Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 16:09 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krajnje je vrijeme da netko stane na kraj ovom ratnom profiteru Bedeu...i njemu i njegovom političkom zaštitniku Šeksu !
Bede je uništio tisuce i tisuce radnih mjesta u Slavoniji, državi je ostao dužan milione neplacenog poreza a zahvaljujuci Šeksu dobio je i povoljne kredite. Pa dobro di je taj Uskok ?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 17:11 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ova nesreća je prvo što je meni palo na pamet kad mi je čuvena gospođa koja vedri i oblači rekla" radičeš mi na crno dok primaš lovu s biroa", nikakava moja ujeravanja da je pogon opasan i da ja neću raditi na crno baš iz razloga jer mi se nešto može dogoditi te da me prijavi od ponedjeljka nisu pomogla, na žalost netko je i tu opciju prihvatio. Ekstruderi su iznimno opasni uređaji kada su u kvaru, rade pod visokim temperaturama i tlakovima.. Jadni ljudi ...strašno mi e žao,ubila bi se da sam radila u toj noćnoj i da se mojim ljudima nešto slično dogodilo. Molim boga da zatvaranje očevida od strane MUP-a te čekanje inspekcije Ivan Štampar ne znači da se evo sad pogoni čiste ..jer u stvari dolazi Šeksova ekipa za očevid... Nadam se da je ovo dovoljno odjeknulo da ovaj put neće proći..nažalost netko uvijek mora stradati da bi se ljudska savjest pokrenula..
Pozdrav topli obiteljima, uz vas smo, čuvajte se ljudi..nekad je bolje i gladan nego ovako..


yoanna, možda zvuči naivno ali ovo je dovoljno za anonimku. kao i za obavještavanje medija sa ovakvim informacijama. samo ne HTV-u jer vidimo da nounarka stela sepp se pravi izrazito blesava. vidim da ni frakciji HDZ-a u vidu Šišlje ništa nije jasno. dokle će takav i čovjek kojeg su prali šlaufom jer se toliko zasrao od alkohola drmati regijom? otkad su to osječanke i osječani postali kukavice?

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2011. 17:39 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marijuan..nije anonimka problem, no prvo treba vidjeti što će inspekcja ZG reći, ako se ovo zataška onda je Šeks iza svega i onda ....jako teško...uskoku trebaju ozbiljni dokazi, pa pogledaj samo radnice čije su kolegice stradale, i one se lagale da zaštite poslodavca..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2011. 17:48 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Marijuan..nije anonimka problem, no prvo treba vidjeti što će inspekcja ZG reći, ako se ovo zataška onda je Šeks iza svega i onda ....jako teško...uskoku trebaju ozbiljni dokazi, pa pogledaj samo radnice čije su kolegice stradale, i one se lagale da zaštite poslodavca..


a onda živite kao robovi i gubite život za svog poslodavca. gdje je sada Šime Orešković i njegov sindikat kada je u pitanju firma politički podobnog poslodavca?

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.05.2011. 19:00 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › Marijuan..nije anonimka problem, no prvo treba vidjeti što će inspekcja ZG reći, ako se ovo zataška onda je Šeks iza svega i onda ....jako teško...uskoku trebaju ozbiljni dokazi, pa pogledaj samo radnice čije su kolegice stradale, i one se lagale da zaštite poslodavca..

ništa Vladimir Šeks ne može zataškati, nije 1996-a, već 2011-a. prema tome, koje god informacije imaš vezane za neispravnost pogona (ili skladišta), pravac MUP. to si i po zakonu dužna napraviti, obzirom da su ljudi stradali.

vidim da isključivo pišete o odgovornosti Bedea, međutim, postoji i odgovornost nadležnih, državnih institucija (skladištenje opasnih materijala, atesti strojeva, zaštita radnika na radu, zaštita okoliša, itd.). pa nismo u 19. stoljeću.

...

znamo samo da su mijenjani vlasnički odnosi u šibicari, i ništa više.



ovakvo (školsko) laganje pred kamerama dovoljno je da padne vlast. u gradskim sredinama.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.05.2011. 19:17 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la (Pogledaj post): › Krajnje je vrijeme da netko stane na kraj ovom ratnom profiteru Bedeu...i njemu i njegovom političkom zaštitniku Šeksu !
Bede je uništio tisuce i tisuce radnih mjesta u Slavoniji, državi je ostao dužan milione neplacenog poreza a zahvaljujuci Šeksu dobio je i povoljne kredite. Pa dobro di je taj Uskok ?!


A što je tek uništio i upropastio gospon Glavaš? Pfff...to što on leži u Zen'ci nije sigurno zbog toga što je tu opustošio cijeli kraj... Nema tu pravde,možemo se samo sagniti i sami sebi po........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2011. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: › A što je tek uništio i upropastio gospon Glavaš?
Sto u odnosu na Seksa?! Zar ima razlike?!

Vjerojatno su zajedno djelovali. Njih dvojica su dva "najbolja poslijeratna druga" bili do 2005. kad se Glavasa pocelo ozbiljnije istrazivati zbog zlocina u Osijeku. Dakle, sve privatizacije po Slavoniji, svo lesinarenje i unistavanje radnih mjesta, rasprodaja, odvoznja strojeva i gasenje gotovo sve proizvodnje - sve su to zlodjela koja su cinjena zajednickim snagama onih koji su zajedno mastili brk i punili dzepove.

No, neki dobro primjecuju. Nije ovdje samo Bede taj koji je odgovoran. Zasto institucije nisu radile svoj posao i hoce li jos netko biti odgovoran?! Bojim se da ce i u ovoj prici sve zavrsiti, ako ikada i zavrsi, samo povrsinski razgrnutom hrpom govana.

Ako je suditi po pricama o vrsti posla i visini placa koje su primali ljudi unesreceni u eksploziji, radi se o osobama s lijeve strane Gaussove krivulje socijalnog statusa i raspodjele blagostanja, a takvi obicno nemaju novca i podrske da bi ovakve slucajeve izgurali do kraja. Pojest ce vug magare, kao i obicno.

Sljedeci put dobro razmislite prije nego vas na izborima ponesu price o (laznim) generalima, ratu i ostalim nacionalistickim pricama.


Zadnja promjena: Leteci mungos; 28.05.2011. 19:54; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2011. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1000 puta reći "ovo je užasno" nije dovoljno, netko za ovo mora odgovarati ali prije toga nadajmo se i molimo da ove dvije žene izađu iz kritičnog stanja i da se oporave.
Ne mogu se ne pitati, tko bi meni bio odgovoran da je moja žena, majka ili dijete na njihovom mjestu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2011. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
pazi izjave " Mi ne znamo što su žene tamo radile?????????" iz fore ljudi ne mogu spavati pa noću čiste...

vjerojatno će ispasti da su žene tamo skupljale plastične boce, kojih ima u velim količinama, ne bi li tak ooštetile vlasnikai sebi priskrbile novac za alkohol i cigarete.dovitljivi vlasnik ih je sačekao bombom....neš' ti meni više otuđivat plastiku.
gradska vlast suodgovorna u ovome jer, čuli smo već,ljudi su se već poodavno žalili na objekat i vlasnika a gradska uprava ni prstom mrdnula.bar da su ga natjeral ida to ruglo bar malo uredi.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2011. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Yoanna35 je napisao/la: ›
pazi izjave " Mi ne znamo što su žene tamo radile?????????" iz fore ljudi ne mogu spavati pa noću čiste...

vjerojatno će ispasti da su žene tamo skupljale plastične boce, kojih ima u velim količinama, ne bi li tak ooštetile vlasnikai sebi priskrbile novac za alkohol i cigarete.dovitljivi vlasnik ih je sačekao bombom....neš' ti meni više otuđivat plastiku.
gradska vlast suodgovorna u ovome jer, čuli smo već,ljudi su se već poodavno žalili na objekat i vlasnika a gradska uprava ni prstom mrdnula.bar da su ga natjeral ida to ruglo bar malo uredi.


večeras oko 19 sati srela sam se idotom i kriminalcem bedeom, baš ispred šibicare (
bio u pratnji murije). rekla sam mu da će ga ovaj događaj konačno otjerat u zatvor, skupa sa njegovim "dečkima" i gobcem, neće ih ni superhik šeks ovaj puta spašavat. već im je jedan iz ekipe u remetincu.a on meni odgovorio: zašto? pa ništa se nije desilo....novinari prave paniku...eto, to je osječanin, krasni čovjek koji je prije desetak godina kupovao na crno kobasice iz ilegalnih privatnih "klaonica" po baranji i prodavao u nekadašnjoj "nami" pa su mu se djelatnice i djelatnici potrovali salmonelom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2011. 23:14 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LJiljo ako je ovo istina što si napisala, a vjerujem da je...čovjek bez imalo grižnje savjesti, onda je vrijeme za USKOK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2011. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa se neće kretati na bolje, sve dok se ljudi ne pokrenu i, u ovom slučaju i sličnim slučajevima, počnu zatrpavati nadležna tijela prijavama (bilo anonimnim bilo onima s imenom i prezimenom, nebitno). Jednu prijavu se može ignorirati i staviti na dno ladice, ali njih sto već ne.

Uvijek povlačim paralelu s Nizozemskom, zemljom koja nam u mnogočemu, a posebno u pravnoj uređenosti, mora biti uzor. Oni su do toga gdje su sad došli, između ostalog, i krvavim Osamdesetogodišnjim ratom protiv Španjolaca.

Prijavljujte, prijavljujte, prijavljujte, više nije toliko opasno biti zviždač u Hrvatskoj, bar ne toliko kao prije. Primjerice, Dr. Srećko Sladoljev nam svima može biti uzor i primjer.

Što se tiče podrške ovim ozlijeđenim radnicama, siguran sam da na forumu i u Osijeku postoji odvjetnik koji bi ih zastupao pro bono (ako se usudi zamjeriti glavonjama).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2011. 10:18 
Naslov:  Re: Eksplozija u bivšoj "šibicari" Drava - ozlijeđeno 5 osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›

znamo samo da su mijenjani vlasnički odnosi u šibicari, i ništa više.



ovakvo (školsko) laganje pred kamerama dovoljno je da padne vlast. u gradskim sredinama.
 


koje muljanje! zamisli na trenutak da ni on ni bubalo nisu znali šta se događa...to je još tužnije jer je riječ o strogom centru grada...dakle, lokalni čelinici ne znaju šta im se događa pod nosom parsto metara od sjedišta županije!! ...glavno da nama prodaju spiku kako trava brže raste kad pada kiša!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2011. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›

Što se tiče podrške ovim ozlijeđenim radnicama, siguran sam da na forumu i u Osijeku postoji odvjetnik koji bi ih zastupao pro bono (ako se usudi zamjeriti glavonjama).


Dovla Šex se nudio besplatno zastupat pijane vandale koji tuku djelatnike GPP-a jer im je medić htio zabranit ulazak u vozila GPP-a... mislim da imamo kandidata Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2011. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuo sam da Bede kaže da mu je žao,ali ne toliko da ga peče savjest

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: