Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Dino Špehar prodan u Dinamo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jupi što je otišao, samo ne znam šta je dinamo dobio s kupovinom igrača takvog kalibra..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e baš mi je drago..neka je otišao u Dinamo! a stoka nek i dalje zviždi i jebe mu oca i majku..dao Bog da ga Mamić za 5 godina proda za 10 miliona eura pa da još malo uživam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrki_2004
Offline
Avatar

Ukupno postova: 87
Lokacija: Nepoznata lokacija LOL
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2011. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Navijač sam Dinama, gledao sam ga u Osijeku, ona izjava da je Mamić obećao da će ga kupit ako dinamove rezerve pobjede Osijek to sigurno ne stoji, pa Dinamovi juniori bi ravnopravno igrali sa osijekom koji ne da je loš, nego neznam...zabili su Zagrebu i odma su ih svi digli u nebesa...alo ljudi, to je osječka stvarnost, probudite se, to su slučajnosti , kad oSijek zareda 4-5 pobjeda sa kvalitetnom igrom onda se tek moze govoriti o nečemu, svi znamo da je Dinamo naš prvi hrvatski klub ,a tako i najbogatiji, svi seru po mamiću i kartama za kunu, čovjeku nije bila bitna zarada od ulaznica nego da napuni stadion i da taj pun stadion svojim navijanjem tjera igrače da daju svoj maksimum i čovjeku treba spustiti kapu i ZAHVALITI mu se na tome, jer ih je djelomično on uveo u tu tako željenu Ligu prvaka... A i ja kao Dinamovac, pitam se, Kome fale oni debili od BBB-a koji uvijek prave nerede i na njih je klub potrošio bar pola milijuna eura , na njih i njihove pizdarije... TO SU NAVIJAČI? To su po meni hrpa govana koji unistavaju najveci hrvatski klub, budite sretni da je taj mali otisao u Dinamo jer tamo ce moci postati veći igrač ako ga se bude kvalitetno doziralo , tamo sigurno nece igrat kao u Osijeku od prve minute, pitanje je hoće li uopce igrati, al na njemu je da se pokaze, a ovi rekreativci iz Osijeka sto su više u Q -clubu i ostalim kafićima u tvrđi i promenadi nego na treninzima će barem sada imati nesto novaca da si priušte neki luksuz Wink pozdrav Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2011. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrki, dodat ću nešto na tvoje. Očigledno d poznaš osječku situaciju jako dobro što upućuje da si iz Osijeka a bolje ti je da ti ne kažem što mislim o navijačima dinama iz ovog grada. Idi Ti kao mali Dino u Zg pa tamo lamataj svoju priču o velikom dinamu što 20 godina živi na grbači cijele hrvatske. Mani se ćorava posla!

_________________
... uvijek na početku i uvijek na kraju ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrki_2004 je napisao/la (Pogledaj post): › Navijač sam Dinama, gledao sam ga u Osijeku, ona izjava da je Mamić obećao da će ga kupit ako dinamove rezerve pobjede Osijek to sigurno ne stoji, pa Dinamovi juniori bi ravnopravno igrali sa osijekom koji ne da je loš, nego neznam...zabili su Zagrebu i odma su ih svi digli u nebesa...alo ljudi, to je osječka stvarnost, probudite se, to su slučajnosti , kad oSijek zareda 4-5 pobjeda sa kvalitetnom igrom onda se tek moze govoriti o nečemu, svi znamo da je Dinamo naš prvi hrvatski klub ,a tako i najbogatiji, svi seru po mamiću i kartama za kunu, čovjeku nije bila bitna zarada od ulaznica nego da napuni stadion i da taj pun stadion svojim navijanjem tjera igrače da daju svoj maksimum i čovjeku treba spustiti kapu i ZAHVALITI mu se na tome, jer ih je djelomično on uveo u tu tako željenu Ligu prvaka... A i ja kao Dinamovac, pitam se, Kome fale oni debili od BBB-a koji uvijek prave nerede i na njih je klub potrošio bar pola milijuna eura , na njih i njihove pizdarije... TO SU NAVIJAČI? To su po meni hrpa govana koji unistavaju najveci hrvatski klub, budite sretni da je taj mali otisao u Dinamo jer tamo ce moci postati veći igrač ako ga se bude kvalitetno doziralo , tamo sigurno nece igrat kao u Osijeku od prve minute, pitanje je hoće li uopce igrati, al na njemu je da se pokaze, a ovi rekreativci iz Osijeka sto su više u Q -clubu i ostalim kafićima u tvrđi i promenadi nego na treninzima će barem sada imati nesto novaca da si priušte neki luksuz Wink pozdrav Smile


jesi ti narkoman? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrki_2004 je napisao/la (Pogledaj post): › Navijač sam Dinama, gledao sam ga u Osijeku, ona izjava da je Mamić obećao da će ga kupit ako dinamove rezerve pobjede Osijek to sigurno ne stoji, pa Dinamovi juniori bi ravnopravno igrali sa osijekom koji ne da je loš, nego neznam...zabili su Zagrebu i odma su ih svi digli u nebesa...alo ljudi, to je osječka stvarnost, probudite se, to su slučajnosti , kad oSijek zareda 4-5 pobjeda sa kvalitetnom igrom onda se tek moze govoriti o nečemu, svi znamo da je Dinamo naš prvi hrvatski klub ,a tako i najbogatiji, svi seru po mamiću i kartama za kunu, čovjeku nije bila bitna zarada od ulaznica nego da napuni stadion i da taj pun stadion svojim navijanjem tjera igrače da daju svoj maksimum i čovjeku treba spustiti kapu i ZAHVALITI mu se na tome, jer ih je djelomično on uveo u tu tako željenu Ligu prvaka... A i ja kao Dinamovac, pitam se, Kome fale oni debili od BBB-a koji uvijek prave nerede i na njih je klub potrošio bar pola milijuna eura , na njih i njihove pizdarije... TO SU NAVIJAČI? To su po meni hrpa govana koji unistavaju najveci hrvatski klub, budite sretni da je taj mali otisao u Dinamo jer tamo ce moci postati veći igrač ako ga se bude kvalitetno doziralo , tamo sigurno nece igrat kao u Osijeku od prve minute, pitanje je hoće li uopce igrati, al na njemu je da se pokaze, a ovi rekreativci iz Osijeka sto su više u Q -clubu i ostalim kafićima u tvrđi i promenadi nego na treninzima će barem sada imati nesto novaca da si priušte neki luksuz Wink pozdrav Smile


hahahhhaah blago Mamiću dok je takvih pravih navijača i Dinamovaca kao što si ti, trošiti tuđe novce, a kada se prodaju igrači onda njemu pare u džep Very Happy slušam ga jučer da je rekao kako bi se maknio iz Dinama(ah, koliko je to puta samo rekao) da su ispali od Malmea, mislim da bi svaki pravi navijač Dinama čekao radije još 12 godina Ligu prvaka samo da taj narkoman, lopovčina i primitivčina ode iz Dinama, nego gledao Ligu prvaka sa njim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): › Mrki, dodat ću nešto na tvoje. Očigledno d poznaš osječku situaciju jako dobro što upućuje da si iz Osijeka a bolje ti je da ti ne kažem što mislim o navijačima dinama iz ovog grada. Idi Ti kao mali Dino u Zg pa tamo lamataj svoju priču o velikom dinamu što 20 godina živi na grbači cijele hrvatske. Mani se ćorava posla!


Upravo tako! Very Happy ali nije mi jasno kako može hvaliti Mamića(igraju i guraju se u reprezentaciju oni koji imaju ugovor sa Mamićem da bi se skuplje prodali, mali Halilović ako neće potpisati ugovor sa njim, neće ni igrati i protjeran je iz Dinama itd itd...) i da ne vidi što se događa zadnjih 20 godina, a ovo što se događa Osijeku zadnjih 20 godina je još veći problem, naguziti se Dinamu čak i kada to ne traže, a kamoli kada traže je više nego sramotno i razočaravajuće pogotovo od Špehara koji kada je dolazio spominjao je da neće više dopustiti takvo nešto da u Hrvatskoj ne postoje samo Dinamo i Hajduk, ali eto moć Mamićevih eura je očito jača. Glasanje za Markovića, prodaja sina Dinamu... Tako nam i treba, jer nismo bolje niti zaslužili!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la (Pogledaj post): › Šta je tu čudno?? Kao da ne znamo kako se dodvoravaju Mamiću. Stvar je prosta, znači Maminjo reko ajde Roberte Hrvatino i diko Slavonska daj da dinamove rezerve razbiju tvoj klub 4:0 da im dignem samopouzdanje i da nas novine hvale, za uzvrat ću kupit onog tvog čudnovatog kljunaša, ovaj čudo od djeteta, diku i ponos zlatne ravnice. I Robi čvrsto stisnu Zdravkovu ruku uz zavvršni liz po dupetu i veliko HVALA ZDRAVKO! To je nažalost realnost. Godinama se skidaju gaće pred dinamom iz privatne koristi. Toliko od mene.

Bravo, za sve one koji ne znaju, tako je to otprilike išlo i ide već 20 godina.
Uglavnom, prije par dana sam zazivao da se i Dinu i Roberta šutne nogom u dupe iz NK Osijeka i evo 50% posla je obavljeno.
Nego, jeste vidjeli možda kako se veliki kohortaš Vida veselio na Plesu kad su stigli iz Malmoa? Meni je u jednom trenutku vuklo da će napravit show ko Mamić prije par godina na istom mjestu.
I to je najsurovija stvarnost i realnost osječkog prvoligaša. Svi ti igrači žive za to da jednog dana zaigraju ili za Dinamo ili za Hajduk (ili eventualno za neki klub na Sibiru). Njima Osijek ništa ne znači. Zašto bi onda meni nešto značio i još da trošim novce na takve?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikada nemojte uzimati kokain, jer izgledat ćete ovako:


http://www.youtube.com/watch?v=f7QN1V0yaoE&feature=player_embedded

Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
libometuki
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa svi mi želimo veće novce, zasto onda i ti nasi igraci ne bi zeljei igrati za veće novce ako imaju priliku prodati se u dinamo. Kad (nikad) Osijek bude imao velike novce igraci nece sanjati o odlasku. Osijek nikad neće imati velike novce jer ne postoji osoba koja bi te novce donjela i sačuvaja u klubu. Takva nam je i cijela država, ne postoji nitko ko bi nas izvukao iz jebene krize.
Brick Top je napisao/la: ›
partwish je napisao/la (Pogledaj post): › Šta je tu čudno?? Kao da ne znamo kako se dodvoravaju Mamiću. Stvar je prosta, znači Maminjo reko ajde Roberte Hrvatino i diko Slavonska daj da dinamove rezerve razbiju tvoj klub 4:0 da im dignem samopouzdanje i da nas novine hvale, za uzvrat ću kupit onog tvog čudnovatog kljunaša, ovaj čudo od djeteta, diku i ponos zlatne ravnice. I Robi čvrsto stisnu Zdravkovu ruku uz zavvršni liz po dupetu i veliko HVALA ZDRAVKO! To je nažalost realnost. Godinama se skidaju gaće pred dinamom iz privatne koristi. Toliko od mene.

Bravo, za sve one koji ne znaju, tako je to otprilike išlo i ide već 20 godina.
Uglavnom, prije par dana sam zazivao da se i Dinu i Roberta šutne nogom u dupe iz NK Osijeka i evo 50% posla je obavljeno.
Nego, jeste vidjeli možda kako se veliki kohortaš Vida veselio na Plesu kad su stigli iz Malmoa? Meni je u jednom trenutku vuklo da će napravit show ko Mamić prije par godina na istom mjestu.
I to je najsurovija stvarnost i realnost osječkog prvoligaša. Svi ti igrači žive za to da jednog dana zaigraju ili za Dinamo ili za Hajduk (ili eventualno za neki klub na Sibiru). Njima Osijek ništa ne znači. Zašto bi onda meni nešto značio i još da trošim novce na takve?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek se pojacao jer je prodao spehara... osim toga pa niste sisali veslo da mislite da je robert prodo sina za 250 000 eura xd...

tu je naravno neki interni dogovor kao npr klauzula od 50% na njegovo prodavanja ili nesto slicno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrki_2004
Offline
Avatar

Ukupno postova: 87
Lokacija: Nepoznata lokacija LOL
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.08.2011. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesam , iz Osijeka sam, i mozete vi sad tu pricat kako je mamić smeće od čovjeka i da je vec trebo zavrsit u zatvoru sto puta, JA SE SA SVIME TIME SLAŽEM. ali , da je čovjek sposoban od običnog kluba napravit Veliki klub, to mu nitko nemoze ni A reci...istina, Dinamo ima veliku paru od države, ali ne moze se reci da Mamić nije donio novce u Dinamovu blagajnu... i kolko god se mi tu jebali međusobno i pljuvali po mamiću, DA MAMIĆ DOĐE U OSIJEK I PREUZME KLUB, SVI BI GA PRIHVATILI, JER LIK ZNA SVOJ POSAO, JEBO MU PAS MATER AL ZNA...SIGURNO DA DOBAR DIO I SEBI UZIMA, NA KRAJU KRAJEVA, BOG JE SAM SEBI PRVO STVORIO BRADU...AL DA ZNA OD KLUBA KOJI SE BORIO U LIGI ZA OPSTANAK, NAPRAVIT PRVAKA ZA NEKOLIKO GODINA, TO JE ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.index.hr/sport/clanak/mamic-doveo-spehara-i-porucio-simunic-je-nas-odbio-je-malesa-/568183.aspx


haha predsjednik NK Osijeka pomaže Osijeku hahaha
čemu onda priče o klubu i novcu i pogonu konstantna kuknjava za pare, a rade kontra kluba za privatne interese koriste NK Osijek ko pijacu

ma nedam ni kune od proračuna za NK Osijek ni lipe ni za školu nogometa, šta će neam to ionako služi više Dinamu nego Nk Osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2011. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krenimo ispočetka! Mladi igrač Osijeka Dino Špehar, sin predsjednika kluba prodaje se za 250k eura Dinamu iz Zagreba. Junior kojeg u matičnom klubu nije voljela niti struka niti publika, prvi jer su smatrali da treba malo više vremena da bi postao standardni prvotimac a drugi jer i najvjernijem navijaču bijelo plavih je bilo jasno zbog čeka ovaj 17godišnjak se gura u prvi tim. Bože moj ne sudite mu izjave u klubu u kojem sad je jer nisam vidio nekog da je došao u neku firmu i pljuvao je. Što s tih 250000 eura. Za plaće ili neke druge troškove, dokle. Do proljetnog dijela i što onda. Predsjednik put pod noge s obrazloženjem ja sam htio ali nije išlo (obiteljski dio uspio). Da ponovimo 7 godina za 250 tisuća eura. Velike li kvalitete ili malo mučke. Mamić izjavljuje mi ćemo polako s njim jer mi znamo raditi s mladim igračima. Pa onda što ih ne proizvodi sam. Mamić ne stvara on je nakupac, kupi jeftino i prodaj skupo. Živjeli spasonosnih 250k! Vratimo se malo ranije. Gospodin Mtković je trebao postati predsjednik a Špehar stariji direktor a onda iz vedra neba ishod drugačiji jer bivši nogometaš ima bolje veze od jednog istinskog navijača i političara u gospodarstvu. Gdje su sad te veze kad je klub na koljenima, u ZG podno Mamićevih nogu iz obiteljskih razloga. Pitanjce malo. Da li je gospon predsjednik bio kod Mamića u svojstvu tate ili kao predstavnik kluba? Jedini pravi potez za budućnost kluba je privatizacija jer sve ostalo je lokomotiva pod drugim imenom. Ponizimo Vas s drugom ekipom i eto vam 250000 košćica da znate gdje vam je mjesto. Nije istina da u Osijeku nema novca već nema budala koji će uložiti svoje novce u vreću bez dna što puni džepove onih što ni lipu ne daju a klub samo tone. Gospodine predsjedniče, ispunili ste misiju a sad pustite nas da dostojanstveno potonemo sa rukama u zraku a ne u nečijem dupetu radi sebe i sina svoga.

_________________
... uvijek na početku i uvijek na kraju ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: