Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP stanovnicima Tenje nudi dvostruko više autobusnih polazaka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65830
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 13:01 
Naslov:  GPP stanovnicima Tenje nudi dvostruko više autobusnih polazaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Direktor GPP-a Igor Medić ponudio je stanovnicima Tenje udvostručavanje broja autobusnih polazaka na relaciji Osijek - Tenja i obrnuto, a zauzvrat putnici trebaju prihvatiti da ih autobus neće voziti kroz Osijek već samo do prvih autobusnih i tramvajskih stajališta. Time bi se stalo na kraj i povremenom kašnjenju autobusa do čega dolazi zbog dugačke rute, odnosno činjenice da autobusi za Tenju kreću iz Čepina.

- Osluškujemo želje i potrebe građana, a za stanovnike Tenje bismo mogli ponuditi znatno više polazaka bez povećavanja broja vozila ili vozača u prometu. Za Tenju dnevno imamo 30-ak polazaka, a kada bi autobusi kružili na kraćoj relaciji od Tenje do prvih stajališta u Osijeku polazaka bi moglo biti 50 ili 60. Ovu varijantu polazaka ponudili smo predstavnicima MO Tenja i ako pristanu, sve možemo organizirati u nekoliko dana, kaže Medić. No, u MO Tenja još nije održana sjednica na kojoj bi se trebalo razgovarati o toj temi, a predsjednik Vijeća MO Josip Mihaljević kaže da će se prije donošenja odluke pitati putnike GPP-a za savjet.

- Ideja se čini dobrom i vjerujem da ćemo ići u smjeru da se polasci tako organiziraju, a putnici naviknu na presjedanje jednom kada uđu u Osijek. Ipak, još ćemo razgovarati na sjednici Vijeća i konzultirati se s putnicima prije bilo kakve odluke, kaže Mihaljević. Dođe li do izmjena u voznom redu, putnicima iz Tenje čekanje na autobus, koje nekada traje i sat vremena, doslovce bi se prepolovilo pa se i očekuje i da će mještani biti za ovakve izmjene.

Tekst: I.Sekol/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ideja mi se sviđa..i samoj mi je padala upravo ta zamisao čekajući čepinac ili briješćanski...nadam se da će takav model zaživjeti i na više relacija.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2011. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Ideja mi se sviđa..i samoj mi je padala upravo ta zamisao čekajući čepinac ili briješćanski...nadam se da će takav model zaživjeti i na više relacija.

Hm...nadam se da će se stvarno pitati putnike, a ne da čelnici MO tenja samovoljno odluče.

Ideja je relativno ok, ali mi pada na pamet jedan problem. Što je s onim lančanim polascima kasno navečer, kad u 22:20 i 23:10 h Tenjac ide za Čepin, Tvrđavica za Brijest, Bjelobrdac za Josipovac i obrnuto? Kako bi se onda izorganiziralo da ljudi stignu na vrijeme, npr. oni koji idu iz Tenja za Čepin i žele stići u 22:20 do Gajevog? Ako bi se i presjedalo u gradu, polasci buseva i tramvaja su rijeđi nego li po danu. Dal bi onda trebalo promijeniti i vozni red jugovaca i tramvaja na relaciji Trg - Mačkamama?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2011. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako bi trebali i za Čepin, Sarvaš i Antunovac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.06.2011. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Antunovac nije Grad Osijek, Panturist vozi..jel

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartolomey
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2011. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam kako je 24 busa koja idu iz grada radnim danom (subota i nedelja 19) odjednom postalo TRIDESETAK? p.s. možeš misliti što će nas neko iz mjesnog odbora pitai. za postavljanje odbojkaškog igrališta pisali smo im zamolbu da dozvole da napravimo sve o vlastitom trošku, koševe koje je đapićeva ekipa svojevremeno dijelila pojele rode, reflektore smo sami na igralištima popravljali jer parangal nekoliko mjeseci "nije dobio koncesiju" ugl da skratim, boli ih kurac za ostale svako vuče vodu na svoj mlin...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2011. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bartolomey je napisao/la: ›
možeš misliti što će nas neko iz mjesnog odbora pitai.

E to baš i mene zanima. Na koju foru će oni to izvesti? Čisto sumnjam da neće to napraviti svojevoljno. Ponudili su predstavnicima MO Tenja ovu ideju? Kad? Kako to da nitko osim dotičnih nije znao za to? Ok, pretpostavimo da je to bilo nedavno...ali i dalje mi nije jasan način na koji će se oni konzultirati s putnicima oko ovoga.

Hoće ić' po kućama, anketirati ljude dok čekaju bus na stanici..? Moglo je to biti i bolje pojašnjeno. Naravno, ukoliko će tog konzultiranja s putnicima zaista biti. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2011. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo je gpp ukininio liniju 3 i 4 za tene.tj..jedan bus vozi na obje linije..tako da na zadnjoj stanici nemožeš ući od gužve..sad nude ovo sranje..za jebenih 5 km moraće ljudi presjedat..ne da to želimo..nego želimo da vrate liniju 3 i 4 posebno a ne tu da nam nude neke svoje "bolje" ideje..sramno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2011. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko sto je s ovim? Kad bolje razmislim, nije bas da mi se presjeda nekoliko puta dnevno na relaciji Tenja - Osijek i obrnuto. Gnjavaza.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: