Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne bojte se, Ja je s vama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2011. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vidiš da ne može. Mi smo i dalje za njega komunisti, iako vrlo dobro zna u kojoj je stranci bio vrh HDZ-a prije osamostaljenja Hrvatske. Nema argumenata - zapravo - njegov komentar ne bih ni vidio da ga ti nisi citirao (ignore je divna tipka).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.06.2011. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene je sramota za vas ...

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Biker031
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2011. 18:11 
Naslov:  Re: Ne bojte se, Ja je s vama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je uopće Hrvoje Jurić? Pratim njegove tekstove posljednjih mjeseci i uopće ne vjerujem u vjerodostojnost autora, imam dojam da je to pseudo za sve novinare kolumniste ili za sve koji se tako osjećaju. Od sladunjavih, ljubavnih, teško probavljivih, jeftinih tekstova do pokušaja inteligentnog, filozofskog, intelektualnog teksta - velike su to oscilacije i prevelik zalogaj. Možda autor poput Catherine Zeta Jones pati od bipolarnog poremećaja i ni sam ne zna tko je (doduše uz konzumaciju alkohola možda bi tekstovi bili duhovitiji ili bismo svi zajedno dodatno potonuli u ljubavne jade) Zasigurno se teško buditi u 35 m2, sam, svako jutro, sa svojih 30-ak godina i pitati tko je zapravo Hrvoje Jurić? Tko sam danas ja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2011. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Biker, a nisi pomislio da Hrvoje Juric mozda ne pise o sebi?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Biker031
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2011. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ignore je zaista divna tipka...a ja ostajem neshvaćena poput Hrvoja Jurića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2011. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pronoob je napisao/la (Pogledaj post): › mislio sam da bi bar redakcija 031 trebala biti ne pristrana, a ne ovakve gluposti pisati

naravno da bi bilo bolje da je tih 48 000 000 kn stavljeno sa strane i da je to otišlo u džep nekih koji stvarno nemaju, ali kod nas je to nemoguće
da se nije dalo za dolazak pape, sjelo bi kosorici i ostatku bande na račun tak da ne vidim u čem je problem?
gadite mi se više s tim svim sranjima od tekstova koje čitam zadnja 2-3 dana po netu, skupljate neke jeftine bodove na tome što serete gluposti samo zato da bi vam se njih par divilo kako se popili pamet svijeta

E jebiga, mogli su kupiti garsonijere za 250 beskućnika. A tko zna možda i nema toliko beskućnika u Hrvatskoj a i pitanje je da li bi oni znali koristiti stan kao npr. otključati-zaključati vrata, otvoriti-zatvoriti prozor, oprati kadu i slično. Ma da u pravu je vlada, nije to za njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: