Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Upoznala sam pravog na “mreži” i mnogo krivih u tramvaju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65792
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2011. 18:45 
Naslov:  Upoznala sam pravog na “mreži” i mnogo krivih u tramvaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad je krajem prošlog stoljeća internet tek stidljivo ulazio u domove, malo je tko vjerovao da će se u toj “svemogućoj kutiji” doslovce pronaći sve, pa čak i životni partner!

Dok su prije postojali tek vrtuljci ljubavi, razni oglasi za upoznavanje preko pisama, sad je odjednom moguće jednim klikom miša odabrati osobu za druženje, a nerijetko potom i za brak!

I ne samo da su na raspolaganju informacije o toj osobi nego je moguće odmah pregledati i fotografije, “ošacovati” stas, dogovoriti kavu i potom odlučiti je li on/ona TAJ/TA ili nije. Zanimljivo da je sve više onih koji JESU, i bez obzira na način upoznavanja ti brakovi načelno odlično funkcioniraju! Prirodno, čin upoznavanja uopće ne mora određivati daljnji tok bračne zajednice što je pokazao i primjer iz 2003. godine kad je Osječanki bila dovoljna samo jedna kava da shvati da je on TAJ.

Da, on je taj, pravi
Deset dana kasnije zaručili su se, za pet mjeseci organizirali vjenčanje za pamćenje… Danas, osam godina poslije, imaju šestogodišnjakinju, brak funkcionira s uobičajenim trzavicama, ali ni na kraj pameti im ne pada razvod. Još manje se pitaju bi li se drukčije osjećali da su se, recimo, upoznali kod nekih rođaka na zabavi, u disku ili u tramvaju! Njima sasvim svejedno...

"Da, i sama sam se pitala odakle mi ideja da se zaručim za nekog koga poznajem tek deset dana. Moji ukućani redom su me ispitivali jesam li normalna, jesam li sigurna da nije riječ o kakvom psihopatu, jesam li u jednu ruku sposobna stupiti u brak s nekim internet-tipom… Ništa manje sumnjičavi nisu bili ni prijatelji koji su smatrali da će taj brak vrlo brzo propasti jer ne znamo ništa jedno o drugome. Šlag na torti bio je kad sam nakon vjenčanja vidjela članak o tome kako mene i supruga psihijatri ocjenjuju potpuno nedruštvenim osobama što nipošto nismo. Jedini razlog zbog čega sam se družila s internetom više nego s ljudima u kafićima jest to što nisam imala novca za izlaske, i to je sve " ispričala je Osječanka čiji brak traje i danas.

I njezin suprug jednakog je mišljenja, a na sve upite kako je moguće da se preko interneta upozna, uvjetno rečeno, normalna osoba, odgovorit će da je nenormalnu moguće upoznati upravo i na spomenutim zabavama, rođendanima, na ulici, kod liječnika… bilo gdje! Uostalom, crne statistike raspadnutih brakova doduše, ne bilježe mjesto upoznavanja, no među njima sigurno su i brojni oni mladenci koji se poznaju iz djetinjstva. Idemo li korak dalje, moramo priznati da se i brojne bračne razmirice koje nerijetko završavaju tučnjavom, mlaćenjem pa čak i smrću događaju između partnera s dugogodišnjim poznanstvom.

Znali su se od djetinjstva, pa ipak...
Znali su se iz djetinjstva i što mu je bilo da je to napravio, ne znam”, poznate su rečenice u crnokronikaškim tekstovima. A pitaju li se stručnjaci s područja psihologije, u upoznavanju preko interneta nema ničeg bajnog! Takve su osobe asocijalne, potpuno nedruštvene, nekomunikativne i općenito nesposobne za društveni život budući da su svoj pronašle - na internetu! Da zaobilaze društvene konvencije, odnosno izravno upoznavanje smatra i dr. Pavo Filaković, voditelj Odjela za psihijatriju osječkoga KBC-a, koji kaže da su takve osobe u velikoj mjeri povučenije, imaju socijalne strahove, pa čak i fobije!

"To sve ne mora uopćeno značiti. No takve osobe mogu lako biti obmanute jer upoznavanje preko interneta nije jednako onome “uživo” i nerijetko može biti lažno. Osoba može obmanuti drugu i lagati o svom profilu, a istovremeno biti psihički nestabilna. Konačno, kad se takve osobe fizički upoznaju, odu već predaleko u zbližavanju s lažnim identitetom kojeg nije moguće lako napustiti i tu se događa pogreška. Inače, prilikom normalnih okolnosti upoznavanja ljudi se međusobno testiraju kroz realne životne situacije, dok se na internetu nerijetko predstavlja lažna slika o sebi " ocjena je to dr. Filakovića.

Iako mu osobno nisu poznati parovi koji su se upoznali preko interneta, smatra da je konvencionalni način upoznavanja svakako puno sigurniji jer kao takav, kaže, ima svoje rituale koji osiguravaju blagovremenu provjeru situacije. Upoznavanje preko interneta osim toga, dodaje, može nerijetko završiti razočaranjem, a istovremeno napominje kako je puno faktora u igri koji odlučuju o kvalitete veze. Zanimljivo je ipak da prema njegovu sudu osoba koja je drugu pronašla preko interneta nije socijalno uključena u realni život u kojem zasigurno nema zadovoljstva. Zadovoljstvo pronalazi u virtualnom svjetu pa joj je internet dobro sredstvo za komunikaciju.

Pojeli su kilu soli
Iako dr. Filaković napominje da se ni jedna situacija ne može uopćavati, zanimljiva je priča naše sugovornice koja je više nego društvena, također društveno prihvatljiva i nema veze s povučenošću ili čemu sličnom.

"Čak i radim na mjestu s mnoštvom ljudi i obožavam društvo! Za mene ne vrijede trenuci šutnje, trenuci samoće ili život bez prijatelja, odnosno znanaca. Ljudi se doista upoznaju na različitim mjestima, u bilo koje doba i ne vidim razloga da se na nas, tzv. internet-supružnike gleda s takvim odmakom i potpuno krivom mišlju. Istina je, moj suprug mogao je biti i loš čovjek, no neovisno o tome gdje smo se upoznali. Evo, naš brak traje, a mnogi su se već i raspali, iako su se supružnici poznavali godinama. Mislim da se treba držati one “stare” - ne poznaš nikoga s kim kilogram soli ne pojedeš. No sol možeš jesti i s nekim koga poznaješ nekoliko dana ili od trenutka otkako si se rodio" zaključila je.

Crkva pita koliko se znaju
I Crkva, inače vrlo zatvorena o pitanju nekonvencionalnih postupaka, smatra kako mjesto upoznavanja nije važno. Vlč. Adam Bernatović tako kaže da se na tečaju priprave za brak zaručnici pitaju koliko se dugo poznaju. No ne i gdje su se upoznali.

Bitno je da to bude malo duže. Najvažnije je da se vole i prihvaćaju kršćansku ženidbu i potomstvo. Mogu se slučajno sresti na cesti, upoznati preko Facebooka ili na moru, sasvim je svejedno. Moraju doći jedno s drugim u kontakt i naravno da nemamo slučajeva da je zaručnik živio u Indiji, a zaručnica u Osijeku i da su se na neviđeno odlučili ženiti”, prokomentirao je vlč. Bernatović.

Upoznali se u Vodovodu...
U Matičnom uredu Osijek prilikom davanja podataka buduće se mladence ne pita koliko se dugo znaju, ali u upitniku odgovaraju za mjesto rada. Danijela Babić, voditeljica Matičnog ureda, tako kaže da su poznati slučajevi supružnika koji rade u istom poduzeću.

Tijekom ispunjavanja upitnika vidljivo je da rade na istome mjestu. Ne znam i ne pitam gdje se tko upoznao, no u brakovima su nerijetko supružnici koji rade u Vodovodu, osječkom KBC-u ili u Elektroslavoniji. Ako je brak suđen, mjesto upoznavanja, prema mome mišljenju, nije važno”, kaže Babić.

I muslimani ugovaraju brakove preko interneta
Možda se čini da neka konzervativna društva i ne pomišljaju na sklapanje brakova preko “mreže svih mreža”, no i tu se stanje promijenilo. Uostalom, internet je danas toliko razgranat, izazovan i lako dostupan svima, da više doista nema ograničenja ni kad je tzv. internetska ljubav u pitanju.

Primjerice, ako ste musliman i tražite ženu preko internetskih oglasa, dovoljno je da kliknete na adresu muslima.com i postanete jedan od 90.000 korisnika toga sajta. Radi se o njemačkoj “burzi partnera” čiji su korisnici uglavnom muslimani iz Europe, najviše naravno iz Njemačke, zatim iz Turske, Nizozemske, Austrije i Švicarske, ali u posljednje vrijeme i iz nekih zemalja sjeverne Afrike i čak Saudijske Arabije.

Ponuda i potražnja je velika, a sukladno muslimanskim tradicionalnim vrijednostima, traže se bračni partneri voljni stupiti u bračnu vezu na temelju islamskim vrijednosti, stroge pobožnosti i načina života. Na stajtu se znaju pojaviti i oglasi nemuslimana, kršćana recimo, jer kako kaže osnivač muslima.coma Kadir Jučel: “Mi ne pravimo razliku prema vjeri, kod nas se svatko može prijaviti. Drugo je pitanje imaju li oni koji nisu muslimani šanse da ovdje nađu svoju sreću.“ Bilo kako god, muslima.com radi punom parom, no za sada je učinak ipak nešto skromniji od očekivanog: od 2007. do danas stopa sklopljenih brakova preko ove internetske kontakt-burze iznosi 17 posto.

Tekst: Marija Mihelić/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
syrinx
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2011. 20:10 
Naslov:  Re: Upoznala sam pravog na “mreži” i mnogo krivih u tramvaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i mog iskustva... Nedavno sam preko jednog portala za spajanje ljudi upoznala rastavljenog muškarca, oca dječaka tinejđera, inače Osječanina. Kompatibilnost među nama bila je tolika da sam pomislila da sam našla čovjeka svog života. Iako su mi njegove priče zvučale nevjerojatno, mislila sam da mu nemam razloga ne vjerovati - ipak se radilo o situiranom muškarcu, odgovornom ocu, visokoobrazovanom, kulturnom, komunikativnom... No, nakon relativno kratkog vremena, shvatila sam da je psihički poremećena osoba, teški PATOLOŠKI LAŽLJIVAC. Apsolutno sve što je ispričao, osim valjda činjenice da je otac djeteta, bile su LAŽI. Srama, kajanja i objašnjenja nakon što je otkriven nije bilo. Eto, i toga, nažalost, ima... Sad Sve vi koje ljubav, sreću, srodnu dušu ili već tražite putem interneta... OPREZ!!! Taj je čovjek i dalje aktivan na istom portalu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2011. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Najvažnije je da se vole i prihvaćaju kršćansku ženidbu i potomstvo.


Da, inače će im bit pakleno. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2011. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›

Da, inače će im bit pakleno. Rolling Eyes


paaaa...vrlo vjerojatno hoće..

1. veza/brak bez ljubavi = pakao
2. jedno hoće dijete, drugo neće = svađa = pakao
3. jedno se želi vjenčati u crkvi, drugo ne želi = svađa = pakao

Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što određena osoba laže o sebi preko interneta ne znači da to ne bi radila i uživo.

Uostalom, većina nas kada se upoznaje s nama interesantnom osobom malo frizira neke informacije o sebi. Nije to ništa loše.

Ali govoriti da su na internetu samo frikovi, a vani sve sama gospoda je najobičnije generaliziranje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirkolalic
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

syrinx je napisao/la: ›
Evo i mog iskustva... Nedavno sam preko jednog portala za spajanje ljudi upoznala rastavljenog muškarca, oca dječaka tinejđera, inače Osječanina. Kompatibilnost među nama bila je tolika da sam pomislila da sam našla čovjeka svog života. Iako su mi njegove priče zvučale nevjerojatno, mislila sam da mu nemam razloga ne vjerovati - ipak se radilo o situiranom muškarcu, odgovornom ocu, visokoobrazovanom, kulturnom, komunikativnom... No, nakon relativno kratkog vremena, shvatila sam da je psihički poremećena osoba, teški PATOLOŠKI LAŽLJIVAC. Apsolutno sve što je ispričao, osim valjda činjenice da je otac djeteta, bile su LAŽI. Srama, kajanja i objašnjenja nakon što je otkriven nije bilo. Eto, i toga, nažalost, ima... Sad Sve vi koje ljubav, sreću, srodnu dušu ili već tražite putem interneta... OPREZ!!! Taj je čovjek i dalje aktivan na istom portalu...

Da li je riječ o nekom liku što živi u Njemačkoj pa te tražio tu po Osijeku? Prije par mjeseci sam sreo takvog lika. S klinjom je šetao po gradu i traži chatericu s kojom se dogovorio za upoznavanje. Nažalost, čovjek je dobio lažnu adresu i voljenu vjerojatno nikada nije našao. A poslije takvog puta (čovjek se s djetetom iz Njemačke vozio), svatko može postati psihopat Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
syrinx
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mirkolalic je napisao/la: ›
syrinx je napisao/la: ›
Evo i mog iskustva... Nedavno sam preko jednog portala za spajanje ljudi upoznala rastavljenog muškarca, oca dječaka tinejđera, inače Osječanina. Kompatibilnost među nama bila je tolika da sam pomislila da sam našla čovjeka svog života. Iako su mi njegove priče zvučale nevjerojatno, mislila sam da mu nemam razloga ne vjerovati - ipak se radilo o situiranom muškarcu, odgovornom ocu, visokoobrazovanom, kulturnom, komunikativnom... No, nakon relativno kratkog vremena, shvatila sam da je psihički poremećena osoba, teški PATOLOŠKI LAŽLJIVAC. Apsolutno sve što je ispričao, osim valjda činjenice da je otac djeteta, bile su LAŽI. Srama, kajanja i objašnjenja nakon što je otkriven nije bilo. Eto, i toga, nažalost, ima... Sad Sve vi koje ljubav, sreću, srodnu dušu ili već tražite putem interneta... OPREZ!!! Taj je čovjek i dalje aktivan na istom portalu...

Da li je riječ o nekom liku što živi u Njemačkoj pa te tražio tu po Osijeku? Prije par mjeseci sam sreo takvog lika. S klinjom je šetao po gradu i traži chatericu s kojom se dogovorio za upoznavanje. Nažalost, čovjek je dobio lažnu adresu i voljenu vjerojatno nikada nije našao. A poslije takvog puta (čovjek se s djetetom iz Njemačke vozio), svatko može postati psihopat Very Happy


Predstavio se kao drugi čovjek jedne osječke privatne firme, s dva fakulteta, trećim pred završetkom (a četvrtim pred upisom), radnim iskustvom iz Rusije i Austrije, eminentnim stručnjakom za područje kojim se bavi (u smislu znanstvenog doprinosa struci)... S obzirom da je opseg njegovih laži bio toliki da je to naprosto nevjerojatno, ne bih iznosila ostale pojedinosti jer je više nego očito da je psihički teško bolestan. Najgore od svega je što je on uvjeren u istinitost svojih laži i uopće ne shvaća njihove posljedice. Kada sam mu iznijela protuargumente i dokaze, bio je najprije jako ljut, a potom posve emocionalno indiferentan, spreman optuživati i preokretati stvari, no nespreman išta 'dokazati'. Taj je čovjek opasan za društvo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›

Da, inače će im bit pakleno. Rolling Eyes


paaaa...vrlo vjerojatno hoće..

1. veza/brak bez ljubavi = pakao
2. jedno hoće dijete, drugo neće = svađa = pakao
3. jedno se želi vjenčati u crkvi, drugo ne želi = svađa = pakao

Laughing


htjedoh reći da i ne kršćanski brakovi uspjevaju... ove stvari koje si navela, o njima se priča prije braka, ako su imalo pametni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

syrinx je napisao/la (Pogledaj post): ›
mirkolalic je napisao/la: ›
syrinx je napisao/la: ›
Evo i mog iskustva... Nedavno sam preko jednog portala za spajanje ljudi upoznala rastavljenog muškarca, oca dječaka tinejđera, inače Osječanina. Kompatibilnost među nama bila je tolika da sam pomislila da sam našla čovjeka svog života. Iako su mi njegove priče zvučale nevjerojatno, mislila sam da mu nemam razloga ne vjerovati - ipak se radilo o situiranom muškarcu, odgovornom ocu, visokoobrazovanom, kulturnom, komunikativnom... No, nakon relativno kratkog vremena, shvatila sam da je psihički poremećena osoba, teški PATOLOŠKI LAŽLJIVAC. Apsolutno sve što je ispričao, osim valjda činjenice da je otac djeteta, bile su LAŽI. Srama, kajanja i objašnjenja nakon što je otkriven nije bilo. Eto, i toga, nažalost, ima... Sad Sve vi koje ljubav, sreću, srodnu dušu ili već tražite putem interneta... OPREZ!!! Taj je čovjek i dalje aktivan na istom portalu...

Da li je riječ o nekom liku što živi u Njemačkoj pa te tražio tu po Osijeku? Prije par mjeseci sam sreo takvog lika. S klinjom je šetao po gradu i traži chatericu s kojom se dogovorio za upoznavanje. Nažalost, čovjek je dobio lažnu adresu i voljenu vjerojatno nikada nije našao. A poslije takvog puta (čovjek se s djetetom iz Njemačke vozio), svatko može postati psihopat Very Happy


Predstavio se kao drugi čovjek jedne osječke privatne firme, s dva fakulteta, trećim pred završetkom (a četvrtim pred upisom), radnim iskustvom iz Rusije i Austrije, eminentnim stručnjakom za područje kojim se bavi (u smislu znanstvenog doprinosa struci)... S obzirom da je opseg njegovih laži bio toliki da je to naprosto nevjerojatno, ne bih iznosila ostale pojedinosti jer je više nego očito da je psihički teško bolestan. Najgore od svega je što je on uvjeren u istinitost svojih laži i uopće ne shvaća njihove posljedice. Kada sam mu iznijela protuargumente i dokaze, bio je najprije jako ljut, a potom posve emocionalno indiferentan, spreman optuživati i preokretati stvari, no nespreman išta 'dokazati'. Taj je čovjek opasan za društvo...


Ne čudi to da takvi postoje, ali zar se na lažljivce ne može naletjeti i face-to-face u pol bijela dana ili navečer u kafiću?
Uopće nisam protiv upoznavanja na mreži. Dapače, mislim da je to danas u doba društvenih mreža postao način broj 1 spajanja parova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

syrinx je napisao/la: ›
Predstavio se kao drugi čovjek jedne osječke privatne firme, s dva fakulteta, trećim pred završetkom (a četvrtim pred upisom)...


Sorry, nije li ti već ovo djelovalo malo sumnjivo? Ajd jedan, dva fakulteta, ali četiri?!

Kao što sam već spomenuo, čudnih ljudi ima svugdje, pa tako i na internetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 14:56; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.09.2011. 2:31 
Naslov:  Re: Upoznala sam pravog na “mreži” i mnogo krivih u tramvaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A bože moj ima budala svagdje...ali ja osobno sam upoznao puno dobrih cura online,neke kao prijateljice a neke kao i nešto više jel...sve ovisi koliko imaš sreće. Moram reć da je u zadnje vrijeme ako nemaš fejs ko da si bez kur.....,to je živa istina ali kad pogledam na fejsu tamo je većina cura u vezi...e sad da li lažu ili je 90% Osijeka u vezi tko to zna Very Happy Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2011. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › "drugi čovjek,osječke privatne firme,s dva faksa" sigurno je firma i uspješna i sve to u Osijeku...i još je slobodan
evo ja nemogu ovo od smijeha do kraja ni napisati osijek031.com smile osijek031.com smile

mislim, možda ti imaš neki ozbiljan problem kad nasjedaš na takve fore!? Tup, tup


zločestoooooooo Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2011. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam htjla da bude zločesto, već mi je žao kad kojekakvi likovi iskorištavaju usamljene osobe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2011. 18:16 
Naslov:  Re: Upoznala sam pravog na “mreži” i mnogo krivih u tramvaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Moram reć da je u zadnje vrijeme ako nemaš fejs ko da si bez kur.....,to je živa istina ali kad pogledam na fejsu tamo je većina cura u vezi...e sad da li lažu ili je 90% Osijeka u vezi tko to zna Very Happy Twisted Evil


Ja sam uvjeren da mnogi učestalo vise na Fejsu baš iz razloga što su nezadovoljni vezom. Ono - imam nekog ali mogu i bolje naći. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: