Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nastavlja se potraga za nestalom Antoniom Bilić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65860
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2011. 21:29 
Naslov:  Nastavlja se potraga za nestalom Antoniom Bilić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Intenzivna potraga za nestalom maloljetnicom Antoniom Bilić se nastavlja. Provodi se opsežno kriminalističko-analitičko istraživanje analizom svih do sada dobivenih podataka. Teren na području od mjesta Kričke prema Klisu i na području Gospića i Karlovca, koji nije pretražen tijekom jučerašnjeg dana, policija je nastavila pretraživati danas.

U PU šibensko-kninskoj, ali i u drugim policijskim upravama, u tijeku su provjere za osobe koje, prema dojavama građana i policijskih službenika iz cijele Hrvatske, fizički sliče foto-robotu. Do sada je provjereno više od 100 takvih osoba, od kojih nitko nije doveden u vezu s nestankom maloljetne Antonie Bilić.


Antonia Bilić

Osim toga, pregledavaju se i detaljno analiziraju zapisi s nadzornih kamera na autocesti, graničnim prijelazima, benzinskim crpkama, parkiralištima i slično. Do sada pregledani materijali se detaljno analitički obrađuju. Također se obavlja i provjera podataka u svim prijevozničkim tvrtkama, koje koriste teretna vozila slična traženom.

Policija moli građane da i dalje dostavljaju korisne informacije o nestanku maloljetne Antonie Bilić.



Fotorobot

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.06.2011. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volio bih da jedno jutro pijem kavu i pročitam da se mala vratila kući....:\ nadam se za najbolje i puno sreće obitelji.Nemogu niti zamisliti kakav je ovo šok na obitelj i gubitak....nadajmo se najboljem?.....valjda osijek031.com smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.06.2011. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj Bože da sam u krivu ,ali ja mislim da je ta cura na drugome svijetu... Ajmo bit realni.. 17 godina, nema ona tih para i tih znanja da se skriva i nestane s lica zemlje... već bi ju netko negdje vidio....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2011. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja prvo sto pomislim je zasto onaj osjecanin Papratovic, koji je nestao prije hrpu godina nikada nije dobio medijsku paznju i njegove roditelje nije nazvao premijer da ponudi pomoc.

Zao mi je djevojke i to je tragedija, ali toliko tragedija ima u hrvatskoj da treba mijenjati sustav, a ne licemjerno odabirati pojedine tragedije i onda njima 'pomagati' Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.06.2011. 1:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
daj Bože da sam u krivu ,ali ja mislim da je ta cura na drugome svijetu... Ajmo bit realni.. 17 godina, nema ona tih para i tih znanja da se skriva i nestane s lica zemlje... već bi ju netko negdje vidio....


nažalost u pravu si osijek031.com smile kontam da je to ono najgore osijek031.com smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.06.2011. 2:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

želio bih da ju nađu živu, jako mi je žao male, al podsjećam "ljudi su najveće životinje"

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.06.2011. 13:00 
Naslov:  Re: Nastavlja se potraga za nestalom Antoniom Bilić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja se pitam zašto su nečiji nestanci ili nesreće "popularniji" od drugih,koliko je sad u zadnje vrijeme nestalo ljudi na ovom području a skoro ništa o njima osim u nekim lokalnim medijima. Svejedno nadam se da je Antonija negdje još uvijek živa i da će se vratiti kući,nadam se da djevojke više neće stopirati nakon ovoga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.06.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
I ja se pitam zašto su nečiji nestanci ili nesreće "popularniji" od drugih,koliko je sad u zadnje vrijeme nestalo ljudi na ovom području a skoro ništa o njima osim u nekim lokalnim medijima. Svejedno nadam se da je Antonija negdje još uvijek živa i da će se vratiti kući,nadam se da djevojke više neće stopirati nakon ovoga.


što se tiče medija i nestanaka osoba, po nekoj zdravoj logici HTV bi kao nacionalna televizija koju svi plaćaju trebao vrtiti slike nestalih osoba i maksimalno se angažirati u informiranju građana, jer to je kao građanska televizija, al normalno kao što u ovoj državi ništa ne valja tako ne valja ni to, pa HTV za đabe neće ništa radit

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.06.2011. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj fotorobot izgleda kao Stipe Drviš Very Happy
Možda su curu doma maltretirali ko pepeljugu pa je otišla.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2011. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga..žao mi je cure i familije i nadam se da je dobro..al istovremeno istina je da su nečiji nestanci popularniji od drugih...nije mi jasno zašto je tako..3 dana nakon štp je nestala ta cura mislim da sam na net.hr-u vidio mali članak da je nestao i neki tip u nekom selu kraj vinkovaca...
a što se fotorobota tiče...navodno je jedini svjedok bio deda koji je iz svog dvorišta sa 150 metara vidio da je ušla u neki kamion...ako je na temelju njegovog opisa uzet fotorobot...neće daleko dogurat...jer realno..da itko zna tog tipa...koliko te slike bubaju po medijima neko bi ga već prijavio...a di sad ništa...tip koda ne postoji..

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.06.2011. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Paravinja priznao da je ubio 17-godišnju Antoniju Bilić

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/06/26/0252006.html?pos=n0

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2011. 1:00 
Naslov:  Re: Nastavlja se potraga za nestalom Antoniom Bilić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Paravinja priznao da je ubio 17-godišnju Antoniju Bilić

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/06/26/0252006.html?pos=n0

Baš sam maloprije čitala komentare na wall-u Nestala - ANTONIA BILIĆ, u kojima se moli da ljudi ne otvaraju one RIP grupe i sl., da se još ne zna da li je ova djevojka zapravo mrtva, možda Paravinja laže itd.

S obzirom da potraga za njom traje već nekoliko tjedana, realno gledajući, jako male su šanse da će ju pronaći živu, nažalost. Čini mi se da se obitelj hvata za slamku spasa i pokušava sebe i ostale uvjeriti da će se ona ipak vratiti kući živa i zdrava. Vjerojatno bi mnogi na njihovom mjestu tako radili, ali kao netko tko promatra to sve izdaleka, čini mi se da odgađaju neizbježno. Crying or Very sad

Daj Bože da ju nađu živu i zdravu, to bi bilo odlično...nada umire posljednja...

Ne bih htjela nikoga osuđivati, ali ovako nešto se moglo i očekivati ako je često stopirala i vozila se s totalno nepoznatim ljudima, koji dolaze iz raznih dijelova zemlje/svijeta, pogotovo zbog toga što je djevojka i to vrlo mlada.

Žao mi je njezine obitelji što mora kroz ovo prolaziti.

Što vi mislite o svemu tome?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
agnostik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 4:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Što vi mislite o svemu tome?


Stella1989 je napisao/la: ›

Ne bih htjela nikoga osuđivati, ali ovako nešto se moglo i očekivati ako je često stopirala i vozila se s totalno nepoznatim ljudima, koji dolaze iz raznih dijelova zemlje/svijeta, pogotovo zbog toga što je djevojka i to vrlo mlada.



Što vi mislite o svemu tome?



šta mislim? prvo mislim da su ovakvi komentari nepotrebni, a drugo što mislim je da dok ju ne pronađu slučaj nije riješen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2011. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje mišljenje je kako se nije ni moglo očekivati ništa drugo nažalost... realno gledajući, u svim medijima, sve novine, radijo stanice i televizije su objavile kako je antonija ušla u kamion, da vozač dotičnog kamiona nema veze s njenim nestankom on bi se javio, jer je nemoguće da nema nikakvih kontakata sa nekim od medija... dakle, ako se vozač sam ne javi na policiju i ne kaže gdje ju je odvezao i šta je bio, po mojem mišljenju mogao se i očekivati ovaj ishod nažalost...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2011. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

agnostik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la: › Što vi mislite o svemu tome?


Stella1989 je napisao/la: ›

Ne bih htjela nikoga osuđivati, ali ovako nešto se moglo i očekivati ako je često stopirala i vozila se s totalno nepoznatim ljudima, koji dolaze iz raznih dijelova zemlje/svijeta, pogotovo zbog toga što je djevojka i to vrlo mlada.



Što vi mislite o svemu tome?



šta mislim? prvo mislim da su ovakvi komentari nepotrebni, a drugo što mislim je da dok ju ne pronađu slučaj nije riješen.


Baš ovakvi su komentari potrebni.
najlakše je izražavati zgražanje i sućut, idemo nešto naučiti iz ovoga?ili nećemo?

Ako se ne varam, ovo je 3 djevojka koja je silovana i ubijena kao autostopistica dok se jedna vodi kao nestala već 2 godine iako je vjerovatno završila kao i ove 3.

mene čisto zanima kako ti roditelji odgajaju svoju djecu kad balavice od 16-17 godina bez pola muke ulaze u kamione nepoznatim ljudima?

Činjenica je da ljudi poput ovog bolesnika postoje, i to ne od jučer, a djevojke poput Antonije se svakodnevno izlažu mogućnosti iste ovakve sudbine.
Gotovo sam siguran da i u ovom trenutku nekoliko balavica stopira po prometnicama dalmatinske zagore.
to je tragično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: