog, odnosno crveno označenog dijela za bicikle. A i oni su isto napravili.
I nikom ništa. Very Happy
Pa bi ja sad zaključila da se smije voziti preko tog dijela bez silaženja sa bajsa. Question

a što fali tom poslu ?
radiš kao policijac na biciklu, vrlo zdrav posao , savršen za ostat u formi, zar ne ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.09.2011. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
ms.bovary je napisao/la: ›
Kad smo već kod sutrašnje akcije naplaćivanja kazni...
Jučer sam vidjela ta 2 policajca na biciklima na pješačkom prijelazu (a iskreno, i meni bi bilo neugodno na njihovom mjestu raditi posao na tom biciklu i isfrustrirano bih naplaćivala kazne svima Mad ) .
I sad, nisam znala da su taj dan masovno naplaćivali kazne i lijepo sam se prevezla preko pješačkog, odnosno crveno označenog dijela za bicikle. A i oni su isto napravili.
I nikom ništa. Very Happy
Pa bi ja sad zaključila da se smije voziti preko tog dijela bez silaženja sa bajsa. Question

a što fali tom poslu ?
radiš kao policijac na biciklu, vrlo zdrav posao , savršen za ostat u formi, zar ne ?


Dajem sve kikirikose onome tko izvrši cyber atentat na ovog lika i njemu slične.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.10.2011. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam i čitam te ne mogu vjerovati. Da ne nabrajam redom nebuloze ali jedan prednjači u svemu. Misliš da provociranjem nešto postižeš. da se razumijemo mi ovdje pričamo o kažnjavanju a ne o pravilima. vozim bicikl 365 dana u godini i vjeruj da pazim i to puno bolje i više nego kad Vi sjednete za upravljač svoga vozila. Nikada ama baš nikada neću dati prednost pravilima nad mojim životom. Slažem se da se reda mora uvesti među bicikliste ali gospodo najviše se stradava od vas vozača. Slabo pamtim te silne poginule vozače i piješake od nas "bahatih" biciklista i gotovo svaki dan vidim ponekog mrtvog piješaka stradalog od klinca ili babe na ulicama grada. Ne može se jedni po repu a druge pustiti na miru. Svima po džepu i "bahatim" biciklistima i abnormalno glupim vozačima te potpuno izgubljenim piješacima. Još nešto na kolnom prelazu označenom crvenom bojom biciklist nije dužan silaziti i gurati bicikl jer to je njegov prometni trak. Druga je stvar što to ni vi a očigledno i neki prometni policajci to ne znate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: