Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoreno svjetsko ribolovno prvenstvo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2006. 23:42 
Naslov: Great ! Otvoreno svjetsko ribolovno prvenstvo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od danas uz nazočnost visokih gostiju; gospodina Stjepana Mesića, Krešimira Bubala i Vladimira Šeksa i službeno je započelo "ribolovno ludilo" u Osijeku. Mnogobrojni natjecatelji, stranci, ribiči i kibiceri, ljubitelji sporta u tišini i prirodi, došli su na svoje.

Ukoliko nemate namjeru otići i vidjeti novouređenu staru Dravu i ovu međunarodnu manifestaciju, Osijek031.com pobrinuo se da Vam dočara fotografijama i zanimljivostima cjelokupni događaj.



Od propozicija koje inače propisuje FIPS - Svjetska ribolovna federacija, prenosimo da se ovdje radi o natjecanju u lovu ribe udicom na plovak, da se isključivo ocjenjuje gramaža ribe (1 gram = 1 bod) te da se riba koja ugine na udici ne broji, a sva se ulovljena riba nakon vaganja vraća u vodu.



Na WFC Osijek 2006 sudjeluje ukupno 29 zemalja. Ovo je prema broju zemalja sudionica najveće Svjetsko prvenstvo ikada (najveće do sada je imalo 25 zemalja). Ove godine, a prvenstvo se održava svake godine, po prvi puta u povijesti na nekom međunarodnom natjecanju samostalno sudjeluje Crna Gora sa vlastitom
reprezentacijom.

Za početak, donosimo fotografije sa otvorenja i početka natjecanja.

Text: Gemi031
Photo: Steam031










Zadnja promjena: Gemi; 05.06.2006. 23:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2006. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve je to divno krasno, odlično koncipirano, ali... puno galame samo... eto šta je to... bilje izgleda katastrofalno, organizacija je izuzetno loša, reklama da ne pričam... impresija izostala... correct me if i'm wrong...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U are wrong. Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prosvijetli me, pliz Smile ne mislim ništa loše, ali zasad nisam vidjela nijednu svijetlu točku osim brojnih neiskorištenih mogućnosti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima na sto konkretno mislis da je lose u organizaciji, buduci da ja to nisam primijetio. Jesi ti mozda natjecateljica, pa si nezadovoljna necim? Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam, natječem se za državu bilje Very Happy
pa ne znam ti konkretno reč, al takav sam dojam dobila... čisto da stekneš dojam: program možeš pročitati na A4 papiru u b/w verziji - program za SVJETSKO prvenstvo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pardon

nije reč nego reć(i)

hihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2006. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › jesam, natječem se za državu bilje Very Happy
pa ne znam ti konkretno reč, al takav sam dojam dobila... čisto da stekneš dojam: program možeš pročitati na A4 papiru u b/w verziji - program za SVJETSKO prvenstvo...


evo ti kikiriki za lokalpatriotizam... Razz

p.s. za kavu se moraš malo jače potruditi... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto ubijanje životinja uvijek prezentiramo kao nešto jebeno fantastično!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo, ribolovci, pitanje:

Koliko je vremena potrebno da pastrva naraste do 1 kg? Question

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
prosvijetli me, pliz Smile ne mislim ništa loše, ali zasad nisam vidjela nijednu svijetlu točku osim brojnih neiskorištenih mogućnosti...


Svjetska takmičenja u jednoj zapravo malenoj sredini kao što je Bilje...(ali i Osijek, ako uzmemo neka druga mjerila) ipak imaju svoju težinu. Šteta što ljudi takve stvari ne cijene.

Ja bih tebe molila da mi nabrojiš neiskorištene mogućnosti....možda sam ja nešto previdjela u dojmu i razmišljanjima.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
zašto ubijanje životinja uvijek prezentiramo kao nešto jebeno fantastično!?


samo kad TI jedeš ribu to nije ubijanje...kad TI sereš, pušiš whatever - to ne smrdi i ne zagađuje...Razz

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sportski ribolov ima stroga pravila (eto tata, i ja sam nešto naučila o pecanju! Smile ), tako da ne vidim da je to neko odvratno, nehumano ubijanje riba zbog užitka...

Ja, za razliku od alexie (čije stajalište također jako dobro shvaćam!) pokušavam sagledati pozitivne aspekte tog navodno jako cijenjenog natjecanja (pazite, govorimo o svjetskom prvenstvu, a ne o nekoj trećoj babogredskoj ligi u fatanju šarana i štuka!): reklama, reklama, reklama. Konačno uloženih gomila para u uređenje stare Drave - to nam ostaje, a ako budemo pametni, od toga može ispasti i jedno sasvim fino turističko odredište.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gemi
neiskorištene mogućnosti su, dakle, svi potencijali koji ostadoše neiskorišteni, pa za početak spomenimo neiskorištenu mogućnost da se od ovog SVEJTSKOG natjecanja napravi atrakcija, jer ipak - sve je u reklami...cijelo to natjecanje doživljavam kao dosta pasivno u smislu da puno ljudi ni ne zna da se jedno svjetsko prvenstvo održava njima tako blizu... da nije vrli nam predsjednik dolazio, još bi manje ljudi znalo za prvenstvo. a neki ni za mesića ne znaju! ali da je SP u nogometu tamo gdje je SP u ribolovu, promocija naravno ne bi bila potrebna jer svi znaju kakav je to doživljaj SP u nogometu... promocija je ovdje ključna... a to je DAKLE glavna neiskorištena mogućnost u ovom slučaju. mislim da je svaka druga neiskorištena mogućnost naspram ovoga manje važna... ha gemi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2006. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › @gemi
neiskorištene mogućnosti su, dakle, svi potencijali koji ostadoše neiskorišteni, pa za početak spomenimo neiskorištenu mogućnost da se od ovog SVEJTSKOG natjecanja napravi atrakcija, jer ipak - sve je u reklami...cijelo to natjecanje doživljavam kao dosta pasivno u smislu da puno ljudi ni ne zna da se jedno svjetsko prvenstvo održava njima tako blizu... da nije vrli nam predsjednik dolazio, još bi manje ljudi znalo za prvenstvo. a neki ni za mesića ne znaju! ali da je SP u nogometu tamo gdje je SP u ribolovu, promocija naravno ne bi bila potrebna jer svi znaju kakav je to doživljaj SP u nogometu... promocija je ovdje ključna... a to je DAKLE glavna neiskorištena mogućnost u ovom slučaju. mislim da je svaka druga neiskorištena mogućnost naspram ovoga manje važna... ha gemi?


i ja sam neislkorišten Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: