Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: U Split po dobar rezultat!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65822
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2011. 15:02 
Naslov:  NK Osijek: U Split po dobar rezultat!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimanje za NK Osijek konačno je na zavidnijem nivou. Osječka publika, koliko god kritična bila, ne treba više od sedam bodova u tri kola da bi počela sanjariti. A raspored je u iduća tri kola takav da bi se ubrzo mogli znati pravi dometi Bijelo – plavih u tekućoj sezoni. Prvo je na redu teško gostovanje u Splitu, zatim u Gradski vrt stiže Dinamo, da bi mini seriju derbija Osječani zaključili na Gradskom stadionu u Vinkovcima. Igrači su u prva tri kola sami sebi letvicu podigli visoko, a vrijeme će vrlo brzo pokazati hoće li Osječani letjeti iznad ili ispod nje!

Na današnjem okupljanju za novinare svoje dojmove podijelili su s nama trener Bijelo – plavih Vlado Bilić i jedan od, za sada, ključnih pojedinaca osječke veze, Srđan Vidaković.



Prvi je riječ uzeo trener Bilić:
- Zacrtano – odrađeno! Tako bi mogli sumirati razdoblje pripreme za Split koje je počelo odmah nakon utakmice sa Zagrebom. Momčad je fizički spremna, iako imamo već standardnih problema s ozljedama. Kapetana Smoju već tradicionalno muče leđa, zbog istog problema Zoran Kvržić ne trenira s nama već dva dana, ali do susreta sa Splitom bi trebali biti spremni. Druga je priča s Vedranom Jugovićem koji je jučer operirao koljeno i s nama neće biti barem dva mjeseca. Momčadi su zato priključeni „[i]KolumbijciMaglica i Lešković koji će za sastav konkurirati, ali treba uzeti u obzir i let od 25 sati te vremensku prilagodbu. Drago mi je da sam uspio standardizirati momčad i da sve izgleda tako lijepo u prva tri kola. Protiv Splita se nećemo nešto posebno zatvarati, jer to jednostavno nije način na koji mi igramo. Ekipa na put kreće u subotu u 08:00, a isti dan nas očekuje i zadnji trening u Dugopolju.[/i]



Na stanje u svlačionici osvrnuo se veznjak Bijelo – plavih Srđan Vidaković:
- Atmosfera je u svlačionici nakon uvodna tri kola i dvije pobjede u nizu odlična. Na Split idemo rasterećeni, pružiti dobru partiju, a iako su oni jako kvalitetni, želimo se vratiti s dobrim rezultatom! Prošle sezone sam im ja zabio u Osijeku za pobjedu, a ovaj put ne mora biti tako, uz uvjet da će netko drugi pogoditi! Moj suigrač Ivan Miličević je u izjavi za medije već rekao kako izuzetno godi biti na prvom mjestu, pa makar na dva sata, a mi taj osjećaj, koji donosi boravak u vrhu, želimo zadržati što duže!

Osječani protiv Splita igraju u nedjelju, 14. kolovoza 2011., s početkom u 20:00 sati, a sve vas koji niste u mogućnosti potegnuti do Splita obradovat će vijest da ćete utakmicu moći pogledati na Arena1, u sklopu osnovnog paketa MAXtv-a!

Godišnje ulaznice

Kako nam je potvrdio glasnogovornik kluba Dalibor Kasač, prodaja godišnjih ulaznica i dalje ide jako dobro, a poziva ovom prilikom i sve zainteresirane da svoju ulaznicu osiguraju što prije. Naime, u klubu su odlučili da će prodaja trajati još samo dva dana, do subote, 13. kolovoza, do 13:00 sati! Mislim da su zadnji rezultati i igre Bijelo – plavih dovoljan mamac da izdvojite gotovo simboličan iznos za cijelu sezonu u Gradskom vrtu! Podsjetimo, godišnja ulaznica za istok može se kupiti po cijeni od 150 kn, a za zapad po cijeni od 200 kn. Tajništvo kluba, Wilsonova bb. Što čekate?!

Autor: Mladen Kovačević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKA
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.08.2011. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo hrabre i odlučne sreća prati,idemo po pobjedu i tri boda.Sretan put

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AJOOOO OSIJEK!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2011. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

0:2

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2011. 6:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo dečki, pokazali ste da možete, da želite, sada tako i nastavite... nadam se pobijedi, pamakr i minimalnoj, ali pobijeda je pobijeda... nemojte sada uprskati prva tri kola!!! sretna pun i vratite se sa 3 boda!!

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.08.2011. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko god Osijek bio dobar i koliko god ja htio da pobijede, čini mi se da su svi previše podcjenili Split.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2011. 9:38 
Naslov:  Re: NK Osijek: U Split po dobar rezultat!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://maxtv.tportal.hr/epg

na ovoj neozbiljnoj televiziji se program mijenja na poludnevnoj bazi. sinoć su utakmicu split - osijek prebacili na arenu3, da bi je danas potpuno izbacili iz programa!?

ispričavam se što sam bilo što napisao, nekima probudio i lažne nade, kao uostalom i sebi, ali bar znam za ubuduće...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2011. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto je opet na areni 3, pise uzivo Very Happy

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: