Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na Kopiki i do 5.000 kupača dnevno!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.06.2011. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yep... malo je ogavno.. zato odo ja u Kneževe.D valjda nije tako i tamo

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2011. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Malo mi je gnjusno kad vidim kakvi sve ulaze u bazen...ne želim biti snob ali nekako ipak zazirem od te socijale,onakvi bezubi i musavi hračkaju i pišaju po tom bazenu gdje ja pokušavam plivati ali mi od gužve ne ide. Posebno mi se zgadi kad vidim da idu drito od štanda za langošice u bazen takvi masni,znojni i prljavi...i btw. oni nogoperi su katastrofa prljavi,tu konstantno treba teći friška voda a ne da bude žabokrečina.

nisi snob, samo si realan

meni se isto to sve gadi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2011. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › yep... malo je ogavno.. zato odo ja u Kneževe.D valjda nije tako i tamo


i tamo je tako osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam kolika je investicija ali bi ipak bilo lijepo da je bar jedan bazen sa protočnom vodom a moglo bi se i zaposliti jedna ili više osoba koje bi vodile računa o tome da se prija ulaska u bazen treba obavezno istuširati. Isto tako postoje ona nekakova sredstva što se stavljaju u vodu kada se netko popiški da voda drastično promjeni boju na tom mjestu . Takve bi kažnjavala novčano i zabranom ulaska narednih 5 godina. Pa neka i ulaz bude skuplji ali da bude čisto koliko god je to moguće kod tolikog broja kupača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › a moglo bi se i zaposliti jedna ili više osoba koje bi vodile računa o tome da se prija ulaska u bazen treba obavezno istuširati.


Baš me zanima kako bi ta osoba "pravila reda" ? i koliko bi radnih sati izdržala na novom poslu?

Imam ja bolju ideju, ljudi dođite na Sejšele!! Ovdje je raj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pravila ponašanja okačiti na ulaz i na ulaznice.
Ograditi bazen žicom koja je pod naponom. Jedan tenk postaviti sa uperenom cijevi prema bazenu.
Pred ulazom u bazen čiko sjedi ispod suncobrana, pored njega nekoliko tuševa i tko god želi u bazen mora se istuširati prije, ako netko pametan krene da vara i preskače žicu tu će ga struja zdrmati .
Ako slučajno prodje tu prepreku (mislim na elektriku) onda iz tenka treba paljbu udariti sa mlazom vode koja je pod pritiskom i kojoj je dodano neko dezinfekcijsko sredstvo pa udri po svima . A onda tu osobu koja je napravila cijelu pomutnju kazniti novčanom kaznom od cca 5000 kuna za učinjeni prekršaj na licu mjesta i zabranom dolaska na bazene, tako nekako otprilike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: