Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uhvaćeni kradljivci 30-tak bicikala!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2011. 16:47 
Naslov:  Uhvaćeni kradljivci 30-tak bicikala!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provedenim kriminalističkim istraživanjima osnovano se sumnja da su dvojica muškaraca s osječkog područja počinili 18 kaznenih djela krađe. Naime, oni su tijekom ljeta ukrali tridesetak bicikala na području grada Osijeka koje su dalje preprodavali osobi s vukovarskog područja.

Krađama su oštetili vlasnike za oko 50 tisuća kuna. Protiv osumnjičenika policija podnosi kaznene prijave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2011. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jesu pokrali i studije za izradu gradskih bicikala jer bicikli su trebali biti na ulicama već prije 2 tjedna?

Mora da je ETF-u nestalo struje kad za 180.000 kn još bicikli nisu na ulicama.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2011. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Provedenim kriminalističkim istraživanjima osnovano se sumnja da su dvojica muškaraca s osječkog područja počinili 18 kaznenih djela krađe. Naime, oni su tijekom ljeta ukrali tridesetak bicikala na području grada Osijeka koje su dalje preprodavali osobi s vukovarskog područja.

Krađama su oštetili vlasnike za oko 50 tisuća kuna. Protiv osumnjičenika policija podnosi kaznene prijave.


e sad još da se pronađu ti ukradeni bicikli....vjerujem da bi vlasnici bili oduševljeni.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2011. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Provedenim kriminalističkim istraživanjima osnovano se sumnja da su dvojica muškaraca s osječkog područja počinili 18 kaznenih djela krađe. Naime, oni su tijekom ljeta ukrali tridesetak bicikala na području grada Osijeka koje su dalje preprodavali osobi s vukovarskog područja.

Krađama su oštetili vlasnike za oko 50 tisuća kuna. Protiv osumnjičenika policija podnosi kaznene prijave.


e sad još da se pronađu ti ukradeni bicikli....vjerujem da bi vlasnici bili oduševljeni.....


sigurno....bicikli prodani u vukovar, garantiram preveženi u srbiju i ujeo vuk magare...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2011. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ništa... onda tu dvojicu svuć do gaća, zaplijeniti im imovinu do razine cijene bicikala + 20-30% i podijeliti vlasnicima... a ako nemaju, na kopanje kanala ili kakav drugi rad, dok ne zarade za tu cijenu... Sve drugo je baš to: pojeo vuk magare... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.09.2011. 5:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bandere čekaju ...

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2011. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GrgaZlatoper je napisao/la (Pogledaj post): › Bandere čekaju ...


i ja kažem...odmah bih bio spreman za provođenje takve pravde...a jesmo nas dvojica onda umno poremećene osbe i zločinci u demokratskom svijetu gdje pošten kupi bicikli a stoka ti ukrade, kupiš, ukradu, kupiš, ukradu i nikom se ništa ne dogodi...ko nekog objesiš za banderu, odmah se svi dižu na zadnje noge i nabrajaju ti prava i slobode..a kad tebi ukradu bicikli sve boli k***c!!!?? Evil or Very Mad

zašto se nitko ne zapita o mojim pravima i slobodama da kupim bicikli i da on bude samo moj?? tih sloboda nema?? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shetach
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2011. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
GrgaZlatoper je napisao/la (Pogledaj post): › Bandere čekaju ...


i ja kažem...odmah bih bio spreman za provođenje takve pravde...a jesmo nas dvojica onda umno poremećene osbe i zločinci u demokratskom svijetu gdje pošten kupi bicikli a stoka ti ukrade, kupiš, ukradu, kupiš, ukradu i nikom se ništa ne dogodi...ko nekog objesiš za banderu, odmah se svi dižu na zadnje noge i nabrajaju ti prava i slobode..a kad tebi ukradu bicikli sve boli k***c!!!?? Evil or Very Mad


Uou, ček, ček, koliko god da je netko ogorčen bilo kojom krađom, postavlja se pitanje je li to vrijedno ljudskog života? Pretpostavit ću da iz vas govori ogorčenost, a ne razum, pa ćemo zanemariti što ste predložili... Wink
Uostalom, nije li cilj dati lekciju, i tim kradljivcima i svim budućim potencijalnim kradljivcima? Ja kažem: ovrha nad imovinom + (eventualno) neki prinudni rad: kopanje kanala, čišćenje kanalizacije i tome slično. U trajanu koliko je potrebno da se zaradi za cijenu ukradenih bicikala. Nikakav zatvor, u kojem će opet džabalebariti i dobijati besplatnu hranu o trošku poreznih obveznika. Nego ovo. Čisto da vide kako je TEŠKO zaraditi makar za JEDAN bicikl, a kamoli njih 30. Pa ako nakon koju godinu ponove isto, onda DVOSTRUKO toliko novca od cijene ukradenog + DVOSTRUKO vremena na prinudnom radu. I tako koliko god je potrebno, dok im se ne utuvi u glavu. Pa do kraja života - do kraja. Naravno, bicikli su ovdje samo minorni primjer, isti bi princip trebalo primjeniti ponajprije na sve one "menadžere" i korumpirane političare... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shetach je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
GrgaZlatoper je napisao/la (Pogledaj post): › Bandere čekaju ...


i ja kažem...odmah bih bio spreman za provođenje takve pravde...a jesmo nas dvojica onda umno poremećene osbe i zločinci u demokratskom svijetu gdje pošten kupi bicikli a stoka ti ukrade, kupiš, ukradu, kupiš, ukradu i nikom se ništa ne dogodi...ko nekog objesiš za banderu, odmah se svi dižu na zadnje noge i nabrajaju ti prava i slobode..a kad tebi ukradu bicikli sve boli k***c!!!?? Evil or Very Mad


Uou, ček, ček, koliko god da je netko ogorčen bilo kojom krađom, postavlja se pitanje je li to vrijedno ljudskog života? Pretpostavit ću da iz vas govori ogorčenost, a ne razum, pa ćemo zanemariti što ste predložili... Wink
Uostalom, nije li cilj dati lekciju, i tim kradljivcima i svim budućim potencijalnim kradljivcima? Ja kažem: ovrha nad imovinom + (eventualno) neki prinudni rad: kopanje kanala, čišćenje kanalizacije i tome slično. U trajanu koliko je potrebno da se zaradi za cijenu ukradenih bicikala. Nikakav zatvor, u kojem će opet džabalebariti i dobijati besplatnu hranu o trošku poreznih obveznika. Nego ovo. Čisto da vide kako je TEŠKO zaraditi makar za JEDAN bicikl, a kamoli njih 30. Pa ako nakon koju godinu ponove isto, onda DVOSTRUKO toliko novca od cijene ukradenog + DVOSTRUKO vremena na prinudnom radu. I tako koliko god je potrebno, dok im se ne utuvi u glavu. Pa do kraja života - do kraja. Naravno, bicikli su ovdje samo minorni primjer, isti bi princip trebalo primjeniti ponajprije na sve one "menadžere" i korumpirane političare... Wink


Pročitaj Ustav RH i pronađi odredbu u kojoj je prisilan rad zabranjen!!
Ja sam ogorčen nefunkcioniranjem sustava,,,pošten čovjek u ovom sustavu nahebe da se smrzneš, njemu gule kožu do kosti....a ološ i kriminalce je zakon i Ustav zaštitio odredbom..nema prisilnog rada"...a znaš tko radi onda za takve...opet pošten čovjek!!
Ogorčen sam svime oko sebe jer vidim oko sebe apatiju, nefunkcioniranje, splačine...politiku...apsolutno više nema 2 posto društvenih odnosa koja nisu opterećena politikom i nečijom pohlepom da od nečega zaradi!!!
Koja ovrha nad imovinom..pa takvoj ekipi nemaš šta ovršit..šta je vama...nemaju ni kuće ni kućišta...zahvaljujući stopama kojima su krenuli...pojedini od njih, a to znam iz osobnog iskustva u svojoj blizini će se sutra malo otrgnut, otvorit neki kafić, dilat malo droge unutra, bavit se kriminalom..malo po malo će se kupit audi 16, pa nova kuća...sutra je takav uzoran građanin RH...!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Shetach je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
GrgaZlatoper je napisao/la (Pogledaj post): › Bandere čekaju ...


i ja kažem...odmah bih bio spreman za provođenje takve pravde...a jesmo nas dvojica onda umno poremećene osbe i zločinci u demokratskom svijetu gdje pošten kupi bicikli a stoka ti ukrade, kupiš, ukradu, kupiš, ukradu i nikom se ništa ne dogodi...ko nekog objesiš za banderu, odmah se svi dižu na zadnje noge i nabrajaju ti prava i slobode..a kad tebi ukradu bicikli sve boli k***c!!!?? Evil or Very Mad


Uou, ček, ček, koliko god da je netko ogorčen bilo kojom krađom, postavlja se pitanje je li to vrijedno ljudskog života? Pretpostavit ću da iz vas govori ogorčenost, a ne razum, pa ćemo zanemariti što ste predložili... Wink
Uostalom, nije li cilj dati lekciju, i tim kradljivcima i svim budućim potencijalnim kradljivcima? Ja kažem: ovrha nad imovinom + (eventualno) neki prinudni rad: kopanje kanala, čišćenje kanalizacije i tome slično. U trajanu koliko je potrebno da se zaradi za cijenu ukradenih bicikala. Nikakav zatvor, u kojem će opet džabalebariti i dobijati besplatnu hranu o trošku poreznih obveznika. Nego ovo. Čisto da vide kako je TEŠKO zaraditi makar za JEDAN bicikl, a kamoli njih 30. Pa ako nakon koju godinu ponove isto, onda DVOSTRUKO toliko novca od cijene ukradenog + DVOSTRUKO vremena na prinudnom radu. I tako koliko god je potrebno, dok im se ne utuvi u glavu. Pa do kraja života - do kraja. Naravno, bicikli su ovdje samo minorni primjer, isti bi princip trebalo primjeniti ponajprije na sve one "menadžere" i korumpirane političare... Wink


Pročitaj Ustav RH i pronađi odredbu u kojoj je prisilan rad zabranjen!!
Ja sam ogorčen nefunkcioniranjem sustava,,,pošten čovjek u ovom sustavu nahebe da se smrzneš, njemu gule kožu do kosti....a ološ i kriminalce je zakon i Ustav zaštitio odredbom..nema prisilnog rada"...a znaš tko radi onda za takve...opet pošten čovjek!!
Ogorčen sam svime oko sebe jer vidim oko sebe apatiju, nefunkcioniranje, splačine...politiku...apsolutno više nema 2 posto društvenih odnosa koja nisu opterećena politikom i nečijom pohlepom da od nečega zaradi!!!
Koja ovrha nad imovinom..pa takvoj ekipi nemaš šta ovršit..šta je vama...nemaju ni kuće ni kućišta...zahvaljujući stopama kojima su krenuli...pojedini od njih, a to znam iz osobnog iskustva u svojoj blizini će se sutra malo otrgnut, otvorit neki kafić, dilat malo droge unutra, bavit se kriminalom..malo po malo će se kupit audi A6, pa nova kuća...sutra je takav uzoran građanin RH...!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: