Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka pivovara nagradila svog 5000. Facebook prijatelja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 15:07 
Naslov:  Osječka pivovara nagradila svog 5000. Facebook prijatelja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U mjesecu održavanja Dana prvog hrvatskog piva Osječka pivovara d.d. organizira niz promotivnih aktivnosti među kojima je i nagrađivanje jubilarnog, 5000. prijatelja na Facebook profilu Osječkog piva, a to je Davor Antolić iz Osijeka koji je nagrađen s tri paketa Osječkog piva i tri paketa crnog Osječkog piva u limenkama.

- Bio sam vrlo iznenađen kad su me nazvali iz Osječke pivovare i rekli mi da sam osvojio nagradu. Nisam ni znao da ima nagrada, a na Facebooku sam vidio da je moj brat prijatelj s Osječkim, i još nekoliko prijatelja, i zato sam i ja poslao zahtjev. Prošli put sam u Osječkoj pivovari bio prije 25 godina i moram reći da sada sve izgleda bitno drugačije. Zanimljivo mi je bilo slušati kako se proizvodi pivo jer to nisam znao, a sad sam imao prilike sve i vidjeti, rekao je Davor Antolić prigodom obilaska Osječke pivovare d.d..



- Drago nam je što ljubitelji prvog hrvatskog piva prepoznaju i naše aktivnosti na Facebooku preko kojega smo imali već nekoliko nagradnih igara, i sve su izvrsno prošle. Facebook je jako dobar alat jer nam omogućuje dvosmjernu komunikaciju s našim vjernim kupcima, te tako dobijemo mnogo korisnih povratnih informacija ljudi koji vole i uživaju u Osječkom pivu, rekla je Marija Ribić iz marketinga Osječke pivovare.

Kako je profil Osječko pivo popunjen, sve aktivnosti prebačene su na Fun Page Osječko pivo na kojemu će se uskoro pojaviti još jedna nagradna igra u kojoj će se dijeliti ulaznice za popularne Tramvaj partyje.

Marija Ribić najavila je i Dane prvog hrvatskog piva koji će biti održani od 21. do 25. rujna na lijevoj obali Drave, kod Katakombi, a koji će i ove godine ponudi raznovrstan i zanimljiv program.








Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otofx
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2011. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bome, dobra nagrada.

_________________
http://similarpetshop.blogspot.com
http://twitter.com/IzSesira
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2011. 2:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije loše ali bar jest nagrada u usporedbi sa kvazi nagradama tipa: 50 % popusta za 50 osoba na neke kozmetičke usluge i to udarno na vijestima , gdje je nagrada da im platiš 500 kuna a oni te kao nagradjaju zato jer je redovna cijena 1000 kn. Tako to valjda rade u EU a ja ne znam, možda stignem još naučiti te fore i fazone...

mene su učili davno da je nagrada nešto što dobiješ / a da za to ne moraš dati novac niti bilo što drugo činiti -jer je to poklon, nagrada, dar....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: