Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U većini trgovina kupcima trgovci ne kažu ni “dobar dan”

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cuki
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2011. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dobijem rogove kad udjem u trgovinu a ono teta s vrata izvolite,nesto ste trebali..........a ja pustit e me gospodjo tek sam usao,da vidim prvo sta ima.padne mi moral vise i ne gledam te se pokupim i odem.takvi trgovci nemojte biti,pustite nas naj prije da udjemo u trgovinu,da pregladamo pa cemo mi sami traziti ako nismo se nasli.......molim vas ne cinite to dragi trgovci.to me izludjuje,,,,velik vam pozdrav saljem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubaznost prodavača nije jedino motivirana plaćom, nego puno više klimom na samom radnom mjestu-međuljudskim odnosima. Tu važnu ulogu igra nadređeni koji je MORA (bez obzira što mu sve visi nad glavom) biti ljubazan i kulturan prema svojim podređenima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Ljubaznost prodavača nije jedino motivirana plaćom, nego puno više klimom na samom radnom mjestu-međuljudskim odnosima. Tu važnu ulogu igra nadređeni koji je MORA (bez obzira što mu sve visi nad glavom) biti ljubazan i kulturan prema svojim podređenima.

A i kad se klima uređaj pokvari i to negativno utiče na ljubaznost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2011. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seka iz Osika trgovacka kci, pa da bude nadrkana?! i'te molim vas, mora da je neka tjeska (uvozna) grjeska.

...

a u nedilju na misu, el tako tako je. u posljednje vrijeme na racunu koji dobijes kad popijes espresso u gradu, ispod PDV-a, stoji neki PPP. nitko od konobara ne zna sto je to / prvi put vide. pa si mislim, mogli bi tako i trgovci, umjesto PPP-a, a ispod PDV-a, staviti PLV. nitko ne bi znao sto je to, samo oni i svecenici. jer nema trgovca, ili komercijaliste koji ne vara / ne laze. ako ne prevari i ne slaze barem jednom dnevno, ode bizmis u tri majcine. ili bizmis, ili on iz bizmisa. to su pravila zanata u trgovackom gradu Osiku. al triba to ispovidit onda / osigurat misto kod sv. Petra. a triba te ispovidi i platit, el tako tako je. stoga, ja sam za PLV (porez na laganje i varanje).

ali onda, molicu lipo, da se makne Crkva u Hrvata iz drzavnog budzeta. pa ko zeli, neka kupuje kod seke iz Osijeka / placa njeno mjesto u raju. mozda Hrvatima dodje iz dupeta u glavu, pa (osim neiskrenih osmijeha na licu), pocnu nesto i... proizvodit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2011. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › u mulleru su super tete na blagajnama

Tamo ako uđeš 100 puta, 100 puta će ti reći dobar dan. Tako sa radi u pravoj trgovini. Bravo

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: