Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Uprava Zračne luke više nema podršku Grada! Aquapark do ljeta 2013?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2011. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je da u istom danu kada svi koji nešto znače u turizmu u Hrvatskoj u Dubrovniku raspravljaju o sprečavanju velikih razlika između kontinentalnog i jadranskog turizma, naši gradski oci prodaju tlapnje o aquaparku i uopće niti ne razmišljaju o nekim bitnim stvarima za grad. Smiješno je koliko se gdin. Vrdoljak u početku izdavao za modernog političara širokih svjetonazora, ali čini mi se da je to samo gard koji ima, nema tu ideja u skladu s trendovima u Hrvatskoj, a kamoli u Evropi. Bubala nema smisla niti komentirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2011. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve zračne luke u Hrvatskoj su 55%-tnom vlasništvu države, pa ipak sve lokalne vlasti pomažu i sudjeluju u kreiranju planova zračnih luka. Dubrovnik, Zadar, Pula su krasni primjeri gdje se točno zna koliko župani, gradonačelnici i ini zdušno pomažu aerodrome da bi ovi funkcionirali u cijelom sustavu. I, koliko znam, grad Osijek ne plaća ništa za Ryanair, a i gradonačelnik kao takav, i njegova arogancija bitno utječe na dolazak bilo kakvih investicija u tom pogledu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.06.2011. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ti pričaš o zračnim lukama koje imaju milijun letova i svaki dan par Croatia airlinesa a nama daju samo 3-4 leta po ljetu.
Čitaj malo kakve planove imaju ostali direktori zračnih luka i kako se bore za nove linije. iz Slavonije i okolice je hrpa ljudi u Njemačkoj, a mi imamo 1 ljetnu liniju ljeti.
nakon 2-3 godine te linije prema frankfurtu još većina ljudi uopće ne zna da ta linija postoji.
treba nam linija za munchen, Stutgart, London zbog nas i blizine Srbije .
A mi svake godine od direktorice slušamo priču 2 pokušati ćemo"
Ovi su rekli pokušati dovest iAquapark i tvornicu etanola. Neki pokušaju i uspiju, a neki ne.. tko ne uspije nek ode

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2011. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Majstore mrki, nisu oni došli do tih milijun letova samo zato što se direktor te zračne luke izborio za to, nego je za to potrebna pomoć i gradonačelnika i turističke zajednice. A što se tiče tvornica, kolike ih je samo odbio gradonačelnikov idejni vođa zbog svojih prevelikih apetita. A i taj famozni Aquapark, zar misliš da će se iz inozemstva dolaziti u Osijek zbog Aquaparka? To je eventualna zabava za lokalno stanovništvo i okolicu.
Mrky007 je napisao/la: ›
Pa ti pričaš o zračnim lukama koje imaju milijun letova i svaki dan par Croatia airlinesa a nama daju samo 3-4 leta po ljetu.
Čitaj malo kakve planove imaju ostali direktori zračnih luka i kako se bore za nove linije. iz Slavonije i okolice je hrpa ljudi u Njemačkoj, a mi imamo 1 ljetnu liniju ljeti.
nakon 2-3 godine te linije prema frankfurtu još većina ljudi uopće ne zna da ta linija postoji.
treba nam linija za munchen, Stutgart, London zbog nas i blizine Srbije .
A mi svake godine od direktorice slušamo priču 2 pokušati ćemo"
Ovi su rekli pokušati dovest iAquapark i tvornicu etanola. Neki pokušaju i uspiju, a neki ne.. tko ne uspije nek ode

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2011. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › Čitaj malo kakve planove imaju ostali direktori zračnih luka i kako se bore za nove linije. iz Slavonije i okolice je hrpa ljudi u Njemačkoj, a mi imamo 1 ljetnu liniju ljeti.
nakon 2-3 godine te linije prema frankfurtu još većina ljudi uopće ne zna da ta linija postoji.
treba nam linija za munchen, Stutgart, London zbog nas i blizine Srbije .


baš tako, jbt. još treba da nas Tuzla i Sombor prešišaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.06.2011. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@dm36 - braniš neobranjivo.

Okani se branjenja direktorice ZLO.

I sama kažeš da država stoji iza 555 ZLo..a zašto njih ne prozovoš da ne ulažu?
Prozivaš turističku zajednicu a osječko-baranjska županija najbolja kontinetalna županija po turističkim noćenjima.

Prozovi hrvatsku turističku zajednicu koja u spot o hrvatskoj zaboravi stavit BARANJU!!

Još jednom da ponovim, ako nekog napadaš napadni državu, croatia Airlines ili državnu turističku zajednicu a ne lokalnu kojoj su uzeti svi novci .
Ako nećeš nikog izvan ZLo napadati onda ti ostaje napasti direktoricu koja je očito loš pregovarač, a i jako loš marketinški stručnjak (jel netko negdje vidio ili čuo reklamu za letove ryanaira iz osijeka?)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2011. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam namjeru nikoga braniti nego iznosim činjenice, i koliko znam, država jedina i ulaže u zračnu luku, svaka pomoć lokalne zajednice je izostala, mislim da se barata krivim informacijama. Ali, jednostavno mi je ružna ta priča i napadanja bez poznavanja činjenica.

Mrky007 je napisao/la: ›
@dm36 - braniš neobranjivo.

Okani se branjenja direktorice ZLO.

I sama kažeš da država stoji iza 555 ZLo..a zašto njih ne prozovoš da ne ulažu?
Prozivaš turističku zajednicu a osječko-baranjska županija najbolja kontinetalna županija po turističkim noćenjima.

Prozovi hrvatsku turističku zajednicu koja u spot o hrvatskoj zaboravi stavit BARANJU!!

Još jednom da ponovim, ako nekog napadaš napadni državu, croatia Airlines ili državnu turističku zajednicu a ne lokalnu kojoj su uzeti svi novci .
Ako nećeš nikog izvan ZLo napadati onda ti ostaje napasti direktoricu koja je očito loš pregovarač, a i jako loš marketinški stručnjak (jel netko negdje vidio ili čuo reklamu za letove ryanaira iz osijeka?)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.06.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dm36 je napisao/la: ›
i koliko znam, država jedina i ulaže u zračnu luku, svaka pomoć lokalne zajednice je izostala, mislim da se barata krivim informacijama.


sad sam tek skužio cinizam Smile
ispo glup Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko je ono Đapić zadužio grda osijek i ostavio Bumbalu u amanet, 100 milijuna, 200 milijuna, 400 milijuna, milijardu, daj dogovorite više između sebe. istina je ipak malo drugačija i u ovom slučaju nije voda duboka. A za bubala je vrijeme da otvori TREĆU kuvertu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niti jedan niti drugi mi ništa u životu dobro nije donio, niti mi je život bolji zbog njih, stoga, nisu zaslužili uopće da ih komentiram, Osijek je krasan grad s krasnim ljudima i lošom vlašću unazad dosta godina, protiv čega se može jedino boriti izlaskom na izbore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2011. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Ako netko ne radi dobro treba ga smijeniti i ne dozvoliti da njegov loš rad utječe na razvoj društva u cjelini. Osijek i njegovi građani definitivno trebaju kvalitetnu zračnu luku. Ne mogu a da se ne zapitam hoćemo li doživjeti dan kada će političari svih boja sjesti za stol , sa samo jednim, istim ciljem. Dobrobit gradova i građana. I u tom pravcu zajednički početi djelovati. Taj dan, i takve političare trebamo, da bi Osijek postao moderan europski grad po mjeri čovjeka.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali, to je utopija, možda za nekoliko generacija se to i dogodi, djeca naše djece možda neće biti opterećena ovime čime smo mi danas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2011. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dm36 je napisao/la (Pogledaj post): › Niti jedan niti drugi mi ništa u životu dobro nije donio, niti mi je život bolji zbog njih, stoga, nisu zaslužili uopće da ih komentiram, Osijek je krasan grad s krasnim ljudima i lošom vlašću unazad dosta godina, protiv čega se može jedino boriti izlaskom na izbore

Pa meni je npr Đapić dosta dobrog donio, on i Matković su pozlatili Industrijsku četvrt (u odnosu kakva je prije bila), a s uvođenjem nove tramvajske linije, sigurno su mi olakšali svakodnevni odlazak na fakultet. Dakle, govorim isključivo za svoju četvrt (ostale projekte mi se ne da nabrajat).

Bubalo pak mi je donio samo nova poskupljenja svega živoga, a npr. unikom lošije održava grad (pa tako i moju četvrt), nego za vrijeme Đapića.

Činjenice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dm36
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2011. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, mislim da se djelomično mogu složiti s tim, jer je to i moja četvrt, i zaista su ju preobrazili u zadnjih par godina, i to većim dijelom zbog Matkovića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: