Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za normalno poslovanje NK Osijeku nedostaje tri milijuna kuna godišnje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2011. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najnebuloznija je konstatacija ovo da je država kriva za dug od 100 milijuna kuna. pa nije država zdrobila te novce! zdrobila ih je tadašnja uprava, jer se tada naivno smatralo da se ima love ko blata i da se može zdrobiti bez da se vrati.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2011. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel se jedino ja sjećam Novalića?
Pa 99% dugova je iz tog vremena.
Novac od Vranješa i Babića je negdje skriven i kad bi se to vratilo klub bi se izvukao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.06.2011. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je istina, i ovaj tekst koji sam stavio ne obrađuje tu bivšu upravu. I Novalić je imao svoje prste u svemu tome.

No činjenica je da je sadašnja garniturica prodala i Dinjara, i Lopeza i Jukića i Vidu, a love opet nema.

Možda je još netko prodan, al ne sjećam se da je bio još netko od koga smo uspjeli nešto inkasirati Very Happy

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2011. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma taj tekst sto si stavio ne obrađuje ništa.
Našvrljana politička gluparija bez potpisa na nekom blogu.
u jednom redu je matkovic spasitelj jer je eseker a onda kad je presao u hdssb vise nije eseker i odmah ne valja.
Treba dovući te novce od Novalića i to bi bio spas. sve ostalo je pretapanje iz šupljeg u prazno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.06.2011. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam baš, činjenice su tao točno. Sve što je napisano za Glavaš/Bubalo/Matković vladavine je točno. Od tog famoznog nikada ostvarnog plana, pa do obečanja da će sjesti profesionalac pa sada Matkovića koji trubi da su opet drugi krivi.

Kada jedna garnitura preuzme funkcioniranje kluba prije 6 godina, i ništa ne napravi, čak suprotno, stanje se još pogorša i sa puno manjim ugovorima od prijašnjih onda je jasno da su nesposobni.

Ne znam je li ikada objavljeno jeli istina ono o Croatia osiguranju. Da su nudili aneksom ugovora 2 milijuna sa tadašnjih 2,5, pa je to odbijeno pa je Croatia odbila dati novi ugovor, a onda kada su shvatili vodeći ljudi da Croatia ode onda pristali i na 1 milijun. Ako je to istina, onda je sve jasno Very Happy

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2011. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam čuo da CO htjela smanjit sa 2,5 na 0,5 a i tih 2,5 nisu nikad platili a ovi računali na te novce

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.06.2011. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo guglao sam sad malo. Svuda se spominje kako je bivši ugovor bio 6 milijuna godišnje, a da su novim ponudili puno manje, no nigdje se ne spominje koliko je to "puno manje" - ili ja ne mogu naći Very Happy

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2011. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
Treba dovući te novce od Novalića i to bi bio spas. sve ostalo je pretapanje iz šupljeg u prazno


Oprosti ali Matković je malo onak, bez da se oni koji se dive liku i djelu Matkovića naljute, priglup.
Nadalje, ovo je očigledno slučaj za USKOK i DORH. Jer je NK Osijek gradski klub. Ako je netko poslovao neodgovorno, dakle dijelio novce kojih nema i kasnije rupe krpao sponzorskim ugovorima i iz džepa građana - treba u NK Osijek ući revizija i utvrditi u kojem razdoblju i tko je točno potpisivao isplate.
Kako nas zakoni termodinamike uče, a ti zakoni se primjenjuju na sve oko nas (Energija se ne može stvoriti ni iz čega niti se može uništiti, već se može samo prenijeti iz jednog oblika u drugi, ili s jednog tijela na drugi.), novac ne može nestati.
Trag mora biti tko i gdje je spremio novac. Dosta više da građani plaćaju nečije pizdarije. Od regionalnog centra za gospodarenje otpadom pa do NK Osijeka. Pa previše je. Nek uprava proda svoje bubrege. Ili neka proglase stečaj. Ko ih jebe.

I da, pun mi QuQi HDSSB-ovog partizanskog načina upravljanja. Oni bi uzeli nekome bez istrage, pa bi malo ubijali bez istrage, suđenja i presude; pa bi malo da ih (kao i uvijek) građani plaćaju.....pa što je ovo? HDSSB=OZNA? Primitivizan najgore vrste. Pokradu, razjebu i onda viču drži lopova i upere prstom na neku bez veze budalu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKA
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2011. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JEDINO RJEŠENJE IZ OVE SITUACIJE ILI KONAČAN CILJ ZA NK OSIJEK JE DIONIČKO DRUŠTVO.
SVI VJERNOVNICI SHODNO SVOM POTRAŽIVANJU POSTAJU DIONIČARI, A BITI ĆE I ZA NAS NAVIJAČE PO KOJA DIONICA ZA KUPITI. TKO VOLI NK OSIJEK NEKA JE KUPI, PA NA SKUPŠTINI RECITE ŠTO HOĆETE.
ŠTO PRIJE KRENE, TO BOLJE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2011. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AKA je napisao/la: ›
JEDINO RJEŠENJE IZ OVE SITUACIJE ILI KONAČAN CILJ ZA NK OSIJEK JE DIONIČKO DRUŠTVO.
SVI VJERNOVNICI SHODNO SVOM POTRAŽIVANJU POSTAJU DIONIČARI, A BITI ĆE I ZA NAS NAVIJAČE PO KOJA DIONICA ZA KUPITI. TKO VOLI NK OSIJEK NEKA JE KUPI, PA NA SKUPŠTINI RECITE ŠTO HOĆETE.
ŠTO PRIJE KRENE, TO BOLJE.


slažem se djelomično, ali ne zaboravimo da je recimo Barcelona isto udruga građana, ovdje su u pitanju neke druge stvari, lijepo je biti na teretu građanima i poreznim obveznicima, lijepo se ubajiti poput Matkovića i inih , biti političar i slikat se uz NK Osijek fina je to promocija, da se razumijemo to su svi radili sve stranke, svi prodaju muda pod bubrege navijačima i građanima a rezultati i igra na amaterskoj razini, plaće naravno, fine europske jer plaća država i grad

klubu treba profesionalizacija i stabilizacija, uređenje odnosa i dugova, kako bi se stanje svelo jednog dana na razinu odnosa kakve bi navijači volili, a to je smanjenje duga profesionalan odnos prema klubu i timu, stvaranje uvjeta za privalčenje atraktivnih sponzora koji bi imali interesa uložiti u NK Osijek, jer ovakav jadan klub i toliki dug ne zanima nikoga, pa niko neće dati ni kune Špeharu i Matkoviću da satiru novce na plaće i gluposti dosadašnjih uprava, uvijek se vade na priču to je neka uprava prije nas napravila... ako si prihvatio voditi klub onda se treba prihvatiti i dugova i stabilizacije, treba prilagoditi očekivanja i želje i biti realan jer i ova sezona koja dolazi bit će jadna i teška za klub i to je realnost, ako to nisi u stanju shvatiti i nemaš riješenja onda nisi potreban klubu... shodno tome tamo su vrata i zbogom!
mislim da bi takve stvari trebale biti jasne upravi i direktorima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2011. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da treba im još jedna krava muzara da bolje funkcioniraju.Nije im dovoljno što ih građani grada Osijeka financiraju što bi još htjeli.Ako niste sposobni egzistirati svojom kvalitetom igranja (koja je upitna) onda propadnite i fajront.

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: