Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mini Teatar: La Fanfare en pétard [Galerija 031 + video]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.06.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

castanea sativa je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
+/- to?! Kod koncerta je sat i pol vremena kašnjenja, prema mome mišljenju, bezobrazluk! Oduvijek se, osim u Teatru, znalo kad koncert počinje. Koja je poanta doći u klub i sjediti sat i pol vremena i čekati koncert? Da je ne znam koja grupa, dojadilo bi mi i sljedeći put me taj klub ne bi vidio... Wink

Dođeš, popiješ piće, dva ili tri... Druškaš se s društvom negdje drugdje osim na kauču svoje sobe, poslušaš što je novo na glazbenoj sceni, poslušaš i predgrupe ako ih ima...
Druženje i obrazovanje, a to je puno više nego je netko u stanju pojmiti Very Happy

slažem se, +/- (a zapravo je uvijek +) sat i pol vremena je bezobrazluk, kao i nametanje druženja u određenom prostoru uvjetovano iščekivanjem početka koncerta. nekome je ok, čak i poželjno sat i pol čagati, cugati, pričati i družiti se, a koncert kad počne. međutim, zašto bi to vrijedilo za sve? netko drugi možda ima ispunjeniji život, pa želi tih sat i pol utrošiti na nešto drugo ili jednostavno negdje drugdje (ne nužno sjediti kod kuće na kauču!).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2011. 16:29 
Naslov:  Re: Mini Teatar: La Fanfare en pétard [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo je kako se pojedincima podrazumjeva da ama bas svi imaju 2 sata viska na raspolaganju - ja bih, recimo, vrlo rado dosla na koncert, ali necu, jerbo me zivcira ta neizvjesnost kada koncert pocinje i kada zavrsava - radim trenutno nesto sto je jako vremenski zahtjevno i nemam 6 sati da ih negdje protulumarim... osim toga, pocetak u 23 sata je prekasno, mozda ima i medju radnim svijetom onih koji bi voljeli doci, ali se ujutro moraju dici u 6? (jerbo neki rade i vikednom i praznicima)

no dobro, mini teatar ocito nije za takve zahtjevne poput mene Very Happy

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.06.2011. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
castanea sativa je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
+/- to?! Kod koncerta je sat i pol vremena kašnjenja, prema mome mišljenju, bezobrazluk! Oduvijek se, osim u Teatru, znalo kad koncert počinje. Koja je poanta doći u klub i sjediti sat i pol vremena i čekati koncert? Da je ne znam koja grupa, dojadilo bi mi i sljedeći put me taj klub ne bi vidio... Wink

Dođeš, popiješ piće, dva ili tri... Druškaš se s društvom negdje drugdje osim na kauču svoje sobe, poslušaš što je novo na glazbenoj sceni, poslušaš i predgrupe ako ih ima...
Druženje i obrazovanje, a to je puno više nego je netko u stanju pojmiti Very Happy

slažem se, +/- (a zapravo je uvijek +) sat i pol vremena je bezobrazluk, kao i nametanje druženja u određenom prostoru uvjetovano iščekivanjem početka koncerta. nekome je ok, čak i poželjno sat i pol čagati, cugati, pričati i družiti se, a koncert kad počne. međutim, zašto bi to vrijedilo za sve? netko drugi možda ima ispunjeniji život, pa želi tih sat i pol utrošiti na nešto drugo ili jednostavno negdje drugdje (ne nužno sjediti kod kuće na kauču!).

evil monkey je napisao/la: ›
zanimljivo je kako se pojedincima podrazumjeva da ama bas svi imaju 2 sata viska na raspolaganju - ja bih, recimo, vrlo rado dosla na koncert, ali necu, jerbo me zivcira ta neizvjesnost kada koncert pocinje i kada zavrsava

Svakom po 50 kikirikija za ovo! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nadouille
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2011. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mini teatar nema apsolutno nikakve veze s ovim. kao sto i pise u najavi i na plakatu, vrata se otvaraju u 21h, a program pocinje kada ljudi uspiju uci smjestiti se. Prije FEP-a nastupiti ce predgrupa ciji ce koncert trajati 1h - 1h30, ovisno o reakciji publike. Nakon predgrupe nastupa FEP a izmedju je "pauza" koja sluzi za tehnicke prilagodbe izmedju dva koncerta. Nadam se da sam ovaj put bila malo jasnija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.06.2011. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Booože petrra, pa eto ja imam vrlo nerazvijen društven život kao i ostatak ekipe pa ponekad završim i na tulumu koji traje više od sat vremena... Popije se i svašta al štaš Ja bih najvolijo da je pivo bespla al kad nedaju stoka...

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2011. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam u Centralu na njihovom koncertu 2009., i bilo je jako,jako,jako zanimljivo... i vec sam kupila karte za ovogodisnji, no stvarno me ovo natezanje oko pocetka nateze...
Nije fora, nedjelja navecer nije petak, a ni subota navecer pa da se, eto moze strpati u vikend dane iza kojih vecina ne radi...khm...

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadouille je napisao/la: ›
mini teatar nema apsolutno nikakve veze s ovim. kao sto i pise u najavi i na plakatu, vrata se otvaraju u 21h, a program pocinje kada ljudi uspiju uci smjestiti se. Prije FEP-a nastupiti ce predgrupa ciji ce koncert trajati 1h - 1h30, ovisno o reakciji publike. Nakon predgrupe nastupa FEP a izmedju je "pauza" koja sluzi za tehnicke prilagodbe izmedju dva koncerta. Nadam se da sam ovaj put bila malo jasnija.

Mislim da se ovdje više ne radi o koncertu La Fanfare en pétard-a, već o dobro poznatoj lošoj praksi Teatra: "Vrata kluba otvaraju se u 21 h (a koncert počinje tko zna kad)." Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2011. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Mislim da se ovdje više ne radi o koncertu La Fanfare en pétard-a, već o dobro poznatoj lošoj praksi Teatra: "Vrata kluba otvaraju se u 21 h (a koncert počinje tko zna kad)." Wink
Vjeruj mi, nije to praksa Teatra, nego praksa ljudi koji ne dolaze na vrijeme... Nema smisla početi koncert ako nema publike... Iako, ja bi upravo to počeo raditi na njihovom mjestu. Vrata otvoriti u 20, a koncert započeti u 21 točno. I tako svaki puta, pa možda na taj način i naučiti ljude da se ako žele vidjeti koncert, a ne kraj koncerta izvole pojaviti u normalno vrijeme. Tako se vani radi, al' mi smo očigledno posebna priča...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
Mislim da se ovdje više ne radi o koncertu La Fanfare en pétard-a, već o dobro poznatoj lošoj praksi Teatra: "Vrata kluba otvaraju se u 21 h (a koncert počinje tko zna kad)." Wink
Vjeruj mi, nije to praksa Teatra, nego praksa ljudi koji ne dolaze na vrijeme... Nema smisla početi koncert ako nema publike... Iako, ja bi upravo to počeo raditi na njihovom mjestu. Vrata otvoriti u 20, a koncert započeti u 21 točno. I tako svaki puta, pa možda na taj način i naučiti ljude da se ako žele vidjeti koncert, a ne kraj koncerta izvole pojaviti u normalno vrijeme. Tako se vani radi, al' mi smo očigledno posebna priča...

Ja sam dosad samo za Teatar vidjela da JEIDNI ne objavljuje početak koncerata. Koja je poanta napisati kad se otvaraju njhova vrata? Baš me boli briga za to, zanima me kada počinje koncert! Doći ću 15-20 min ranije prije koncerta, a ne sjediti sat-sat i pol u zapušenom Teatru zato što moram!

Imam pametnijeg posla i boljih načina za utrošiti svoje slobodno vrijeme. Wink

Kako će ljudi znati kad se trebaju okupiti kad nigdje ne piše početak koncerta..? To je očito kako bi Teatar pokušao zaraditi malo na cugi dok ljudi sjede i čekaju početak koncerta...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2011. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koncert počinje u 22:00 i to je to, možda neko sitno kašnjenje al čisto nevjerujem.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2011. 7:45 
Naslov:  Re: Mini Teatar: La Fanfare en pétard [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Mini Teatar: La Fanfare en pétard
][26.06.2011. Mini Teatar]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 8:27 
Naslov:  Re: Mini Teatar: La Fanfare en pétard [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video031: La Fanfare en pétard [HD]


_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: