Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SAFT 2011.: report - dan 3. [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2011. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slk je napisao/la: ›
stvarno šteta, bio sinoć, glazba odlična, ali nema ljudi, mislim da će organizator nažalost biti u debelom minusu Sad
Organizatori SAFT-a, na žalost iz godine u godinu dokazuju svoju nesposobnost organizacije ovakvog događaja...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zri
Offline
Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2011. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nesposobnost? po čemu su tebi organizatori nesposobni? sinoćnji program je bio predobar..transglobal underground vrijedi poslušati i nije mi žao niti jedne lipe što sam platila upad. ozvučenje je predobro, cuga kao i svuda. moraju se od nečega i platiti bendovi koji dolaze i sve ostalo što ulazi u organizaciju jel tako? eh sad..to što bi ljudi u ovom gradu prije dali 180kn da idu slušati narodnu glazbu i ovaj neki kvazi zabavni narodnjački pop, tu ti nisu organizatori krivi..nego mentalitet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.08.2011. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
Ovaj grad treba spaliti...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
agape007
Offline
Avatar

Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2011. 21:03 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: report - dan 2. [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, Osječani su grozni, ali ipak bi se zbog pismenosti izvještaja i ugleda organizatora SAFT-a (a i ove stranice) trebali pisati velikim početnim slovom. osijek031.com smile

_________________
"Njezino je tijelo mamurna antena - ne miče se, već samo sluša."
Ivana Sajko
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
destruct
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2011. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Organizatori SAFT-a, na žalost iz godine u godinu dokazuju svoju nesposobnost organizacije ovakvog događaja...


ajde molim te "vrhunski" poznavatelju objasni..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
agape007
Offline
Avatar

Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2011. 10:51 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: report - dan 2. [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

organizatori su majstorski odradili svoj dio posla, sve pohvale, pokazali ste da znate i možete... sve ostalo klasična je priča ovog osijek031.com smile "grada".

_________________
"Njezino je tijelo mamurna antena - ne miče se, već samo sluša."
Ivana Sajko
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2011. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda se radi o tome da su ljudi na moru, a oni koji su ostali u gradu nemaju za ulaznicu? Ili je ljudima već dosta festivala, koncerata, okrenuli se nečemu drugome, kao dosta mojih poznanika i prijatelja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2011. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zri je napisao/la: ›
nesposobnost? po čemu su tebi organizatori nesposobni? sinoćnji program je bio predobar..transglobal underground vrijedi poslušati i nije mi žao niti jedne lipe što sam platila upad. ozvučenje je predobro, cuga kao i svuda. moraju se od nečega i platiti bendovi koji dolaze i sve ostalo što ulazi u organizaciju jel tako? eh sad..to što bi ljudi u ovom gradu prije dali 180kn da idu slušati narodnu glazbu i ovaj neki kvazi zabavni narodnjački pop, tu ti nisu organizatori krivi..nego mentalitet.
Kad nešto organiziraš par godina, a ljudi ti se ne pojavljuju to je zasigurni znak da nešto ne štima... Kao prvo marketing im je bio katastrofa, jedva gdje da se moglo čuti reklama, ni po gradu nije bilo nešto plakata, etc... Nadalje, koliko imam informaciju, hrpa izvođača od proteklih godina nije plaćena, a takva vrsta negativne reklame se pročuje. Što se lineupa tiče sve 5, osim Gadja koji je totalni marginalac s jednim hitom od prije nekih 6 godina, njega najavljivati kao veliku zvijezdu je totalno glupo. Samo zato što je izvana ne znači da je zvijezda. Kao dj, nije loš, ima solidnih playlista, ali opet ništa posebno da bi zaslužio status zvijezde... Slažem se da su ljudi u ovom gradu ukurcu što se tiče davanja nekog iznosa novca za nešto dobro, ali s druge strane, ako se nešto dobro izreklamira dođu ljudi iz malo daljih destinacija, pa popune domaće rupe. Nisu ni UFO ni Pannonian ništa jeftiniji, dapače skuplji su, a vidi vraga, svake godine hrpa ljudi dođe i na jedno i na drugo... A SAFT prazan... Dakle, nije stvar ni u čemu drugome do u organizaciji, koja očigledno ne zna kako organizirati ovakav događaj i kako privuči ljude... Toliko...
destruct je napisao/la: ›
ajde molim te "vrhunski" poznavatelju objasni..
Dovoljno bilo ili da nastavim?

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.08.2011. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer je bilo dobro ali sve u svemu užasno loš festival.
Malo ljudi,Ništa specijalna glazba,Nema chillout zone i one vatre,Pivo je katastrofa,Jedna mala obična bina s nekim glupim light efektima....saft je prošle godine makar ga zatvorili radi nekih gluposti bio bolji.Ova godina je katastrofa bila i karata uopće nije bila skupa,100 kuna je sasvim pristojna cijena ali festival kao festival mi je čak i nakon flaše pelina bio ništa specijalno osijek031.com smile iako i ljudi grada osijeka su u većini dosta primitivni i plitki pa misle da bi ovakvi koncerti trebali biti 10 kuna za 15 dana najbolje.Ako vam je puno 100 kuna dati za 3 dana izlaska najbolje ostanite kući i odite spavati u 9.Nije bio problem u cijeni nego u ljudima što svi na forumima seru da nema ništa u gradu te ništa se neodržava a onda kad netko nešto napravi dođe 50 ljudi kao sva 3 dana festivala. Ugl smeće je bio ovaj "festival" iako neznam po čemu je ovo festival ali ajde....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
destruct
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2011. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Kao prvo marketing im je bio katastrofa, jedva gdje da se moglo čuti reklama, ni po gradu nije bilo nešto plakata, etc...


Da. nisam ni ja vidio reklamu na MTV-u, CNN, Novoj, RTL-u, ali sam vidio plakate svuda po gradu, još ih ima, ako nisu baš svi preljepljeni. e sad u kojem si ti smjeru gledao, neznam.

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Nadalje, koliko imam informaciju, hrpa izvođača od proteklih godina nije plaćena, a takva vrsta negativne reklame se pročuje.


Za ovo neznam, tako da neću komentirat. Ali znam da uvijek postoji neki dogovor između organizatora i izvođača.

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Što se lineupa tiče sve 5, osim Gadja koji je totalni marginalac s jednim hitom od prije nekih 6 godina, njega najavljivati kao veliku zvijezdu je totalno glupo. Samo zato što je izvana ne znači da je zvijezda. Kao dj, nije loš, ima solidnih playlista, ali opet ništa posebno da bi zaslužio status zvijezde...


Gadjo je bi headliner isto kao i Kultur Shock i Transglobal i tako je najvljivano. Svaki dan po jedan. Osobno znam zašto Gadjo ne izdaje više stvari i koja je stvar oko njega, tako da ovo nestoji. Možda baš zbog toga ti razmišljaš na taj način, ali Gadjo svira po velikim festivalima i svuda po svijetu, te da nije zvijezda nebi bio tražen.

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Nisu ni UFO ni Pannonian ništa jeftiniji, dapače skuplji su, a vidi vraga, svake godine hrpa ljudi dođe i na jedno i na drugo... A SAFT prazan... Dakle, nije stvar ni u čemu drugome do u organizaciji, koja očigledno ne zna kako organizirati ovakav događaj i kako privuči ljude...


UFO i Pannonian puno duže postoje kao festivali te su stekli svoju publiku, a i imaju veći budžet za organizaciju. Na SAFT-u je meni uvijek bilo super i bilo je ljudi dok je bilo besplatno, čim se počelo naplačivat ljudi su se okrenili. Kao da je sve u organizaciji besplatno.

Ja sam uvijek bio jedan od malobrojnih koji jedva čekaju neku zabavu u gradu i idem na sve. Glazbu koja se svira na UFU i Pannonianu uopće neslušam, ali se idem podružit s ljudima, popit cugu i mogu poslušat svašta. Treba shvatit da se sve to organizira zbog zabave.

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Dovoljno bilo ili da nastavim?


Nemoraš. Vidim kako razmišljaš. Sve 5. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2011. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

destruct je napisao/la: ›
Ja sam uvijek bio jedan od malobrojnih koji jedva čekaju neku zabavu u gradu i idem na sve. Glazbu koja se svira na UFU i Pannonianu uopće neslušam, ali se idem podružit s ljudima, popit cugu i mogu poslušat svašta. Treba shvatit da se sve to organizira zbog zabave.
To stoji, ja sam isto posvuda, bio sam i na SAFTU, iako ne volim elektroniku, al bilo je svega tako da meni super, glavno da nisu cajke i sranja. Zato sam i rekao da nemam prigovora na izvođače, bili su svi ok... Ali zato ti kažem da je stvar u organizaciji. Organizator mora biti kao prodavač. Jedno je imati dobar proizvod, a sasvim druga stvar je znati ga prodati... Žišku?

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2011. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam zasto je toliko bilo malo ljudi :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2011. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da im je tajming pogrešan, trebaju se prebaciti iza panoniana kad ljudi dođu s mora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daisy girl
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2011. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

destruct je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Organizatori SAFT-a, na žalost iz godine u godinu dokazuju svoju nesposobnost organizacije ovakvog događaja...


ajde molim te "vrhunski" poznavatelju objasni..
dobro rečeno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2012. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna netko što je sa SAFT-om, hoće li se održati i ove godine? Nigdje nema informacija...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: