Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2011. - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Buza_osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2011. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DjSNOW je napisao/la (Pogledaj post): › Zasto nema Gazdi ....


zato sto prosle godine nisu ni svirali? svirali su mozda sat vremena, njigovu stvirku su odradili Slavonske Strune

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.09.2011. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha pazi raspravu zasto nema gazdi hahaha jeb.. ima da kidaju majce na trulim tresnjama haha.. ovaj grad je ko stvoren za penzijonere a sudeci po svemu neki su vec usli u penziju a da nisu ni prosli polovinu radnog staza haha Katastrofa!!

Prosle godine sam bio doso na jedno pivo da vidim kakva se to bagra tamo skuplja a kad sam doso vidio ljude koji ni nisu iz Osijeka nego okolnih mjesta cak i iz Vinkovca ali najvise dodju ljudi i okolnih sela cak sam jednog poznanika iz Gunje sreo haha a lik slusa samo naraodno.. Osijek nam postaje selendra san svakog slavonca (Osjecana).. uglavnom najmanje ima osjecana u tom satoru provjereno!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2011. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › haha pazi raspravu zasto nema gazdi hahaha jeb.. ima da kidaju majce na trulim tresnjama haha.. ovaj grad je ko stvoren za penzijonere a sudeci po svemu neki su vec usli u penziju a da nisu ni prosli polovinu radnog staza haha Katastrofa!!

Prosle godine sam bio doso na jedno pivo da vidim kakva se to bagra tamo skuplja a kad sam doso vidio ljude koji ni nisu iz Osijeka nego okolnih mjesta cak i iz Vinkovca ali najvise dodju ljudi i okolnih sela cak sam jednog poznanika iz Gunje sreo haha a lik slusa samo naraodno.. Osijek nam postaje selendra san svakog slavonca (Osjecana).. uglavnom najmanje ima osjecana u tom satoru provjereno!!

ove godine zaobidi tu bagru i procitaj neko kvalitetno stivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.09.2011. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › haha pazi raspravu zasto nema gazdi hahaha jeb.. ima da kidaju majce na trulim tresnjama haha.. ovaj grad je ko stvoren za penzijonere a sudeci po svemu neki su vec usli u penziju a da nisu ni prosli polovinu radnog staza haha Katastrofa!!

Prosle godine sam bio doso na jedno pivo da vidim kakva se to bagra tamo skuplja a kad sam doso vidio ljude koji ni nisu iz Osijeka nego okolnih mjesta cak i iz Vinkovca ali najvise dodju ljudi i okolnih sela cak sam jednog poznanika iz Gunje sreo haha a lik slusa samo naraodno.. Osijek nam postaje selendra san svakog slavonca (Osjecana).. uglavnom najmanje ima osjecana u tom satoru provjereno!!

ove godine zaobidi tu bagru i procitaj neko kvalitetno stivo.
A ti produzi na lingvistički forum pa tamo pametuj! Pozz!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
haha pazi raspravu zasto nema gazdi hahaha jeb.. ima da kidaju majce na trulim tresnjama haha.. ovaj grad je ko stvoren za penzijonere a sudeci po svemu neki su vec usli u penziju a da nisu ni prosli polovinu radnog staza haha Katastrofa!!

Prosle godine sam bio doso na jedno pivo da vidim kakva se to bagra tamo skuplja a kad sam doso vidio ljude koji ni nisu iz Osijeka nego okolnih mjesta cak i iz Vinkovca ali najvise dodju ljudi i okolnih sela cak sam jednog poznanika iz Gunje sreo haha a lik slusa samo naraodno.. Osijek nam postaje selendra san svakog slavonca (Osjecana).. uglavnom najmanje ima osjecana u tom satoru provjereno!!


Ubjedljivo najdebilniji komentar na temu... Organiziraj si parti u svom stanu sa ekipom koji su provjereni Osječani (minimalno dva zadnja koljena!) sa propisanim glazbenim ukusom da se slučajno ne bi iznenadio.
Bog te, i meni je krivo sto nema neke besplatne zabave po mom ukusu (ključna riječ: BESPLATNO, i iako je bilo besplatno ljudi su kukali kakve im to bendove dovode iz godine u godinu, pazi sad, BESPLATNO!) ali ovakvom šovinizmu i elitizmu definitivno nema mjesta. Odi ti ljepo u neku neonaci stranku, vidim da bi ti tamo bilo lijepo sa istomisljenicima.

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2011. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › A ti produzi na lingvistički forum pa tamo pametuj! Pozz!

sad smo se nasli uvrijedeni kad sam ti vratio tvojim nacinom. odakle ti pravo da ti nekoga nazivas bagrom? bon-ton na nivou.

i lijepo je Cayetano rekao...

dobro se sjecam da kada je bio stari oblik dana piva da su bila prigovaranja i pljuvanja po forumu: opet isti bendovi, svake godine isto, srać, pljuc... kad su podigli cijenu sa 5kn na 8kn na forumu: aaaa pivo 8kn, nemamo vise pivo po 5kn, revolt, bojkot, opet je bilo srać, pljuc... pa koji k*rac hocete?

isto se tako jako dobro sjecam da kad su bili koncerti da je ekipa tih "vrlih urbanih alternativaca prosvjetitelja" (nikoga ne etiketiram da se netko ne bi uvrijedio, to sami radite. dijelite ljude na alternativce aka bozanstva i ostalo smece od ljudi.) masovno dolazila vec prebijena na BESPLATAN koncert jer je toboze to pivo razvodnjeno i preskupo i njima je jeftinije kupiti bocu vina za 15kn i doci vec nacugan na koncert, tamo popiti jedno pivo i super...

pa alo... ocito je pivovara odlucila, i definitivno ima pravo na to, da im je ovo daleko isplativije. 5 dana koncerata za 70 tisuca kuna ili 5 dana koncerata za 300 tisuca kuna.
plus toga... od ove "maloumne bagre od ljudi" nece slusati kritike kako je pivo preskupo i kako je svake godine isti program, nego ta "bagra" kupuje to njihovo pivo sto se vidi iz prilozenog jer se u redu ceka po 20 minuta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.09.2011. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo bi se osvrnio na dio @coca-colinog teksta par postova iznad:
ove u minhenu ne jebe tko je odakle kad im na oktoberfest dode pol svijeta (i seljana i gradana) i potrosi hrpetine para.

nama fali takvo razmisljanje, a onda se kuka kako se ne moze zaraditi. samo treba izaci iz kalupa i zarada je zagarantirana, a nazalost malo ljudi je sposobno kod nas za tako sta, cast iznimkama a one se broje na kapaljuku i rijetko mozemo o njima citati na forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.09.2011. 14:08 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - program [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nemam nista protivh ti ljudi, briga me neka se opijaju i vesele. Ja sam samo reko cinjenice da na toj zabavi bude najmanje osjecana, svake godine dodjem na pivo i odem na kopiku sjest uz dravu jer ne slusam tamburice.

E sad zasto na dani prvog hrvatskog piva ima namjanje osjecana bi se dalo razglabati.. ako mi ne vjerujete prosecite se parkingom i pogledajte registracije auta pa ce te vidjeti tko sve dolazi..

oktoberfest nemojte usporedjivati sa ovom prcjiom jer ova prcija je miljama daleko u svakom segmentu.

Citat: ›
sad smo se nasli uvrijedeni kad sam ti vratio tvojim nacinom. odakle ti pravo da ti nekoga nazivas bagrom? bon-ton na nivou.


haha ma kakvi bas bi se ja ljutio tu na necije piskaranje preko foruma jer ja ovo ne smatram nikakvo umalovazavanje bagra,ekipa,seljaci itd. nista ne znaci jer ti neznas tko sam ja također niti ja neznam tko si ti.. a neki ljudi na ovom forumu smatraju ove rasprave pre ozbiljno.. a ti ako si se nasao uvrjeđen sto sam te svrstao u bagru haha.. tvoj problem jer ocito se nisi prvi puta nasao u toj situaciji da te netko svrstava u bagru..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2011. 14:53 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - program [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
haha ma kakvi bas bi se ja ljutio tu na necije piskaranje preko foruma jer ja ovo ne smatram nikakvo umalovazavanje bagra,ekipa,seljaci itd. nista ne znaci jer ti neznas tko sam ja također niti ja neznam tko si ti.. a neki ljudi na ovom forumu smatraju ove rasprave pre ozbiljno.. a ti ako si se nasao uvrjeđen sto sam te svrstao u bagru haha.. tvoj problem jer ocito se nisi prvi puta nasao u toj situaciji da te netko svrstava u bagru..

apsolutno se nisam uvrijedio, ladno me zaboli sta netko ovdje pise. i da, eto i ja spadam u tu bagru jer odem na te dane piva isto kao sto sam isao i prije dok su bili koncerti isto kao sto odem i na ufo itd.
ako su ljudi koji idu na dane piva, eto kako vi tu tvrdite, manje bitni i nizi stalez, ne znam kako onda nazvati ljude koji su ko placipicke i stalno seru jer vise nemaju 5 dana BESPLATNIH!!! koncerata. Wink

a i ne znam kako si ti procijenio da eto tamo nema osjecana... ti to svakog osjecana znas osobno pa vidis? kod mene je eto slucaj da mi pola razreda iz srednje ide na dane piva, a sa faksa mozda 4-5 osoba. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2011. 7:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U gradu u kojem svi misle da je sve besplatno i pada s neba, ovo je vrhunac zabave. Budite sretni što i ovo imamo.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.09.2011. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › U gradu u kojem svi misle da je sve besplatno i pada s neba, ovo je vrhunac zabave. Budite sretni što i ovo imamo.


potpis.

osim ovog dijela budite sretni. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2011. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa joj....meni je ovo tak lame :/ kmeeh.
Nabrijala sam se i prije nego sam vidjela kakva će glazba biti. A taj tramvaj parti...mislim wtf! Od 20 do 22h. Ajd super. Jel to rezervirano za umirovljenike i dječicu?

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lik444
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2011. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj događaj bi prvenstveno trebao biti promocija osječke pivovare a ne događaj na kojem će mlatit brdo para. Pivo bi trebalo biti 5-8 kn max pogotovo kad je tak vodeno... .Što se tamburica tiče nemam ništa protiv ali ovaj program je stvarno premonoton. Svaku večer iste pjesme i ista priča. Zato bi trebali i pozvati koji bend( ništa skupo) da malo ubije monotoniju između tamburaša. Malo mi je smiješno što pivovara pokušava te dane piva progurat ko neku super tamburašku žurku sa spikom to je naše narodno,slavonsko a u biti ih boli k.... Samo hoće mlatit pare i usput na toj tamburaškoj spiki dodatno uštedit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2011. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nagradna igra: Tramvaj party 2011.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2011. 9:56 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - program [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: