Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veliko DJ natjecanje u clubu Bastion

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Pa pjeni mi se,imam pravo. I ne vrti ona niki klinac nego se samo krevelji na pultu i točka. Ionako je publika under 18 pa neka ih,ali zvati se dj-em u tom slučaju je jadno.


imaš se pravo pjeniti, ali nisi u pravu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miss Monroe je jako draga djevojka. Da je muzički odabir po mom ukusu, nije, ali da ekšli mixa, mixa. Nema tu nikakvog pogovora. Prije tako žestokih napada, provjeriti i odrasti za jedno 10 godina nebili se shvatile nove tehnologije i pristup muzici. Nema mi ništa draže nego pročitati postove starih napaćenih rejvera u potrazi za Dave Clarke muzikom na vinilima iz 2001. Neznam jesu li vam spomenuli, mi smo u 2011. Smile Vjerujem da je izbor glazbe u Bastionu "krivnja" vodstva kluba, a da mala s tim nema nikakve veze. Osim što je publika under 18, ujedno nema baš nikakve veze sa klabingom, partijima i inim zajebancijama koje smo s guštom prije desetak godina konzumirali. Druge su to priče. Ako pričamo o ovom kontestu "DJa", dovoljno mi je bilo poslušati prvih nekoliko mixeva da se više nikada ne vratim na tu stranicu. Jesu mladi ljudi, ali toliko nemaštoviti... Nevermind, ako ćeš slušati kvalitetnu elektronsku muziku, mjesec dana nemoj izlaziti i pare koje nisi potrošio, potroši u jednoj od bližih nam europskih metropola kao seljak državne poticaje. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2011. 18:15 
Naslov:  Re: Veliko DJ natjecanje u clubu Bastion
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Da,da ta "miss monroe"...i onaj drugi matori konj u drugoj sobi što inače pušta cajke (čovjek-sirovina u krizi srednjih godina). Pa ti ljude sramote dj poziv ako smijem tako reći,ima ljudi koji znaju nešto o glazbi i dj-ingu a ti ljudi tamo (a i mnogi drugi) kao da isprdavaju to sve i govore "ej vidi,pa to mogu i ja". Razočaran sam što svaka budala koja ima para može biti dj ako mu se tako prohtije.

Baš sam jučer postala jednu prigodnu sliku, ali je prebačena u off.

Evo, pa ako nisi vidio... osijek031.com smile


_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: