Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SAFT 2011.: report - dan 3. [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
UDEGAS CREW
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2011. 22:33 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: Timetable
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspekcija
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2011. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar line up, ali jako skupa karta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2011. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako to može biti skupa karta? Usporedite samo sa Pannonianom...Ovdje dobiješ 3 dana za onoliko koliko je tamo dnevna...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2011. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da nekom 100 kuna može biti skupo dok mu 180 nije. Od kad se to plaća događaj, a ne sadržaj ili kvaliteta?
Mario, nekad baš lupaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2011. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kada usporedim mi je realno ovo kako je, posebno zato što je ovdje pola programa elektronika, koja je oduvijek, iz ne znam kojeg razloga, imala skuplje karte...

ako se mene pita, mislim da oboje imaju skupu kartu, gledajuci na to kakva je ovdje publika, te nekako i cijene izvodjaca ( no dobro, neki idu na kvantitetu sa manjom cijenom, a neki na realnu cijenu ali s time i manji broj ljudi ).

Ja bih npr, da nisam na moru, sigurno otišao na SAFT i platio kartu, a isto cu tako i za dan Pannoniana koji me zanima...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Robert13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2011. 12:36 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: Timetable [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel mi može itko reći gdje se nalazi njihov info pult, i da li netko treba festivalsku ulaznicu za 80 kn Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
destruct
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2011. 14:46 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: Timetable [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem Osijeka, odnosno ljudi u Osijeku je što su u posljednjih 10 godina navikli na cijene od 20kn, ili još bolje besplatno.

Cijene svih festivala u OS su opravdane i nisu skupe. To što se trenutno nema novaca je druga stvar. ali reci da su cijene skupe, nema smisla.

Uspoređivati festivale također nema smisla. Svaki je drugačiji na svoj način i donosi drugačiji program i drugačiji su troškovi organizacije. upravo ti troškovi određuju cijenu ulaznice.

vjerujte da organizatori bilo kakvih događanja u ovom gradu idu sa dosta nižom cijenom zbog vas kojima je sve "skupo". Nemaju svi sponzore kao dani piva, OLJM, itd. pa da mogu smo za vas stavit besple upad. većina radi sa svojim novcem i od vas se očekuje da podržite to što vam se nudi tako da platite ulaznicu kako bi se pokrili troškovi organizacije, a samim time dajete organizatoru volju i mogućnost za daljnjim radom, što opet znači novi oblik zabave za vas.

ako vam je to problem, nemorate. ali onda nemojte kukat kako nam je grad u kur*u jer se ništa ne događa. shvatite da se sve organizira kako bi imali kakvu takvu zabavu, a ne svaki tjedan jedno te isto.

razmislite malo. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2011. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijatelju, lijepo napisano, ali takvih postova imaš na desetke u razno raznim temama. Smile Sumnjam da nakon toliko priče još uvijek postoje glupsoni koji to ne razumiju. Prije bih rekao da se prave englezi i organizatore zivkaju nekoliko dana prije događaja i žicaju besplatne ulaznice.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2011. 11:11 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: Timetable
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Summer Adventure Festival 2011.
[04.-06.08.2011. Amfiteatar]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.08.2011. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemogu vjerovati da nema chillout zone kao prošli put.Prejadno što su izbacili to,prošle godine je chillout zona bila predobra s bendom nekim tamo i onom vatrom...ove godine je neku glupi retardirani šator gdje ti opet toče nego glupo pivo.Ovo nije festival i nebi se trebao uopće zvati festival.Jedan stage i to je to.I kog seru da je bilo oko 200 ljudi osijek031.com smile bilo je maximum 50 ljudi ako i toliko osijek031.com smile
e sad što se juče tiče bilo je predobro.Glazba je bila stvarno ok a od nekih ponoći do 4 ujutro je bilo zbilja super makar i kiša padala i svi pokisli ali atmosfera je bila super.
Koncerti su bili predobri i sve je bilo na svome mjestu samo je totalno glupo što su izbacili chillout zonu to mi nikako nije jasno osijek031.com smile prošle godine je saft bio...hm ljepši nekako osijek031.com smile ličio na neki festival barem.
A što se tiče ovih što im je skupa karta,iskren ako vam je puno da ti 100 kuna za 3 dana onda možda bolje i da niste tamo ^^

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2011. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
I kog seru da je bilo oko 200 ljudi osijek031.com smile bilo je maximum 50 ljudi ako i toliko osijek031.com smile
Negdje prije ponoći sno uspjeli nabrojati 36 posjetitelja, al ako se doda još osoblje, policajci, zaštitari i one hostese 50 je dobra procjena Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta, velika šteta....

No da mi je znati gdje ovaj portal nalazi ovakve novinare za pisanje reporta, mogli su barem procitati pokoji kvalitetan report pa da se imaju neke smjernice, a ne da to izgleda kao sastav za 4. razred osnovne...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2011. 9:01 
Naslov:  Re: SAFT 2011.: report - dan 1. [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost, da je to bio festival narodnjaka (pri tome ne mislim samo na narodnjake iz srbije, nego i iz HR, kao što su Rozga, Jole itd.), ova brojka od 200-injak bi dobila bar još jednu nulu. Koje smo mi selo... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2011. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost, da je ovo festival narodnjaka, ova brojka od 200-injak posjetitelja bi dobila bar još jednu nulu. i ne mislim samo na srpske narodnjake, nego i na naše... poput rozge i ostalih. koje smo mi selo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slk
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2011. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno šteta, bio sinoć, glazba odlična, ali nema ljudi, mislim da će organizator nažalost biti u debelom minusu Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: