Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Putnica: Skandalozno je što kartu prodaje vozač

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tomi, Hvala na infu za vlak do Splita.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedna stvar mi nije jasna... panturist neće dati te podatke štatijaznamzašto, čije onda karte prodaju, jer koliko je meni poznafi, čazmatrans, touring ( ako se ne varam da se tako firma zove ) i panturist su u nekom dogovoru, timu ili ne znam kako bi to već nazvao... sjećam se još prije kada sam išao za nemačka, kupim panturistovu kartu, u nemačka idem sa čazmatransom, a nazad idem sa touringom...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2011. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

soulrelic je napisao/la: ›
kupis kartu sa rezervacijom i onda ti dodje lik u zagrebu sa rezervacijom za tvoje sjedalo, a onda makljaze , bilo je svega, skoro tuce.

doživio sam par puta to ali vozač to riješava tako da daje prednost onome ili tko je kupio kartu ranije ili koji se već vozi u busu.ovo oko kolodvora je, po meni, neki inat Panturista, jer APP je firma u usponu,njima konkurentna.dosta novih linija su otvorili i uočili u kojem dijelu zemlje im se isplati voziti.to što se netko inati ide samo njemu u štetu jer ako nemaš informaciju nećeš imati ni priliku koristiti njegovu uslugu.po meni ti djelatnik nije dužan reći gdje možeš kupiti kartu ali bi bilo pristojno da te o tome informira.vjerojatno im je u opisu posla da se ne razbacuju takvim informacijama.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2011. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=142928

"Zbog nemogućnosti kupnje karte za Panturistova vozila na novom Autobusnom kolodvoru negodovali su građani. Iz Panturista obavještavaju putnike kako je kartu moguće rezervirati i kupiti u njihovoj novoj poslovnici nasuprot kolodvora u Miošićevoj 9. “Novo prodajno mjesto otvoreno je radnim danom od 5 do 21 sat, a nedjeljom i praznicima od 6 do 21 sat. Osim karata za Panturistove polaske, nudimo karte naših kooperanata, bogatu turističku ponudu, ali i najam vozila te rezervacije. Putnicima su dostupne informacije na tel. 638-580 i 638-582, a u upotrebi još uvijek i 060/334-466. O voznim redovima mogu se dobiti informacije na www.panturist.hr. ili e-mailom na [email protected]. Kupnja karte za Panturistove polaske u vlastitoj poslovnici je jeftinija jer je cijena manja za kolodvorsku uslugu. Inače, jednosmjerna karta za Split stoji 291,60, a dvosmjerna 465,50 kuna”, pojašnjava Ana Ćosić, asistentica u Panturistovoj Upravi.(N.Š.)"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2011. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekjučer moja žena nije mogla kupiti ni kartu za Čazmatransov bus, tako da je blagajna trenutačno gotovo potpuno neupotrebljiva. No, budući da je APP preuzeo većinu važnijih kolodvora u Hrvatskoj vjerujem da će sve brzo sjesti na svoje mjesto.

Što se tiče spomenutih problema s Čazmom i sam sam to doživio, ali ipak valja uzeti u obzir da je to firma koja se jedva spasila i još uvijek grca, a i činjenica je da su im karte čak i 20 posto jeftinije od Panturista. Naime, već par puta sam išao njihovom sezonskom linijom na more i znam kolika je ušteda na dvije povratne pa im ove manje probleme ipak opraštam... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: