Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SAFT 2011.: report - dan 3. [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2011. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neviđeno kako ljudi konstruktivne prijedloge odmah shvaćaju kao kritike i sikću sve u 16, a očito da neke stvari prošle godine nisu štimale, čak su se "prijetili" da će festival premjestit negdje drugdje, a sad su "osuđeni na publiku u krugu 150 km".
I onda opet kad budu nezadovoljni s konačnim ishodom, bit će da ih je Grad syebo i prijavila ih "konkurentska" udruga. Svašta.
No, živi bili, pa vidjeli!

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prophet
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2011. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Neviđeno kako ljudi konstruktivne prijedloge odmah shvaćaju kao kritike i sikću sve u 16, a očito da neke stvari prošle godine nisu štimale, čak su se "prijetili" da će festival premjestit negdje drugdje, a sad su "osuđeni na publiku u krugu 150 km".
I onda opet kad budu nezadovoljni s konačnim ishodom, bit će da ih je Grad syebo i prijavila ih "konkurentska" udruga. Svašta.
No, živi bili, pa vidjeli!


Ako bas moram biti drzak, jel ti korina uopce imas sta u glavi? normalno da sikću sve u 16 jer tvoji prijedlozi su sve samo ne konstruktivni!! Napadaš sve što drugi rade, a ne misliš da iza toga stoji jako puno nečijeg truda i rada, pa makar taj trud i rad nekada završi failom( tudjom ili vlastitom greškom).. zato šuti bolje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2011. 13:05 
Naslov:  Re: SAFT 2011. [Summer Adventure Festival]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina šadap pliz... Mr. Green

Prošle godine nisam bio iz razloga što je pretprošle bilo živo sranje (valjda ne brkam godine),rikavala im je oprema,opskrba cugom je bila očajna,pivo toplo ko pišalo i dalje da ne pričam... Najbolje od svega na partyu je bio vatromet! Ali što se tiče ove godine mišljenja sam da bi trebalo biti ok. Budimo realni...ako ćemo sagledati trenutno stanje na našoj "sceni" u gradu D-Nox & Beckers su VRH. Ok,dolazili su i bolji ali kako stvari SADA stoje budimo sretni što će i ovi doći uopće. Eno sad je bio i onaj Gramafondžija u Bastionu pa je bilo prazno jbg... Dobar dio publike se nažalost izgubio u nepovrat,a ove mlađe generacije su stasale na šumadijskom technu tak da ništ od toga.

Uglavnom nemojte previše kenjat,ni 50 kuna uopće nije puno ne znam odakle ti Korina takva glupa pomisao. Nadam se da će SAFT biti ok,kad već UFO neće imati electro stagea...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2011. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš volim ove ugnjetavačke komentare tipa "zašuti". Znači čim se ne slažeš i ne uvlačiš se u šupak, treba šutjeti. Uf, već vidim te veze i brakove na što liče.
Ovo je forum i tu ne dolaze ljudi da bi ŠUTILI.
Nitko ne kaže da nije uloženo puno truda i rada, gdje sam ja to napadala? Inače, halucinacije mogu simptomi shizofrenije.
Pametnome jedna dosta.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2011. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe...pa draga moja,lupaš gluposti i ostala si živa... Smile Kontaš,vidi se da nemaš veze o čem pričaš,a ja se ionako šalim,pričaj što god hoćeš dok god nije offtopic i hejterski jel Mr. Green

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prophet
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2011. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

korina ,imao je ovaj forum i veće "frajere i frajerice" od tebe pa su poklekli kad vise nisu imali argumenata za ono sto tvrde. a da si popljuvala odmah u startu , jesi, nemoj srati da nisi, nisu ljudi ovdje blesavi ni čoravi niti vjerujem da imaju te neke bolesti sto ti mozda indiciras da imas.

Sto se tice saft-a kao festivala, podržavam ih jer koliko ja znam ni jedan festival nikada odmah od prve nije bio bajan i krasan, trebaju godine da se izgradi nesto dobro i kvalitetno. A ako je suditi po tome koga su doveli do sada od dja i bendova na odlicnom su putu da postanu odlican festival. Na greskama se uci oduvijek.

I cijena ulaznice je prosle godine bila i vise nego prihvatljiva s obzirom da pojedinacno idete slusati neke od izvođača platili bi toliko ako ne i vise.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
makijato
Offline
Ukupno postova: 82
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2011. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni ovaj Dogo bas kuler Very Happy

_________________
Svi imaju pravo na moje mišljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AcEo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2011. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podržavam bilo kakve događaje ovog tipa u gradu koiko god oni bili (ne)kvalitetno organizirani, jer kad odem do grada i ne znam gdje da idem poslušati pravu glazbu i da se razbacam dođe mi da plačem..cijena ulaznice više nego korektna, i ne možete očekivati van Burrena i vrh elektronske glazbe, treba vremena da jedan festival izgradi reputaciju i ime...samo naprijed SAFT!

P.S. Najbitnije je da je pivo hladno..toplo pivo je pravi partybreaker Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac_os
Offline
Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na organizaciji i na Astralisu Very Happy pun pogodatk.Full support.Nadam se da će se prikazati i film i nadam se da neće biti problema kao prošle godine da će se glazba gasit i takve fore.
A vi što serete i što mislite srat i po ovom eventu pun mi vas je k...c.Vama ništa ne odgovara niti će ikad odgovarat.NE KOMENTIRAJTE I NE DOLAZITE i svi sretni i zadovoljni.I da imate imalo pojma o organizaciji i koliko je teško išta organizirat i napravit imali bi više respketa prema svima koji nešto pokušavaju napravit u ovom gradu.
Pozz ekipi UDEGAS i samo naprijed Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bez obzira na teska vremena, krizu i ostalo... onaj ko to sluša naći će i vremena i novaca za to. Onaj kome to baš i nije nešto, neće ni doći, njemu je 50 kn previše kad nije u tom djiru.

osobno bi volio da svake godine bude sve više tih festivala ili nekih drugih društvenih događanja i da se kvaliteta poboljšava iz godine u godine. Mozda bi bilo zanimljivo jednom pokušati spojiti neke od tih festivala zajedno, omasoviti publiku, sponzore i medijsku kampanju......tko zna, ako bi pojedinci prešli preko sitnih vlastitih interesa, mozda bi Osijek dobio nešto malo internacionalnije......

_________________
Don't wait for the perfect moment...Take the moment and make it perfect...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 6:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thumbs up i samo se nadam da ove godine neće bit probelma sa radnim satima...Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prošle godine bilo super....s obzirom da poteškoce koje su pratile SAFT....od murije pa sve do lošeg vremena....no dobro...sve u svemu opet bilo dobro....
vjerujem kako ce ove godine biti sve ok

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.06.2011. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
prošle godine bilo super....s obzirom da poteškoce koje su pratile SAFT....od murije pa sve do lošeg vremena....no dobro...sve u svemu opet bilo dobro....
vjerujem kako ce ove godine biti sve ok

ma to sa policijom stvarno nerazumijem osijek031.com smile nadam se da ove godine neće biti kao prošle osijek031.com smile baš volim saft predobar je ^^

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rtstorm
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.06.2011. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma mislim da je svaki open fest super stvar, a ovi što melju da je skupo i da je sranje neka probaju organizirat roštilj, pa će vidit kak je kad frendovi počnu 'aaa ko je ovoo pekoo' i takve šeme. Znači bitno je podržat takve evente i ako nisu najbolji, preglupo je kad dođem na tak šta a ono 10 ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2011. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oce bit i neki dnevni program na kopici - paintball i slicno stvari

to je prosle god bilo odlicno Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: