Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Roditelji 4.000 učenika nisu dopustili testiranje na droge

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

droga zadaje velike proleme...znamo...ali ovakav nacin testiranja moze biti samo kod nas... nelegalno Roditelji koji nisu dozvolili testiranje u pravu su.Nitko ne može nikoga testirati ni na što..kada i kako hoće. Ima da te zamole i plate...na pojedincu je hoće li prstati...
To je isto kao da dođu i testiraju te na nove lijekove ....
--a da droga nije samo Zlo..može se lijepo pročitati ....


Rick Simpson u Hrvatskoj - PREDAVANJE O ZDRAVLJENJU S KONOPLJINIM OLJEMod ZAŠČITIMO UPORABO INDUSTRIJSKE KONOPLJE V PREHRANI IN INDUSTRIJI, 28. travanj 2011 u 12:02

ZABRANJENI LIJEK

Trosatno predavanje (3h) – seminar + tribina – Rick Simpson

Informacije o kojima će g. Rick Simpson govoriti su iznimno važne, i nečiji život može ovisiti o njima. Molimo vas da ovu informaciju širite što dalje svima koje znate, a pogotovo svojim bližnjima… Sve informacije koje će biti prezentirane isključivo su za edukacijske svrhe.“Želim da ljudi znaju kako da se izliječe” – Rick Simpson



Rick Simpson obilježava 8 godina od pronalaska, razotkrivanja i širenja infomacija o čudotvornom lijeku u obliku ulja dobivenom iz konoplje – lijeku koji liječi unutar 3 mjeseca gotovo sve teže bolesti poput karcinoma, limfoma, sarkoma, leukemije, kronove bolesti, osteoporoze, artritisa, astme, multiple skleroze, čireva, ulcera, opeklina, psorijaze, aidsa, dijabetesa, depresije, hemeroida, krvnog i očnog tlaka, regulacije tjelesne težine, kronične boli, migrene, mutirane stanice (polipi, bradavice, tumori), nesanice, ožiljci…

Nakon što se izlječio od metastaziranog raka prije 8 godina, kao i mnoge druge od raznog spektra neizlječivih bolesti, Rick je posvetio svoje vrijeme na daljnje istraživanje medicinsko djelovabnja ulja, širenju svijesti javnosti i treženju istine

Želio je podijeliti svoj pronalazak sa ostatkom svijeta, međutim, naišao je na nevjerojatan otpor i ignoriranje od strane organa odgovornih za promicanje dobrobiti ljudi. To su organi poput farmaceutskih kompanija, vladina ministarstva za zdravstvo i ogranci, te UN uredi

Oda tada, Rick nastoji obavijestiti što više ljudi putem interneta, raznih radio i televizijskih intervjua, kao i novinskih članaka. Sve u cilju da ljudi saznaju njihove mogućnosti i što se zapravo dešava – zašto taj lijek nije svima dostupan, ili u obližnjim ljekarnama.

Također, Rick je održao brojne govore po Europi, koji su po njegovom misljenju: “Najbolji način informiranja ljudi, mjesto gdje mogu direktno doprijeti do ljudi.” Rick nastavlja svoju dobrotvornu misiju informiranja ljudi, i tako…

… Po prvi put u Hrvatskoj Rick Simpson predstavlja u trosatnom predavanju (seminar + tribina) informacije i znanje skupljeno u njegovih 8 godina istraživanja i stečenog iskustva…pod organizatorom – Udrugom Spirit iz Rijeke

Nakon Simpsonovog seminara, percepcija zdravstvenog sustava i tretmana koje pruža, bit će Vam zauvijek promjenjena, a najvećim skepticima, barem toliko, da počnu gledat i drugu stranu medalje. Također, moći ćete čuti direktno IZ PRVE RUKE sve o lijeku i njegovom čudesnom djelovanju bez ikakvih nuspojava. – lijeku koji liječi gotovo sve neizlječive bolesti unutar 3 mjeseca. Saznat ćete zašto taj lijek nije u opticaju po ljekarnama, saznat ćete povijesti konoplje i njenom tretmanu, na koji način je korištena danas i što se može učiniti. Također ćete saznati o mogućnosti korištenja konoplje u razne industrijske svrhe, i monge druge važne informacije … informacije koje su fascinantne u svoakom pogledu. Što je još važnije u otprilike pola sata ili više, imat ćete priliku da dodatno osobno pitate što Vas zanima o informacijama koje ste čuli na seminaru.

Moto ovog predavanje je “Znanje svim ljudima”, a cilje je proširiti svijest, i probuditi stavove, da bi se potaknulo što više ljudi na pomno razmišljanje o lijekovima koje dnevno uzimaju, njihovim nuspojavama, te zdravstvu općenito. Uz vrlo važne informacije koje ćete čuti na seminaru, kao i vašem budućem istraživanju putem interneta, možda ćete prestati slijepo prihvaćati ono što zovemo “Zakonom” zdravstvenih institucija, tada možemo zajedno raditi na promjenama …

Seminar će se odviti u Opatiji u Milenij Grand Hotelu 4 Opatijska cvijeta, u kongresnoj dvorani Orhideja.
Više informacija na www.phoenixtears.ca
Citat:
„Moje ime je Rick Simpson…ovdje sam da vam razotkrijem informacije o najljekovitijoj biljci poznatoj čovjeku – konoplji…Medicinska čuda uobičajena su pojava kada upotrebljavate lijek dobiven iz te specifične ljekovite biljke““Više od stoljeća, velike farmaceutske kuće diljem svijeta uskratile su ljudima lijek za rak i brojna druga medicinska stanja, a sve u interesu profita. Rick Simpson ponovno je otkrio lijek za rak i djelio ga ljudima što je više mogao – BESPLATNO !!!”



Milenij Grand hotel 4 opatijska cvijeta,

kongresna dvorana Orhideja,

V.C.Emina 6

Rick Simpson u Hrvatskoj

Opatija, 30.04.2011. od 19:00 – 22:00h

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuj, u svakoj drogi ima lijeka, kokaina ima i u nekim lijekovima, zar ne, ali se ilegalno koristi u drugim svrhama, "shitake" gljive se koriste u kuhinji (kineski wok), a pretjerana konzumacija ima halucinogeno djelovanje, sve s emoze na vise nacina konzumirati, ali pretjerano ne i u vecini slucajeva ne izravno i ne procisceno, ali to je ipak druga tema, mislim da je ovdje tema testiranje, a ne droge i sta je a sta nije droga. U ovim testovima je droga sve sto je u vecim kolicinama konzumirano, ali ja i dalje mislim da ako zele da se djeca testiraju nek se prvo svi oni debelogusci na vlasti testiraju (a ne odbijaju), pa tek onda mogu pricati protiv roditelja koji S PRAVOM odbiju testiranje.

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gangula brate
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U svakoj normalnoj državi u svijetu bilo kakvo testiranje djece bez znajnja roditelja predstavlja teško kršenje ljudskih prava, pa mi je malo smiješno slušat kad netko kaže zašto su najavili testiranje i tražili uopće odobrenja roditelja.

Po toj logici su mogli skupit hrpu djece i na silu ih testirat na npr. spolno prenosive bolesti....

Ali takvi testovi koji se provode su bezveze i nemožeš nakon par dana utvrditi jel ti djete prošli vikend konzumiralo pojedine vrste droge koje se brzo apsorbiraju u krvi i neke vec za par sati ispare iz tijela, nema tragova.

A ako neki roditelj primjećuje čudno ponašanje djeteta i posumnja da se drogira može uzeti vlas kose za zatiljka djeteta i poslati u centar za kriminalistička vještačenja " Ivan Vučetić " u Zagrebu, a oni na temelju te vlasi kose mogu unazad par mjeseci utvrditi konzumiranje većine droga prisutnih na tržištu, ali to je već malo drugačiji oblik testiranja odnosno vještačenja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma,nema "nisu dopustili.." ima da idu pod mus..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2011. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od trave ti izgori mozak, redovito kad pušiš imaš napušene trenutke i kad nisi napušen, ulijeniš se ko pas i ništ ti se ne da, prošao sam to razdoblje, sva sreća uspješno Laughing no naravno ima onih koji zaglave na travi i jbg, cijeli život ostanu spaljeni i budu od ništkoristi

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
imaš napušene trenutke i kad nisi napušen, ulijeniš se ko pas i ništ ti se ne da

imam takve trenutke a nikad u zivotu nisam pusio travu. To se zove tinejđerstvo xD

I kao sto je receno, na tim "obrascima" na kojima se trebao potpisati pristanak je bilo omoguceno potpisati da se odobrava, nigdje nije pisalo NE.

Ma dajte sam su bezveze trosili pare na ovo. I sta se postiglo s ovime? Apsolutno nista.

_________________
I am the chmar
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Juzomachine je napisao/la: ›
Ma dajte sam su bezveze trosili pare na ovo. I sta se postiglo s ovime? Apsolutno nista.


THUMBS UP

upravo tako, kako kazu u "nadreality show", mi imamo cak i biro za premjestanje s guza na guz, samo da ulupamo pare kojih nema kad ne treba

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.06.2011. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gangula brate je napisao/la: ›
exosječanka je napisao/la: ›
Ne znam što se događa s ljudima, ali nije mi jasno zašto tako olako shvaćaju drogu pa i onu koju karakteriziramo kao laku drogu. Da je mladima danas samo trava na raspolaganju to je najmanje zlo,ali kojekakvi kemijski pripravci u raznim oblicima upitne kakvoće odnosno sastava e toga bi se roditelji trebali bojati. Ne znam da li iz neupućenosti ili iz neznanja,ili jednostavno ljudi bježe od realnosti pa ne žele da im se dijete testira ,naravno ne isključujem ni povjerenje roditelja u dijete,ali ja osobno smatram da bi trebali dozvoliti testiranje.


pa nek svatko dozvoli za svoje dijete ako želi. Samo čemu onda ovaj glupi naslov " Roditelji 4.000 učenika nisu dopustili testiranje na droge "


Pretpostavljam zato što je 4000 djece jako puno ...kad samo pogledamo koliko je to razreda..da je ikako moguće za nekoliko godina imati podatke koliko ih od sveukupnog broja konzumira drogu i iz koje su skupine testiranih ili ne testiranih!!!
da je moguće ,ali teško!!!

Ja svakako pozdravljam ovu akciju i voljela bi da je više takvih akcija ne samo za drogu već i alkohol ,ali eto kako će društvo išta napraviti kad još uvijek dobar dio roditelja ne surađuje .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unLog!c
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exosječanka je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gangula brate je napisao/la: ›
exosječanka je napisao/la: ›
Ne znam što se događa s ljudima, ali nije mi jasno zašto tako olako shvaćaju drogu pa i onu koju karakteriziramo kao laku drogu. Da je mladima danas samo trava na raspolaganju to je najmanje zlo,ali kojekakvi kemijski pripravci u raznim oblicima upitne kakvoće odnosno sastava e toga bi se roditelji trebali bojati. Ne znam da li iz neupućenosti ili iz neznanja,ili jednostavno ljudi bježe od realnosti pa ne žele da im se dijete testira ,naravno ne isključujem ni povjerenje roditelja u dijete,ali ja osobno smatram da bi trebali dozvoliti testiranje.


pa nek svatko dozvoli za svoje dijete ako želi. Samo čemu onda ovaj glupi naslov " Roditelji 4.000 učenika nisu dopustili testiranje na droge "


Pretpostavljam zato što je 4000 djece jako puno ...kad samo pogledamo koliko je to razreda..da je ikako moguće za nekoliko godina imati podatke koliko ih od sveukupnog broja konzumira drogu i iz koje su skupine testiranih ili ne testiranih!!!
da je moguće ,ali teško!!!

Ja svakako pozdravljam ovu akciju i voljela bi da je više takvih akcija ne samo za drogu već i alkohol ,ali eto kako će društvo išta napraviti kad još uvijek dobar dio roditelja ne surađuje .


a taman i da postoje takvi podaci šta bi netko s njima ???
samo ti pozdravljaj takve akcije, ja i dalje neću nikada nikome dopustiti da me testira niti ću ikada u budućnosti potpisati da se moje dijete testira..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

unLog!c je napisao/la (Pogledaj post): ›
exosječanka je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gangula brate je napisao/la: ›
exosječanka je napisao/la: ›
Ne znam što se događa s ljudima, ali nije mi jasno zašto tako olako shvaćaju drogu pa i onu koju karakteriziramo kao laku drogu. Da je mladima danas samo trava na raspolaganju to je najmanje zlo,ali kojekakvi kemijski pripravci u raznim oblicima upitne kakvoće odnosno sastava e toga bi se roditelji trebali bojati. Ne znam da li iz neupućenosti ili iz neznanja,ili jednostavno ljudi bježe od realnosti pa ne žele da im se dijete testira ,naravno ne isključujem ni povjerenje roditelja u dijete,ali ja osobno smatram da bi trebali dozvoliti testiranje.


pa nek svatko dozvoli za svoje dijete ako želi. Samo čemu onda ovaj glupi naslov " Roditelji 4.000 učenika nisu dopustili testiranje na droge "

potpisujem, i ja ne bih dopustio bez unaprijed znanja roditelja, a i dalje sam ako je bas potrebno tako nekakvo testiranje da se na drugi nacin rjesi, a ne ovako kvazi anonimno na hodniku srednje skole ili tko zna gdje (tu nikad nista nije potpuno anonimno kako ni sto nije potpuno kvalitetno), nego radije na drugi nacin da se rjesava. (i da se malo ipak doradi ideja)
Pretpostavljam zato što je 4000 djece jako puno ...kad samo pogledamo koliko je to razreda..da je ikako moguće za nekoliko godina imati podatke koliko ih od sveukupnog broja konzumira drogu i iz koje su skupine testiranih ili ne testiranih!!!
da je moguće ,ali teško!!!

Ja svakako pozdravljam ovu akciju i voljela bi da je više takvih akcija ne samo za drogu već i alkohol ,ali eto kako će društvo išta napraviti kad još uvijek dobar dio roditelja ne surađuje .


a taman i da postoje takvi podaci šta bi netko s njima ???
samo ti pozdravljaj takve akcije, ja i dalje neću nikada nikome dopustiti da me testira niti ću ikada u budućnosti potpisati da se moje dijete testira..

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2011. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Akcija je debilna i cisto bacanje para.
I dalje je fokus na konzumentima, a brdo para se troshi samo da bi se u nekoga uperio prst i povikalo "Narkoman!".
Nije mi jasno sto se tocno postize time? Smanjuje li se kolicina droge na trzistu? Propadaju li rute kojima dolazi droga? Zavrsavaju li velike face pod istragom i, konacno, u zatvoru?
NE!
Elem - NEMA SMISLA!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kako bi i imalo smisla kad se glavesine prvi nece testirali, lo0l

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm ovo je debilana klinci trebaju odnijeti starcima da potpišu da ih se smije testirati na droge???pa dobro ko tu koga....hahahah
predobro...kao profesor kaze klinima odnesite starcima da potpišu:_D
onaj ko je pušio sigurno neće odnijeti pa nije blesav:)

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/09/0413006.html

a ne mogu naci onaj video gdje su sa raznim izlikama odbijali testiranja, evo ljudi pa slobodno upirite prste u "narkomane"

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: