Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bilić izbacio Vidu iz reprezentacije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2011. 13:08 
Naslov:  Bilić izbacio Vidu iz reprezentacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Domagoja Vidu je stigla kazna za incident u Donjem Miholjcu. Izbačen je iz hrvatske reprezentacije! Iako je bio na popisu za utakmicu s Gruzijom (3. lipnja), izbornik Slaven Bilić ipak je prekrižio bivšeg igrača Osijeka, sada člana Bayer Leverkusena.

- Vida će zbog neprimjerenog ponašanja propustiti ovo okupljanje. Hrvatski reprezentativac mora biti primjer na terenu i izvan njega, i bez obzira na okolnosti, takvo je ponašanje nedopustivo. Ovo je ozbiljna opomena ne samo Vidi, nego svima, i igračima i članovima stožera. Imamo rijetku čast predstavljati našu zemlju, to je najveći privilegij za jednog sportaša, ali istodobno i najveća obveza. Zato ne smije biti popusta prema nikome - stoji u Bilićevom priopćenju. Umjesto Vide, Bilić je za Gruziju pozvao Mladena Bartulovića, iz Dnjipra koji je sezonu proveo na posudbi u Krivbasu.

- Poštujem odluku izbornika i što reći, žao mi je zbog svega. Mogu samo obećati da se ovakvo što više nikad neće ponoviti. Predstoji mi da se što više potrudim, kako na terenu, tako i izvan njega, da me Bilić ponovno pozove u reprezentaciju - pričao je jučer razočarani Vida.

Vida: Nisam se tukao

Nakon incidenta u Donjem Miholjcu, kada je u 7.30 ujutro u pijanom stanju s prijateljima navodno napao skupinu (također pijanih) mladića, Vida se ne skriva. Iznio je svoju verziju događaja.

- Sve je to prenapuhano. Rekao bih po onoj pjesmi 'Laže selo, lažu ljudi'. Prvo su govorili da su svi po bolnicama, sad da nisu. Ponavljam, nikakve tučnjave nije bilo, a da sam sudjelovao u verbalnoj prepirci, to ne mogu poreći - kaže Domagoj.

S obzirom na to da je riječ o mladiću koji je tek počeo izgrađivati svoju nogometnu karijeru, takve stvari mu neće pomoći. Uostalom, nije tajna da je Vida “bekrija”, ali ovaj događaj možda mu promijeni pogled na svijet.

U pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu

- Ne znam što bih rekao osim da mi je žao što sam se našao u središtu te priče. Bio sam u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu, ali ponavljam nikoga nisam udarao ili napadao - zaključuje Vida.

Napadao ili ne, u te sate nije primjereno da profesionalac bude “u životu”, pa upravo i kad je na godišnjem odmoru.

Nije Domagoj ni prvi ni posljednji nogometaš koji se našao u toj situaciji. Događa se kada mladi ljudi dođu do velikog novca. Samo treba znati da će mu taj isti svijet koji mu je širom otvorio vrata života, u slučaju ponavljanja sličnih ekshibicija, vrlo brzo ta ista vrata zalupiti pred nosom. A to bi definitivno bila šteta. Najviše za Domagoja samog..

Autori: I. Pezelj/D.Keler/Glas-Slavonije.hr
Foto: arhiv031


Zadnja promjena: Redakcija 031; 25.05.2011. 13:39; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2011. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pijani balkanoid u noćnoj tučnjavi... ništa strano u našem društvu...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2011. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve po zaslugama...

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2011. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerovati novinarima koji nikad ne lazu ili Vidi? hmm

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2011. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerovati novinarima koji nikad ne lazu ili Vidi? hmm

Policiji i liječnicima.

Ali koliko sam čuo, jedan od tih likova što je dobio batina, nosi ovratnik. Tak da, možda se poskliznio na koru od banane i pao niz stepenice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2011. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerovati novinarima koji nikad ne lazu ili Vidi? hmm

Policiji i liječnicima.

Ali koliko sam čuo, jedan od tih likova što je dobio batina, nosi ovratnik. Tak da, možda se poskliznio na koru od banane i pao niz stepenice...


Čuj, kak se kaze laze selo, lazu ljudi...ne kazem da Vida nije sudjelovao u tucnjavi ali ovo sto kazes da jedan nosi ovratnik, ne mora znacit da je dobio batina od VIde

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je pravi nogometaš, hebeš ove kvazi metro nogometaše bez krvi u sebi! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2011. 14:23 
Naslov:  Re: Bilić izbacio Vidu iz reprezentacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa znam za tog jednog, za ove ostale nisam uspio saznati. Stvar je u tome da Vida poriče da je općenito bilo ikakve tučnjave, samo verbalni okršaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2011. 15:06 
Naslov:  Re: Bilić izbacio Vidu iz reprezentacije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno ironija da se jedan nogometaš profesionalac dovede u ovakvu situaciju,još gore bi bilo da se to dogodilo preko ispred Zlatne Potkove...e onda bi skinuo kapu i rekao bravo care,pravi si seljak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2011. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma de ajde, pa mene sam da je ošamario ja bi nosio ovratnik 6 mj i tužio bi ga na svim mogućim sudovima, većina nas bi to napravila... jednim djelom i opravdano, jer šta si on to dopušta ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2011. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tak i tak nije neki igrač... Trebo je biti rukometaš, očito bolje dribla rukama.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pronoob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2011. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma pišu gluposti, lik ima 50 kila s krevetom, kog će on prebit? osijek031.com smile

_________________
01101011 01101101 01100101 01110100 00100000 01101100 01100101 01100111 01100101 01101110 01100100 01100001
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2011. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vida. što se opravdavaš Biliću? Da si prešao i igrao za Hajduk ovo bi bio incidentić nevrijedan spomena. Ovako je jedva dočekao neki povod da te ne pozove u repku.

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: