Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2011. - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
multi
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko želi doći taj će doć,tko ne želi neće..sve ostalo je 031 trolanje..spiting do ibera..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.09.2011. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mi jasno, zašto svake godine ide jedna te ista priča ?
zasto se svake godine u redu za pivo mora čekat po pola sata ? pa jel toliki problem postavit još točionika ? stvarno mi to ne ide u glavu...

čekajuči pivo izgubiš i volju da ga popiješ, a koliko sam skužio dolazi do toga da ljudi popizde, pokupe se i odu na benz, tamo si kupe 2kg piva i vrate se nazad s tim..

sve je 5, sve je odlično, al ovo je kao i svake godine najveći propust organizatora!

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2011.
[Foto: Daniel Antunović][21.-25.09.2011. Lijeva obala Drave, party tramvaj]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
clean_ac
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2011. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiče programa - okej, ljudi vole tamburice itd. ali npr. organizirat neki manji šator (ili čak i vani da bude) u kojem bi svirali nekakvi mladi osječki bendovi (oni ne traže neke velike pare, neki sviraju i za cugu), ne bi puno koštalo a ipak bi bilo dva izbora.

enivej, bila sam jučer, popizdila čekajući u redu za pivo 45 min. ak se dobro sjećam, tako nekako je bilo i prošle godine, nije li ove godine mogla organizacija, barem što se toga tiče, biti malčice bolja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2011. 8:51 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - program [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2011.
[Foto: Daniel Antunović, Dino Spaić][21.-25.09.2011. Lijeva obala Drave, party tramvaj]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2011. 10:02 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - program [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo u jednom opskurnom gradu je moguće da pivski festival, i to pivovare iz susjednog grada, bude predmet rasprave navodno urbanih ljudi.

Tko očekuje da pivski festival doprinosi kulturnoj ponudi grada ne zaslužuje grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Freebird
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2011. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

clean_ac je napisao/la: ›
što se tiče programa - okej, ljudi vole tamburice itd. ali npr. organizirat neki manji šator (ili čak i vani da bude) u kojem bi svirali nekakvi mladi osječki bendovi (oni ne traže neke velike pare, neki sviraju i za cugu), ne bi puno koštalo a ipak bi bilo dva izbora.

enivej, bila sam jučer, popizdila čekajući u redu za pivo 45 min. ak se dobro sjećam, tako nekako je bilo i prošle godine, nije li ove godine mogla organizacija, barem što se toga tiče, biti malčice bolja?


..ovo prvo bi se i sredilo,al to ti nema smisla..premalo bi ljudi tamo dolazilo..bilo bi nešto kao što je bilo tipa ufo intro (ako znaš na šta mislim Very Happy )...mislim meni osobno je to super,ali teško da će to zaživjeti :/

..a ovo za red za pivo..preporuka tražite pivo na bočnoj strani šanka..prije se dođe do piva xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2011. 6:33 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - dobitnici nagrada Osječke pivovare
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2011.
[Foto: Daniel Antunović, Dino Spaić, Igor Košćak][21.-25.09.2011. Lijeva obala Drave, party tramvaj]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2011. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i tak priča se ponavlja....

kad je pivovara dovlačila t.b.f. , hladno pivo, belfast food, rambo amadeusa, let3 ... itd. nije vam se sviđalo jer su se izvođači ponavljali svako godine... hvala Bogu da nam je kro muzička scena urnebesno velika i kvalitetna te se može svake godine dovući hrpetina novih izvođača

OLJM, UFO, PANONIAN CHALLENGE isto tako ne može proći bez pljuvanja

što bi pivovara trebala dovući Britney Spears na dane piva?? Jel' Rihanna pjeva na Oktoberfestu ?

Da li bi populacija grada Osijeka bila sretna kad bi pivovara umjesto tamburaša dovela narodnjake??

pivo 10kn ... kad je pivo bilo 5kn kolika je bila cijena npr. kruha, mlijeka, goriva ... ? ... itd. ... ?

i da kakva je to relacija za besplatni bus??? trebali ste angažirati Cammeo da besplatno vozi pa bi ljudi bili sretniji


i naravno, sram vas bilo !!! Zašto na ulazu u šator ne stoji Jozo trovač i ne daje mukte hamburgere !!!! Koji propust u organizaciji ...


čitajući komentare čovjeku dođe da ništa ne organizira ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.09.2011. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dani piva ove godine za razliku od prošle mene pozitivno iznenadili. Žao je i meni što nema drugog šatora, ali jebiga, šta je tu je. Izađe se s odličnom ekipom i najmanji je onda problem bit na tamburicama cijelo večer. Samo mi jedna stvar nije jasna, da nemogu malo više razglasit da će se svaki dan mjenjat bonovi, a ne da ljudi neznaju za to i onda kupe jedno večer, ne potroše sve i onda ispuše sljedeći dan kad dođu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2011. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ljudi stvarno li ga serete...uopće se nije čekalo ni na pivo ni ništa,ja sam baš ugodno iznenađen što je sve proteklo dobro. Baš mene boli briga odakle sve ljudi dolaze,pa valjda je poanta u tome da nam trebaju gosti u gradu koji će doći i trošiti a ne da na ulazu u grad tražimo ausweiss! Kad sagledam na sve,na party tramvaj i obećanje da će biti još jedan šator nagodinu...mogu samo reći jedva čekam!

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
korisnik-user
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2011. 14:36 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - Galerija 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ludnica bilo!!!!da je cesce!! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: