Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sretan ti rođendan, premijerko!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DGOTaliban
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek,Donji Grad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2011. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

70rupies je napisao/la: ›

Lake droge ne postoje. Droga je droga.


Naravno da postoje lake droge!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
70rupies
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2011. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DGOTaliban je napisao/la: ›
70rupies je napisao/la: ›

Lake droge ne postoje. Droga je droga.


Naravno da postoje lake droge!


Aj riješi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2011. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao prvo ne razmijem na što misliš kad kažeš "moji" ja sam samo jedna nezadovoljna građanka ove zemlje,


Na internetu vas je 1 mil. , na ulici vas je 100.

Oprosti, jednostavno počnem glasno vrištati od uzbuđenja kada čitam nečije kukanje na internetu, to je tako simpatično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zloriba
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2011. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikakva čestitanja. Ne trebamo u EU. EU je naddržava, bez granica, bez suverenosti svake članice u njoj, a osobito male države kao što je RH.
U takvu zajednicu i sa tako mnogobrojnim stanovništvom drugih narodnosti, Hrvati bi se "utopili" da se ni znalo ne bi za njih.
Kao kada bi izvršili ulijevanje litra vina u bačvu od nekoliko stotina litara vode. Od takvoga vina ne bi ostalo ni "v".

Bili smo mi u jednoj još manjoj zajednici od EU, u SFRJ-u, sa nekim administrativnim granicama i nismo mogli tamo obitavati kao ljudi. I to sa puno manjim srazmjerom drugih narodnosti.
Poznato je šta smo sve pretrpili dok smo se "iskoprcali" iz takve zajednice.
Nismo u njoj imali skoro nikakvih prava ni slobode. Iako je bila relativno mala.

Možemo zamisliti kakva bi prava i slobodu uživali u toj velikoj zajednici u koju tako neoprezno mnogi žele ući.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2011. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zloriba je napisao/la (Pogledaj post): › Nikakva čestitanja. Ne trebamo u EU. EU je naddržava, bez granica, bez suverenosti svake članice u njoj, a osobito male države kao što je RH.
U takvu zajednicu i sa tako mnogobrojnim stanovništvom drugih narodnosti, Hrvati bi se "utopili" da se ni znalo ne bi za njih.
Kao kada bi izvršili ulijevanje litra vina u bačvu od nekoliko stotina litara vode. Od takvoga vina ne bi ostalo ni "v".

Bili smo mi u jednoj još manjoj zajednici od EU, u SFRJ-u, sa nekim administrativnim granicama i nismo mogli tamo obitavati kao ljudi. I to sa puno manjim srazmjerom drugih narodnosti.
Poznato je šta smo sve pretrpili dok smo se "iskoprcali" iz takve zajednice.
Nismo u njoj imali skoro nikakvih prava ni slobode. Iako je bila relativno mala.

Možemo zamisliti kakva bi prava i slobodu uživali u toj velikoj zajednici u koju tako neoprezno mnogi žele ući.

alternativa?
ostati neovisan i samostalan da svatko moze krasti koliko, kada i gdje hoce?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › alternativa?
ostati neovisan i samostalan da svatko moze krasti koliko, kada i gdje hoce?

Kao prvo, htjeli mi to priznati ili ne, pravna država je napokon počela funkcionirati što se tiče političkog i sličnog kriminala, a kao drugo, šta ti stvarno misliš da je EU toliko obećana organizacija da tamo nema kradeži, mita i korupcije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2011. 2:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao prvo, htjeli mi to priznati ili ne, pravna država je napokon počela funkcionirati što se tiče političkog i sličnog kriminala, a kao drugo, šta ti stvarno misliš da je EU toliko obećana organizacija da tamo nema kradeži, mita i korupcije?

pa pocela... pocela je vrlo vjerojatno bas zbog EU.
naravno da ima, svugdje ima, ali mislim da je to neusporedivo sa nasom situacijom. osim EU, mislim da bolju alternativu nemamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: