Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Bibinim raljama: Damir Mihalička - Miha [1/2]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa jesam li pitao jel taj čovjek nešto radi?

Jesam li rekao da netko mora imati djecu i obitelj? Nisam. Ono što sam rekao je to da država (društvo) treba stimulirati poželjno, a destimulirati neželjeno ponašanje. I uzeo sam u obzir da netko nije imao sreće naći partnera, da netko zbog zdravstvenih razloga ne može imati djece.

A ako sam nekoga omalovažio, ispričavam se.

Porez na socijalnu pomoć? Pa to bi bilo suludo, a što se tiče lažnih branitelja i umirovljenika apsolutno sam za da se njihova prava ukinu, štoviše, da moraju vratiti ono što su dobili. Za pravednost sam i više nego što možeš zamisliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2011. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Što taj čovjek radi, osim što se voza, kao muzicira i živi s mamom? Nit žene, nit djece, a para i vremena se ima za petsto pari rola, gadgeta i drugih šizdarija i za anti-music glazbu. Prisjećajući se nedavnih vijesti o lošoj demografskoj slici Hrvatske, nameće se logično rješenje: porez na neženje/neudane (do određene godine) i ako nemaš djece; sredstva se usmjeravaju u financiranje onih koji na ovaj način pridonose društvu.

Da ne bude komentara poput: "ti bi oporezivao pravo na izbor", reći ću samo da slično rješenje već imamo; naime, neoporezivi dio dohotka vam je veći ako imate više djece.

Što se same vijesti tiče: počela sezona kiselih krastavaca.


Eh, kakvih sve ljudi ima vjerojatno bi oporezivali i pravo na osmijeh, jer oni se nikada ne smiju pa zašto bi netko drugi bio sretan, sve to treba pozatvarati, jer što ćeš se ti meni smijati, ako je meni teško i jadno u životu, neka bude i drugima, jer tada ću se ja osjećati bolje kad je drugima lošije Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, puni ste predrasuda, mene baš nasmijaše vaši komentari. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2011. 14:19 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ah, puni ste predrasuda, mene baš nasmijaše vaši komentari. Very Happy


Jaoooooo Very Happy

Ova izjava uopće nije puna predrasuda:

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Što taj čovjek radi, osim što se voza, kao muzicira i živi s mamom? Nit žene, nit djece, a para i vremena se ima za petsto pari rola, gadgeta i drugih šizdarija i za anti-music glazbu.


Ajd nemoj više Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to i kažem: o meni stvoriše predrasudu oni koji sami pozivaju na nestvaranje predrasuda. A da sam se zaletio s komentarom, jesam. Sekira me minus na novom popisu stanovništva.

Sori, Miha, nisu krive tvoje role. Smile

Jel mi oprošteno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miha je odličan. Smile Mislim da sam ga ovih dana vidio na nekom čudu od bicikla, ono što voziš ležećki Very Happy

Poseban lik, zaista treba ostati takav kakav je.

Pred koji mjesec sam, čisteći stan, naletio na njegov priključak koji je sam sklepao, nekakav adapter za Commodore; ili Atari, sjećanje me lagano izdaje. Nemreš belivit da su ta čuda radila Very Happy

Thumbs up za role. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.07.2011. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beziljy je napisao/la (Pogledaj post): › Kakvi će tek bit komentari kad pokaže bicikle?! Very Happy

Haha iznenaditi ces se nema puno bicikla sam dva tri Smile ako si malo snalazljiv btw. part2 se moze pogledati na youtubu je Smile malo treba biti snalazljiv necu otkriti na koji nacin Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2011. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Ono što sam rekao je to da država (društvo) treba stimulirati poželjno, a destimulirati neželjeno ponašanje.


Znači tebi država određuje kako ćeš se ponašati? A što ako po državi poželjno ponašanje tebi ne odgovara, nego imaš druge poglede na život i životne interese?

Jel te treba oporezovat? Izopćit? Kamenovat?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.07.2011. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe a nije pokazao kolekciju golisavih slika mladih djevojcica, sigurno ju posjeduje Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Određivanje nije isto što i stimuliranje i destimuliranje, i ti to vrlo dobro znaš, samo pokušavaš podmetnuti drugu tezu.

Mnogo se toga nepoželjnog danas oporezuje, tako da ne vidim čemu se čudiš. A ako ti ne odgovara, imaš 3 opcije: pomiriti se s tim, (pokušati) promijeniti, ili otići iz te države.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2011. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Što taj čovjek radi, osim što se voza, kao muzicira i živi s mamom? Nit žene, nit djece, a para i vremena se ima za petsto pari rola, gadgeta i drugih šizdarija i za anti-music glazbu. Prisjećajući se nedavnih vijesti o lošoj demografskoj slici Hrvatske, nameće se logično rješenje: porez na neženje/neudane (do određene godine) i ako nemaš djece; sredstva se usmjeravaju u financiranje onih koji na ovaj način pridonose društvu.

Da ne bude komentara poput: "ti bi oporezivao pravo na izbor", reći ću samo da slično rješenje već imamo; naime, neoporezivi dio dohotka vam je veći ako imate više djece.

Što se same vijesti tiče: počela sezona kiselih krastavaca.

Slušaj - svatko živi nekim svojim stilom na koji ima pravo do granica prava drugih ljudi... Koliko god djelovalo čudno, ali ovaj lik ima nekakav djetinjasti, dobroćudan i simpa način. Uvijek je nasmijan, ne čini nikome ništa loše i - sve u svemu zanimljivo ga je vidjeti na ulicama grada. Zbirka rola mu je doista impresivna, a još su dojmljiviji njegov trud i inovativnost u čuvanju svih tih rola. Čovjek doista voli svoj hobi - pa od njega je izgradio čitavu disciplinu! Ja bih ga uvrstila u znamenitosti Osijeka - eto ideje onom kukavelju Macaniću koji 20 godina vodi turizam grada a da nije smislio ništa osim kuknjave kako ne može učiniti ništa!

Pohvale Bibi, prilog je dobar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2011. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, Miha je doista jedan od upecatljivijih osjeckih osobenjaka i neka takav i ostane.

@zen031, post ti je na razini babe s pije. Sve te role kostaju manje od jednog polovnog automobila srednje klase. Gajba mu, ako zivi tu gdje je snimano, i nije bas nesto na cemu bi se trebalo pretjerano zavidjeti.


Svaki post mu je na razini babe s pije jer lik je baba s pije. Nakon što sam prestao srati i trudim se što manje više pisati po forumu, on je još jedini lik čiji me stavovi i ograničenost mogu nagnati da napišem neki malo žešći post. Smile

Argumentirati neću ništa jer nema potrebe.

Miha je kralj, jako pozitivan lik i baš mi je drago kad god ga vidim il na ulici il u Kestenu, uvijek nasmijan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bart
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2011. 0:15 
Naslov:  Re: U Bibinim raljama: Damir Mihalička - Miha [1/2]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legenda! drugi dio ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2011. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, Miha je doista jedan od upecatljivijih osjeckih osobenjaka i neka takav i ostane.

@zen031, post ti je na razini babe s pije. Sve te role kostaju manje od jednog polovnog automobila srednje klase. Gajba mu, ako zivi tu gdje je snimano, i nije bas nesto na cemu bi se trebalo pretjerano zavidjeti.


Svaki post mu je na razini babe s pije jer lik je baba s pije. Nakon što sam prestao srati i trudim se što manje više pisati po forumu, on je još jedini lik čiji me stavovi i ograničenost mogu nagnati da napišem neki malo žešći post. Smile

Argumentirati neću ništa jer nema potrebe.

Miha je kralj, jako pozitivan lik i baš mi je drago kad god ga vidim il na ulici il u Kestenu, uvijek nasmijan.


Kažeš "SVAKI post", znači da čitaš svaki moj post; zašto čitati postove nekoga tko ti je toliko antipatičan? Zašto bi to netko radio?

Normalno je da se ljudi u stavovima ne slažu, pa kad se toliko ne slažu kao što ti opisuješ za mene, onda se ne druže, izbjegavaju se, pa se čak ni ne pozdravljaju na ulici. Na forumu je radnja sukladna tome klikanje na tipku ignore. Eto, mene je lega obavijestio da se post odnosi na mene, pa sam išao vidjeti o čemu se radi, inače si mi na ignore, na to se i vraćaš, i to je posve u redu, ako se mene pita. I nema ljutnje.

Lijep pozdrav i sve najbolje želim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
afennell
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2011. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 - oladi!

Miha je legenda!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: