Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uhićenja zbog droge [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2011. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno pa to nije nikakva vijest to je tuga ljudi moji ,trpaju ljude u zatvor zbog trave , a Sanaderova banka u Austriji prala novac od prave droge mislim na heroin i kokain i onda davali ogromne kredite raznim firmama po rvackoj da lakše i brže operu prljavi novac.

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2011. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...aha skonto sam.... znači ako popušiš jednu maricu i tako 'neopisivo naštetiš svome zdravlju' odmah ideš u zatvor na par godina, a ako pokradeš državu, primaš mito i jadne ljude iskorištavaš dovodeći ih na prosjački štap onda nikom ništa.... e moja policijo gdje bi nam kraj bio kad bi ste se na ovaj način najprije pozabavili pravim problemima i na to trošili svoje vrijeme i novac, a ne na ovakve gluposti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2011. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la (Pogledaj post): › ...aha skonto sam.... znači ako popušiš jednu maricu i tako 'neopisivo naštetiš svome zdravlju' odmah ideš u zatvor na par godina, a ako pokradeš državu, primaš mito i jadne ljude iskorištavaš dovodeći ih na prosjački štap onda nikom ništa.... e moja policijo gdje bi nam kraj bio kad bi ste se na ovaj način najprije pozabavili pravim problemima i na to trošili svoje vrijeme i novac, a ne na ovakve gluposti!

Zaboravio si tko policiju plaća. Vlast i mafija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2011. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Commander je napisao/la (Pogledaj post): › ...aha skonto sam.... znači ako popušiš jednu maricu i tako 'neopisivo naštetiš svome zdravlju' odmah ideš u zatvor na par godina, a ako pokradeš državu, primaš mito i jadne ljude iskorištavaš dovodeći ih na prosjački štap onda nikom ništa.... e moja policijo gdje bi nam kraj bio kad bi ste se na ovaj način najprije pozabavili pravim problemima i na to trošili svoje vrijeme i novac, a ne na ovakve gluposti!

Zaboravio si tko policiju plaća. Vlast i mafija.


Heh da zaboravio sam...
Zašto ih onda ne plati još malo da bar mogu ljudi pušit u miru Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: