Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kazna za pedofila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Bas me zanima kako bi jedan pedofil reagirao da njegova dvanaestogodisnja kcerkica kuci dovode pedesetogodisnjeg prdonju i kaze: "Tata, tata ovo je moj novi decko, ocete ga primit u stranku? Znas, on meni gura ruku u gace."


Ako već on nije sam probao. Mislim da je rijetkim pedofilima krvno srodstvo prepreka (ali govorim napamet, ne raspolažem podacima...). Prije će se u takvog pedofilskog tatice javiti ljubomora kao u klasičnoj vezi, nego potreba da svog potomka zaštiti. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2006. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Nizozemska ima povijest guranja granice...


Slažem se s tobom. Isprva sam mislio da oni hoće recimo granicu pomaknuti s 18 na 16 godina pa da ih glupi novinari nazivaju pedofilima zbog bombastičnosti, ali evo - istina je.
Stranka pedofila je stvanrno naziv koji pristaje budući je dob koju zagovaraju za nesmetano "obavljanje posla" - 12 godina!

To je sumrak inteligencije, razuma i ostalog - jer siguran sam da niti jedna struka ne može dati mišljenje da je to zdravo, a nekmoli poželjno.

I to nije nešto što je problem trenutne tehnologije ili naše primitivne percepcije, dvanaestogošnjakinja će biti djete i za tisuću godina.

Žao mi je, ovo se nije smjelo dogoditi.
Ipak, ako se vaša percepcija Nizozemske kao liberane (ultraliberalno = fašizam) razletila kao mjehurić od sapunice - znajte da sam od jedne studentske udruge tamo dobio tako diskriminatoran odgovor - ne mogu konkurirati na posao, iako to u oglasu ne piše, samo zato što sam, pazite, iz "ISTOČNE EUROPE".

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej, ali pazi, oni traže da se granica od 12 godina s vremenom potpuno ukine? Ne razumijem, što bi oni, male bebe?????

Tako me to ljuti >Sad

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvar klime, neki bi rekli.

koliko su godina imali Romeo i Julija?

p.s.
protivnik sam pedofilije, da ne bi netko krivo shvatio.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Hej, ali pazi, oni traže da se granica od 12 godina s vremenom potpuno ukine? Ne razumijem, što bi oni, male bebe?????

Tako me to ljuti >Sad

Što je najgore njima su i ti od 12 g prestari, statistički većina pedofila napada bebe ili djecu od 2,3 godine....strahota

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2006. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pedofili su najgori olos drustva. Po meni su ubojice, ako ih usporedjujemo sa pedofilima, uzorni gradjani. Za pedofile treba i posebne zatvore napraviti te im pruziti poseban tretman, kakav zasluzuju s obzirom na mrcvarenje malisana koji nemaju nikakve sanse obraniti se. Takve perverzne kukavice treba vezat i oduzeti im sva ljudska prava, a oni sebi osnivaju stranku. Jebote, jos ce za par godina trazit da se legaliziraju brakovi sa dojencadi... Da se mene pita svi oni koji se zalazu za veze izmedju prdonja i dvanaestogodisnjaka trebaju odmah na neki tretman, prije nego zgrabe neko bespomocno dijete...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2006. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Pedofili su najgori olos drustva. Po meni su ubojice, ako ih usporedjujemo sa pedofilima, uzorni gradjani. Za pedofile treba i posebne zatvore napraviti te im pruziti poseban tretman, kakav zasluzuju s obzirom na mrcvarenje malisana koji nemaju nikakve sanse obraniti se. Takve perverzne kukavice treba vezat i oduzeti im sva ljudska prava, a oni sebi osnivaju stranku. Jebote, jos ce za par godina trazit da se legaliziraju brakovi sa dojencadi... Da se mene pita svi oni koji se zalazu za veze izmedju prdonja i dvanaestogodisnjaka trebaju odmah na neki tretman, prije nego zgrabe neko bespomocno dijete...


ne bih mogao to bolje srociti. (iako ce se sada Netko ubaciti kako nije pravno u pravu muciti nekoga)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2006. 2:20 
Naslov:  Re: Kazna za pedofila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stranka pedofila zove se PSS ( Pedoseksualna Stranka ) osijek031.com smile
E, sad me zanima jesu li oni stranka ljevice, desnice ili centra Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2006. 3:41 
Naslov:  Re: Kazna za pedofila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... žalosno, ali čini se da ću se uskoro početi slagati sa svojom bakom i reći "Kuda ide ovaj svijet" nakon čega ću okolo zagovarati čednost i zgražati se na seks prije braka. Mislim, ljudi stvarno više nisu normalni.

Pitam se samo kada ćemo legalizirati ubojstva?! Hej, pa većina ubojica su ljudi s nekakvim poremećajem u percepciji okoline. Ali, i oni imaju svoja prava i potrebe, zar ne? Kako im mogu okrutni zakoni tako uskraćivati pravo na zadovoljenje svojih potreba?! Rolling Eyes

Mislim stvarno, povraća mi se od ovih sranja. Samo ne shvaćam kakve veze s pedofilijom ima spolni čin s životinjom? Čujem da su tražili i to, dakle legalizaciju sodomije.

Mislim da je krajnje vrijeme da na ulice i trgove itađu svi pedofili, silovatelji, ubojice, zlostavljači, nekrofili... svi psihički bolesnici od reda. I TRAŽE SVOJA PRAVA!

Fuj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2006. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
stvar klime, neki bi rekli.

koliko su godina imali Romeo i Julija?

p.s.
protivnik sam pedofilije, da ne bi netko krivo shvatio.


Romeo i Julija su oboje bili maloljetni, tak da se to ne računa.
Kod pedofilije je stvar perfidije, čini mi se: bezobraznog i bolesnog shvaćanja da se radi o djetetu koje a) ne može sve shvatiti b) ne može se obraniti. Ako bih ja kao laik htjela obasniti mentalni sklop pedofila, rekla bih da su sociopati, nesposobni za normalnu komunikaciju s okolinom i da imaju problem kompleksa koji ih sprječava da osjete normalan seksualni poriv prema ženama svojih godina. Što opet izgleda kao da ih branim, ali ne. Međutim, može li mi netko reći može li se pedofilija liječiti, kako se liječi i u kolikom postotku ima uspješnost?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2006. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Međutim, može li mi netko reći može li se pedofilija liječiti, kako se liječi i u kolikom postotku ima uspješnost?


Pedofilija je parafilija, kod koje osoba osjeća spolnu prvilačnost prema djeci predadolescentske dobi.

Što se liječenja tiče, nek paperje napiše, ona tu dosta zna... Ali mislim da su svi beziznimno recidivsti.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2006. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam tako čula. A ako se zna da lijeka nema i da su recidivisti u svakom slučaju, tada imamo temelj da ih kao bolesne potrpamo u neku izoliranu okolinu for life, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2006. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
I ja sam tako čula. A ako se zna da lijeka nema i da su recidivisti u svakom slučaju, tada imamo temelj da ih kao bolesne potrpamo u neku izoliranu okolinu for life, zar ne?


i - mogao bi upaliti onaj plan, dakle Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2006. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puki i ja smo već razgovarali o sustavu zaštite od pedofila: ako ih se već ne može spriječiti da napadaju malu djecu, i ako ih se ne može izliječiti od toga, treba ih, dakle, izolirati od mogućnosti da dođu u kontakt s malom djecom nakon što odsluže zatvorsku kaznu: Amerika je već imala nekoliko takvih pokušaja - narukvice za kretanje, javljanje socijalnom radniku... Ono o čemu smo mi razmišljali išlo je u dva smjera: kemijska kastracija, koja apparently umrtvljuje organe i smanjuje libido (no to moram provjeriti, nisam baš sigurna), tako da ne bi dolazilo do napada od dotičnog zato što on više nema nikakvih takvih interesa... No opet, bi li to bilo etično: nekoga kastrirati for life, što ako se unormali i poželi imati vlastitu djecu?
I drugo: smještanje pedofila nakon izdržane zatvorske kazne u rezidencijalne četvrti u kojima bi njihovo kretanje bilo strogo kontrolirano, gdje bi mogli donekle normalno funkcionirati, ali bez kontakata s djecom. Ja i tu imam etičku dvojbu jer koliko je etično ograničavati pravo na slobodno kretanje osobi koja je izdržala zatvorsku kaznu i time otplatila svoj dug društvu?
Molim očitovanje svekolikog pučanstva na temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2006. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo još treba da ubojice osnuju svoju, lopovi svoju, silovatelji svoju... i neka svako kazneno djelo postane dio rituala određene stranke (sekte)

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: