Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ušao u posao iz ljubavi prema životinjama - šeta pse i zarađuje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
Ovo me neodoljivo podsjeća na starce zarasle za kauč koji gledaju stalno iste programe na TV-u i ne prestaju ih kritizirati, a ne bi slučajno prebacili program.
Ima i drugih portala, zašto visite stalno na onom koji vam se ne sviđa?
Fascinantno je koliko ljudi egzistira samo da bi srali po nečemu. Kad si zadovoljan svojim životom i svojim poslom i kad radiš nešto korisno, puno ti manje stvari smeta i puno pozitivnije gledaš ono što vidiš pred sobom.


potpisujem

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2011. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
"bla,bla..."/cut/

Kad si zadovoljan svojim životom i svojim poslom i kad radiš nešto korisno, puno ti manje stvari smeta i puno pozitivnije gledaš ono što vidiš pred sobom.


I,placa li lik poreze ili radi na crno?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2011. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Mene boli kifla šta vi kažete,ja ne pljujem čovjeka ni njegov "posao" nego samo takav način novinarstva.

ovaj, ja se ispricavam, ali... postoji li na ovom portalu neki drugi nacin novinarstva? ili, preciznije receno -> postoji li na ovom portalu novinarstvo?

moze bit sam propustio (molim link).
 


Jebiga ja kad čitam članke na portalima ja ih smatram novinarskim člancima koji bi trebali biti profesionalni itd. Naravno da je to rijetkost,nisam uopće razmišljao o tome i moj bed.

Btw. i ja se pitam kako pojedini ljudi rade neke poslove a da im nekakva inspekcija nije pokucala na vrata? Recimo one noktare kojih ima svuda po gradu,one što briju međunožja i masiraju doma...a svi se oni javno reklamiraju na fejsu i na netu. Svejedno mislim da bi bilo đubretarski nekome nabijati na nos što je recimo čuvao pse,dadiljao djecu ili radio slične stvari a nije platio porez,to je traženje dlake u jajetu spram onih koji zarađuju brdo love pa ne plaćaju ništa.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: