Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2011. - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2011. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ePo je napisao/la: ›
Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › postovi copy-paste od prosle godine. Laughing


i tako će iz godine u godinu... vječite ogorčene rasprave, umjesto da se ljudi više pomire sa situacijom i puste narodno veselje. ko voli nek izvoli, ne morate se svake godine javljat i najavljivat da iz razočaranja, ljutnje ili čega već nećete prisustvovat. ko da je i bitno, šator će ionako biti pun, a pivovara će i dalje točit razrijeđeno pivo i na tome gutat pare.
riješena stvar.

Pravo temelje tog "Dani prvog hrvatskog piva" je bila alternativa a ne tamburice, tamburice su sporedna stvar bila i nije bilo toliko ljudi ko sto je bilo na alternativi..

Ocito je da je doslo do promjene u samom timu koji to organizira i rezultat se vidi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
satan
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2011. 13:39 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2011. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
inka12 je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la: ›
Dajte nam malo rocka!! Zanimljivo je da je nekad bila tamburica u malom satoru i tu su vecinom bili stariji a danas je u velikom satoru :/ a rocka pa kakvog god da god vise ni nema.. Sad


Vecinom bili stariji? Ne znam kojim si danima bio, ali na Slavonia bendu i gazdama su bili upravo mladi!


Ja pisem za prosla vremen tamo negdje 2003-2006 onda je bilo tamburice al u malom satoru i znam da je tamo bila starija ekipa 35-60god ..

Mogli bi barem ove godine neki manji sator ili otvoreni stage sa alternativnom glazbom zasto ne?

I nije uredu da imaju isti naziv "Dani prvog hrvatskog piva" ako su promjenili program i sve ostalo sto ide uz to onda mjenjaj i ime..

Pa staro ime je bilo Jesen uz Osječko... Dakle nije isto...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2011. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što bi bilo lijepo da se dežurnim komentatorima da prilika da organiziraju Jesen uz osječko ili Dane piva ili što god....
al živo me zanima kakav bi to spektakl pripremili kad sve živo znaju i u sve se razumiju...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2011. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la: ›
inka12 je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la: ›
Dajte nam malo rocka!! Zanimljivo je da je nekad bila tamburica u malom satoru i tu su vecinom bili stariji a danas je u velikom satoru :/ a rocka pa kakvog god da god vise ni nema.. Sad


Vecinom bili stariji? Ne znam kojim si danima bio, ali na Slavonia bendu i gazdama su bili upravo mladi!


Ja pisem za prosla vremen tamo negdje 2003-2006 onda je bilo tamburice al u malom satoru i znam da je tamo bila starija ekipa 35-60god ..

Mogli bi barem ove godine neki manji sator ili otvoreni stage sa alternativnom glazbom zasto ne?

I nije uredu da imaju isti naziv "Dani prvog hrvatskog piva" ako su promjenili program i sve ostalo sto ide uz to onda mjenjaj i ime..

Pa staro ime je bilo Jesen uz Osječko... Dakle nije isto...

Jesen uz Osjecko nije bilo sigurno 2003 do 2006! Jedino vidim da je bilo nesto takvo 2009..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2011. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jesen uz Osjecko nije bilo sigurno 2003 do 2006! Jedino vidim da je bilo nesto takvo 2009..

e pa bome nije bilo niti "Dani prvog hrvatskog piva" jer tada jos uopce nisu niti imali taj slogan "Osjecko - prvo hrvatsko pivo".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2011. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel bitno uopce sto se vi sad tu prepirete? kolko sam ja vidjela-satori su puni, sa vama ili bez vas,pa zasto onda mjenjat..
i definitivno sam protiv toga da se dovode preskupi i precjenjeni bendovi koji ne mogu napravit atmsferu (kad se sjeti Urbana, pa zaspala sam skoro, na psihicima isto)..
meni je prosle godine bilo odlicno..pretprosle takoder..i svida mi se sto je bas tamburica, jer ju inece ne slusam, i lijepo je za vidjet da se ne zaboravlja..(dalmosi mogu velicat klape,a mi cemo kenjat po tamburi?! e pa nedam!!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2011. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo nisu dani piva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2011. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema onih dana više kad si mogo imat 2 hladna piva.... jedno u ruci drugo na stageu.... žalosno
i ove godine ništa od programa
ovo je grad za umirovljenike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2011. 16:22 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2011. - program [Osijek]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tooooooo misko, dolazi Slavonia Band!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.09.2011. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marone je napisao/la: ›
Bilo je rocka prijašnjih godina i bilo je super, ali iz godine u godinu počeli su se ponavljati jedni te isti bendovi koji usput rečeno koštaj dosta. Zbog financijske krize i ograničenog budžeta organizatori su odustali od rock bendova jer jednostavno nemaju dovoljno novaca da dovedu par pristojnih, te su se okrenuli jeftinijoj varijanti, tamburašima. Ali po meni to uopće nije podbačaj, čak štoviše, prošle godine sam se ugodno iznenadio. Bilo je jednako, ako ne i više ljudi nego prijašnjih godina, atmosfera u šatoru je bila odlična,a zabava vrhunska. Tako da nemam ništa protiv da i ove godine sviraju tamburaši jer stvarno ne mogu naći ni jednu zamjerku na prošlogodišnje dane piva.

slažem se s tobom!
koliko ja znam bude UFO di bude rock glazba,pa nemora sad i na danima piva!netko je rekao tu da i na oktoberfestu svira njihova glazba a ne rock i on je isto u pravu!mislim da tamburice napune šator više nego urban i let3 zajedno!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2011. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la (Pogledaj post): ›
slažem se s tobom!
koliko ja znam bude UFO di bude rock glazba,pa nemora sad i na danima piva!netko je rekao tu da i na oktoberfestu svira njihova glazba a ne rock i on je isto u pravu!mislim da tamburice napune šator više nego urban i let3 zajedno!

na UFO se placa upada... pa ko je to vidio placat upad na koncert... ha da

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2011. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonia Band <3

Jesen uz Osjecko je bila odlicna, dok se jos odrzavala. Steta sto je vise nema, moglo se poslusati dobrih bandova i fino isplesati i zabaviti (nekoliko dana zaredom)...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DjSNOW
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto nema Gazdi ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2011. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato jer su bili prošle godine?

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: